Ömrümü kendime harcamak hedefim

11 Eylül 2022
-Kitabıma devam edeceğim
-Sağlıklı besleneceğim
- Bir film izleyeceğim
-Güzel bir yürüyüş yapacağım
- Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla görüşeceğim
-Pazar temizliği
-Belgesel serisine devam edeceğim

Şu kitap:
Ben böyle psikolojiyle alakalı kitaplara bayılırım. Bu kitabı da çok övüyorlardı. Vakit varken okuyayım dedim.
Bu kitabı çok övüyorlar gerçekten bende merak ediyordum. Elimdeki kitaplar bitince bende alıp okumayı düşünüyorum keyifli okumalar

Günaydın 2 gündür giremedm
Ne zamandır yarım bıraktığım kitabımı nihayet bitirdm
Ders çalışmaya adapte olmaya çabalıyorm uzun zamandır çalışmadığım için düzen otutmak zor oluyo
Bu arada cilt bakım rutinine başlamayı düşünüyorum
Kil maskesi ilgimi çekti ama sanırım önce eczaneye gidip cilt analizi yaptırmam, nasıl-ne sıklıkla kullanmam gerektiğini öğrenmem gerekiyor. Cildi kurutuyormuş diye okudm.
Bir de nar kabuğu çayı var aklımda. Asyalı kadınlar tonik yerine kullanıyorlarmış.
Öyle işte… Bi düzen oturtamadım henüz

Tünaydın arkadaşlar.
Bugün dışarı çıkmam gerekiyor, ondan sonra bir akrabama uğrayacağım.
Aksam da programımı düzenleyeceğim yazarım inşallah.

Bu kitabı çok övüyorlar gerçekten bende merak ediyordum. Elimdeki kitaplar bitince bende alıp okumayı düşünüyorum keyifli okumalar
Şu an 50. sayfadayım güzel gidiyor. Teşekkür ederimm
Kaydettim bunu okuycam mutlaka
Bence de okunmalı bu tür kitaplar, hep ailem mükemmel sanıyordum böyle kitapları okuya okuya aslında bendeki birçok sorunun yetiştirilme tarzımdan olduğunu fark etmeye başladım
Ayyy çok güzeldi buuu geçen sene okumuştum çok etkilenmiştim
Ben de daha 50. sayfadayım ama şimdiden hoşuma gitti, böyle örnek hayatlar üzerinden anlatılan kitaplara bayılıyorum

11 Eylül 2022
-Kitabıma devam edeceğim
-Sağlıklı besleneceğim
- Bir film izleyeceğim
-Güzel bir yürüyüş yapacağım
- Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla görüşeceğim
-Pazar temizliği
-Belgesel serisine devam edeceğim

Gittikçe çok daha fazla etkileneceksin, çok ağır olaylar oluyor

Merhabalar,
Okuduğum kitap o kadar güzeldi ki bugün bitti ama uzun 4 gündür soluksuz okuduğum için biraz ara vermek istiyorum okumaya.
Diyetimi bozmadan sağlıklı beslenmeye devam, gitsin kilolarrr
Amazon'da Ben Affleck'in oynadığı Derin Sular adında harika bir film izledim.
Temizlikte fazla yorulduğum için bugün yürüyüş yapamadım
Uzun zamandır sohbet etmediğim bir kız arkadaşım vardı aklımda hep onu arayıp epeyce sohbet ettim
Nat Geo'dan mühendislik felaketleri adındaki seriye devam ettim bugün 1 bölüm daha izledim.
Yarın iş başı, bakımlar yapmaya gidiyorum şimdi

Bende durumlar böyle sizler nasılsınız?

Merhaba, kuramsal okumam istediğim gibi ilerlemiyor. Okurken bir yandan da not alıyorum filan derken 40 sayfa ancak okudum. Romana elim bir türlü gitmedi ama bu gece başlayacağım.
2 tez inceledim. (Tez ve okuma 4 saatimi almış, bence çok yavaşım.)
35 dk. yoga
30 dk. Jillian Michaels
30 dk. eliptik
25 dk. ağırlıkla çalıştım.

Merhabalar. Ben bugün teyzemdeydim, bu gece burdayım, kuzenimle dışarıdaydık az önce geldik eve, yorgunum baya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…