Ömrümü kendime harcamak hedefim

bir detoks sürecine girmiş olabilir, sosya medyaya lanet etme perileri uğramış olabilir onu anlıyorum bana da çok oluyor. inşallah herşey yolundadır da sadece kafasını dinliyordur.

Hellooooo görlsss
Bi süredir yoktum, aslında dönmeyi de düşünmüyordum yakın zamanda ama ben burda çok güzel dostluklar edinmişim. Dön diyenleri de kıramadım sizleri de çok özledim koştum geldim

Söz minik kuşum. Sen nasılsın? Nasıl geçiyor günlerin?
Bu arada amazonda the power adlı bi dizi başlamış tavsiye ederim kızlar çok ilginç ve kaliteli bence
İyiyim kuzu, günlerim klasik geçiyor. Farklı olarak bu aralar ronaldonun karısı gergionanın belgeselini izliyorum ama bitirir miyim emin değilim; belgesel boyunca sadece gergiona ve çevresindekiler övülüp duruyor

Sen nasılsın nasıl geçiyor?

Bende iyiyim canım benim
Ramazanda günlerim uyku iş uyku iftar uyku olarak geçiyor. Ne kitap okuyabiliyorum ne de başka bişey

Vegamız geri dönmüş hiç söylemiyorsunuuz Hoşgeldinn güzellik iyi ki döndün

Kızlar ben bu aralar tekrar Stranger Things izlemeye başladım. Son iki sezonu izlememiştim ben de baştan başlayayım dedim. İngilizce öğrenmeme yardımcı olur belki diye ingilizce alt yazılı izliyorum (olmuyor)

Andrew Brawley’nin bilmemne yaşamı diye bir kitaba başladım. Farklı bir kitapmış hoşuma gitti şimdilik.

Sizler neler okuyorsunuz kızlar bu aralar?

Stranger Things'i hiç izlemedim desem eşimle sevgililik zamanımızda başlamıştık ama o kadar uykumuz vardı ki 5 dakika falan anca izleyebildik, kafamda hep sıkıcı diye kaldı o yüzden

Ben Silo diye bir kitap okuyorum, dünyanın zehirli gazlar sebebiyle yaşanamaz olduğu durumda yer altı silosunun en üst katındaki ekranlardan dünyayı seyreden bir grup var. Temizlik adı altında insanlar dışarıya gönderiliyor, kameralar sildiriliyor ve o insanlar ölüyor haliyle. Sonra silomuzun zeki birkaç insanı aslında anlatılanlar gibi olmayan birkaç şey keşfediyor.
Akıcı kitap ben sevdim 3 kitaplık bir seri aslında ama diğer kitaplarına hemen başlamam muhtemelen

Tam benlik bir kitaba benziyor listeme ekliyorum hemen.

Çok yoğun çalışırken ya da yorgunken dizi-film izleyemiyorum ben de. Kafamın rahat olması gerek.

Hoş buldum canımın içi
Stranger Things'i çok severim. Kitaplarını okumuştum. Keyifli seyirler. Ben amazondaki the power adlı diziyi izliyorum her cuma yeni bölümü var. Bir de Harlem'e bakıyorum arada feminizm ve kız kardeşlik severim
Hemen ekliyorum bende okunacaklar listeme teşekkürler orange
Offff burda çatır çatır kız kardeşlik ve resmen “friends” dizisindeki ruh varrr

Ben de gelebilir miyimm
Ayy tabii ki gelebilirsin
Hoş geldinnnnn

Hoşbuldummmm merhabaa kızlarr

Biraz bahsedeyimm kendimden
Ben de ömrümü kendime harcamaya karar verdim. Aslında önceliğim son 5-6 yıldır kendimdim. Ama arkadaşlarımı, dostlarımı, yeri geldiğinde kendimden de öne koyup kendimi yoksaydığım oldu. Aman kırılmasın, aman üzülmesin, öyle demek istememiştir biliyorum içini diye diye kredilerini çoğalttım:))
Ama çok pişmanım. Bundan sonra yok:)

Bir süredir de çok rutine döndüm ve ilerleyemedim kişisel gelişimim ve kariyerimde. Geri gitmedim belki ama ileri de bir arpa boyu gidemedim. Bu durumla ilgili de harekete geçtim:)

İlişki kısmına gelince de erkekler konusunda hep sınıfta kaldım:) nerede bir kamufle olmuş at hırsızı , aldatmaya fırsat kollayan, yalan dolan hayat felsefesi olmuş alengirli bir tip varsa tüm bunları maskeleyip hayatıma girdi:)) flört zaten kanayan yaram Hiç becerip de birini tavlayamamışımdır kısa bir süre önce iğrenç bir ilişkim oldu ve özgüvenime çok oynadı:) ufacık bir gaflette yerle bir ederdi ama çok direndim narsistti. Boş, naylon artist:)

Şaka bir yana; evet hayatımı kendime adadım ama bazen kendimin en iyi hali yalnızkenki halim mi, sevdiğim sevildiğim halim mi diye çok düşündüm.
Bazen yalnızlığıma tapıyorum ve asla hayatıma birini almıyorum ısrarla, bazen çok üzülüyorum. İsterdim herhalde gönlümce biri olsun, bilemiyorum:)

Böyle özetle:) eklemem gereken bir şey var mı? Nereden başlıyoruz :))

Hoş geldin tekrar
Tanıştığımıza çok memnun oldum. Umarım bundan sonraki süreçte istediğin her şey gerçekleşir.
Biz bu topikte hayatlarımıza dair her şeyi paylaşıyoruz. Derdimizi, kitaplarımızı, izlediklerimizi vs vs. Bizimle paylaşmak istediğin her şeye açığız

At hırsızları iyi kamufle olur kendinizi suçlamayınız hoş geldiniz enerjiniz çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…