Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ben de
ben de bir ara dişlerimi sıkıyordum. Diş koruyucu plastik ürünler var onlardan alıp takabilirsiniz. Standart boylar internette ucuz fiyata satılıyor ama dişinize uygun almak isterseniz bir diş hekimine gidip ölçü aldırabilirsiniz

Ne kadar zarifsiniz, araştıracağım. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Yazıldı mı bilmiyorum mesajları sırayla okuyorum ama açıköğretimde Üstten ders alarak erken bitirme şansınız var

Evet mesajları okudum bitirdim
29 yaşındayım Türkiye’nin ortasında bir şehirde ailemle yaşıyorum. Bekarım, sevgilim de yok
Üniversiteye biraz evden uzaklaşmak, hayatımı yaşamak için gitmiştim çoğu Türk kadını gibi. Hiç unutmam 30 tercihin 30 unu da doldurmuştum hoca tuhaf tuhaf bakmıştı
Bir önlisans bölümü bitirdim üstüne bir lisans bölümünü yarım bıraktım. Şu an açıköğretimden adalet okuyorm (hukukla ilişkim tamamen mantık ilişkisi) Yıllardır hayalini kurduğum tıp fakültesine girme amacım var. Zamanında üniversiteye gitmek yerine tekrardan sınava hazırlanmadığım için çok pişmanım ama neyse… Ben de yıllar sonra tekrar denemeye karar verdim ama etrafımdan kimse bilmiyor tıp okumak istediğimi. Delirdiğimi düşünüp motivasyonumu düşürmesinler diye sınavdan iyi bir sıralama yaparsam açıklarım diye düşünüyorum. Home office çalışıyorm aslında kütüphane office eski işimi bıraktığımı aileme söylemedim işe gidiyorum diyerekten kütüphaneye geliyorum (ilk defa burada açıklıyorum, galiba gerçekten deliyim ama içim şişmişti oh be birilerine söyledm rahatladm ) hem para kazanıyorm hem rahat rahat ders çalışacak vaktim oluyor. Böylelikle hem kendi geçimimi sağlıyorum, zaman zaman aileme de katkıda bulunuyorum hem de ilerde okurken lazım olur diye azar azar yatırım, birikim yapmak için uğraşıyorum. Hedeflerimin arasında yaşadığım şehirden taşınmak da var çünkü sosyal aktivite yok denecek kadar az burada. Bunun yanında dil öğrenmek, spora başlamak, müzik aleti çalmayı öğrenmek, dans kursuna gitmek istiyorum. Çok şey istiyorum farkındayım

Hoş geldiin, ben de yeniyim burda :)

Hayalimdeki işe sahipsin, ben bi home office iş bulamadım

Umarım istediğin bölümü kazanırsın, ben de hedeflerimi/hayallerimi çevreye söylememe kararı aldım çünkü ailem bile motivasyonumu kırabiliyor.

Hep beraber motive oluruz insallah

Hoş geldinnnn aramıza
Hiçte çok şey istemiyorsun kendine böyle mesajlar verme derim. Hayat senin hayatın ne istediğin ne hedeflediğin tamamen sana kalmış. Umarım her şey gönlünce olur şahane bir doktor olursun ve bende muayeneye gelirim

Şu ana kadar:

-Diyete devam
-1 br yeşil çay
-2 tane almanca videosu

Temizlik yapmaya acayip üşeniyorum ya

Bir saate de yürüyüşe çıkacağım.

Şu ana kadar:

-Diyete devam
-1 br yeşil çay
-2 tane almanca videosu

Temizlik yapmaya acayip üşeniyorum ya

Bir saate de yürüyüşe çıkacağım.
Ben temizliği haftasonuna erteledim. Haftasonu yaparsın boşver dedi motivasyon topiğinin sahibesi

Şuana kadar 100 sayfa kitap okuyup 1 bölüm dizi izledim şimdi de akşam için fırına sebze atacağım. İşe gitmemek harika bişey
Katılıyorum kesinlikle, yeniden doğdum sanki birkaç günde
Ben temizliği haftasonuna erteledim. Haftasonu yaparsın boşver dedi motivasyon topiğinin sahibesi
Hahaha bu gidişle öyle olacak cidden

Hoşbuldum çok teşekkür ederim Umarım herkesin mutlu, hayırlı hayatları olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…