Ömrümü kendime harcamak hedefim

Merhabalar ben mesajınızı yeni gördüm iş yerinde telefondan girince bazı mesajlar gözden kaçıyor. Sizi aramızda görmeyi çoook isterim. Lütfen kendinizi tanıtıp hemen bize katılın 💜
Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz.
Kendimi kısaca tanıtayım. Evliyim, 2 oğlum var, biri 9,5 diğeri 2,5 yaşında. 40 yaşındayım. 9 yıllık bankacılık kariyerimi bırakıp hem kafamı dinleyip hem çocuklarımla ilgilenmekti amacım başlarda. Mali müşavirlik stajım bitmek üzere, sınavlara çalışıyorum. Çocuklar doğduktan sonra onlara odaklı yaşıyorum. Sağlıklı beslenme, çocuk gelişimi kitapları okuma gibi. 10 yıldır başka konuda kitap okumadım. 🙈
Hedeflerim; spor yapmak, karın egzersizi özellikle, tarihi kitap okumak, Fransızca çalışmak, çocuklarımla oyun oynamak.
Bugün domates sosu yaptığım için ancak yatağa girebildim, erken yatıp erken kalkmak istiyorum.

Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem bacım bu ne zor nick etikette yazıyorum yazıyorum çıkmıyorsun üstte ekleyememişim o yüzden seni 💜 nasılsın günün nasıl geçiyor neler yapıyorsun
Günaydın😂😂😂 geçenlerde nickimi değiştireyim dedim çünkü ismim belli oluyodu. Düşündüm düşündüm internetten bile araştırdım😂😂😂 en sonunda bunu yaptım. Fransızca bir kelime. Fransızcada ‘özlemek’ fiili yokmuş onlar o duyguyu ‘sen bende eksiksin’ diye ifade ediyormuş. Çok hoşuma gitti ben de nick yaptım😂😂😂

Ne yaptığıma gelecek olursak dün çok saçma bir gündü başım ağrıdı, sadece biraz okuma yaptm 🙁

Teşekkür ederim. İnşallah hepimiz hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz.
Kendimi kısaca tanıtayım. Evliyim, 2 oğlum var, biri 9,5 diğeri 2,5 yaşında. 40 yaşındayım. 9 yıllık bankacılık kariyerimi bırakıp hem kafamı dinleyip hem çocuklarımla ilgilenmekti amacım başlarda. Mali müşavirlik stajım bitmek üzere, sınavlara çalışıyorum. Çocuklar doğduktan sonra onlara odaklı yaşıyorum. Sağlıklı beslenme, çocuk gelişimi kitapları okuma gibi. 10 yıldır başka konuda kitap okumadım. 🙈
Hedeflerim; spor yapmak, karın egzersizi özellikle, tarihi kitap okumak, Fransızca çalışmak, çocuklarımla oyun oynamak.
Bugün domates sosu yaptığım için ancak yatağa girebildim, erken yatıp erken kalkmak istiyorum.
Aramıza hoş geldiniz💜💜

Kendime diyet bir kahvaltı hazırladım ve evet doğdu güneşim 🌄

IMG_20220910_094226_edit_1394981101869.jpg

İyi akşamLar, dün aşırı yoğun bir gündü giremedim. Kızımın doğum günü kutlaması vardı, ona koşturduk, odasının mobilyaları geldi bir koşturmaca nedeni de oydu, haftalıj alışveriş, okul falan derkene nasıl geçti zaman anlamadım.

Bugün yeni ukelelem geldi biraz pratik yaptım.
Sanırım gün boyu kendim için yaptığım iki şeyden biriydi bu, diğeri yataktan çok geç çıkmak🤓

Uyumadan önce yapabilirsem yarınki hedeflerimi belirleyeceğim.

Merhaba canım. Başım ağrıyor valla erken uyuyacam inşallah sen ne yapıyorsun :)
Geçmiş olsun janee 😑 tatlı rüyalar
Ay iyiyizz sen nasılsın? Yarın yıl dönümümüz diye iznimi yarına taşıdım çalışıyorum şu an. Hafta sonu sakinliği ile bi yandan masterchef açık tabii 😅
Ben yıl dönümlerini çok severim çünkü hediye gelir 😂👌 hediyeni seçtin mi? Planlar yapıldı mı?

İki yorumun sen nasılsın sorusuna cevaben " çok iyiyim, dün gece çok ağladım ama ağlamam gerekiyormuş demek ki bugün cildim ve gözlerim çok güzel uyandım."

Geçmiş olsun janee 😑 tatlı rüyalar

Ben yıl dönümlerini çok severim çünkü hediye gelir 😂👌 hediyeni seçtin mi? Planlar yapıldı mı?

İki yorumun sen nasılsın sorusuna cevaben " çok iyiyim, dün gece çok ağladım ama ağlamam gerekiyormuş demek ki bugün cildim ve gözlerim çok güzel uyandım."
Ay yok biz hediyeci değiliz ya 😅 Ben seçemiyorum o seçtiğimi beğenmiyor değiştirmeye de çekiniyor diye bi süre önce hediye almayı bıraktık :KK70: sabah kahvaltıya, oradan sevdiğimiz bi program var izlediğimiz tesadüf şehrimize gelmiş, en önden bilet aldık onu izleyeceğiz 😍 oradan da meyhane düşündük bakalım.

Gözyaşı cilde iyi geliyormuş bu arada cidden. Psikolojik olarak da bence aşırı rahatlatan bi şey dönem dönem olduğunda. Her gün ağlama ama arada ağlayalım yine de 🧡

Ay yok biz hediyeci değiliz ya 😅 Ben seçemiyorum o seçtiğimi beğenmiyor değiştirmeye de çekiniyor diye bi süre önce hediye almayı bıraktık :KK70: sabah kahvaltıya, oradan sevdiğimiz bi program var izlediğimiz tesadüf şehrimize gelmiş, en önden bilet aldık onu izleyeceğiz 😍 oradan da meyhane düşündük bakalım.

Gözyaşı cilde iyi geliyormuş bu arada cidden. Psikolojik olarak da bence aşırı rahatlatan bi şey dönem dönem olduğunda. Her gün ağlama ama arada ağlayalım yine de 🧡
Yarın size çok güzel bir gün diliyorum 💜💜

10 Eylül 2022
- Kitabıma devam ettim
- güzel bir yürüyüş ve almam gereken bazı eksikleri hallettim
-anneme zaman ayırdım
-uzun zamandır ertelediğim temizliği yaptım
- sağlıklı beslendiğim bir gün oldu
Bugün belgesel izlemek istemiyorum ama belki film izlerim

X