Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ay aynısı valla Ben de ne zaman bana çok iyi geliyor iyi ki hayatımda diye düşünsem akşamına rezil bir kavga ediyoruz Kendi kendimize nazar değdiriyoruz sanırım.
Negatifi pozitife çevirmek olarak stresliysem rahatlatıyor. Gerçekten kötü ruh halimdeyken beni dinleyip konuşmalarıyla iyi hissettiren tek sevgilim diyebilirim ama aynı zamanda keyfim gayet iyiyken saçma sapan şeyleri büyüterek kavga çıkarıp keyfimi de kaçırabiliyor. Yanında %85 rahatım. Bazen çok sinirli oluyor o zaman yine neye kavga çıkaracak diye rahat olamıyorum.
Sende sanırım bu soruların cevabı evet öyleyse şanslısın

Kimseyi ayıplamamak gerek valla ben de dilimi tutmaya çalışıyorum bu konuda Ben de siziii

monoi sürekli mesajını okuyup güç bulacağım teşekkür ederimmm

little bird ben ilişki konusunda abimle olan ilişkime bakıyorum. Aynı evde yetişen, aynı kültürün insanlarıyız. Canım kadar da çok severim abimi ama anlaşma konusunda bazen iyiyiz bazen azılı düşmanımken farklı bir ailenin oğluyla %100 uyuşmayı beklemiyorum. Ama uyuşmazlıklarda toparlanmayı biliyorsak evet bizden bişeyler olur diyorum.

leydim o kadar iyi anlıyorum ki seni. ortamda ne kadar sevdiğim kişi olursa olsun 1 tane sevmediğim tüm modumu etkiliyor.

ama zaten bikaç saat geçireceksin muhtemelen, dayanabilirsin bence ruhsal olarak çok dayanıklı ve olgun olduğunu düşünüyorum forumdaki gözlemlerimle

yaa çok güzel bi bakış açısı hiç böyle düşünmemiştim. ben de kız kardeşimle bile hiçbi zaman tam anlaşamıyorum aynı şekilde. biz de bi şekilde toparlıyoruz hep.

Ben ben ben

Çok doğru bı karar almissiniz hayatta kimseyi memnun edemiyor insan sonra arkasına bakıyor ve giden yıllarına uzuluyor. An'ın kıymetini bilmek gerek değmeyen hiç bişey için cabalamamak enerjiyi umudu tüketmemek gerek.. kariyeriniz ve imkanlarinizda mevcutmus hayatın keyfini çıkarın umarım her şey gönlünüzce olur

Merhaba sevgili kadınlar,
Ramazan dolayısıyla enerji tasarrufu modundaydım hep topiği çok ihmal ettim. Arefe sürecinde de yoğun bi şekilde çalıştım. Nasılsınız? Musmutlu bir bayram diliyorum sizlere.

Hello görlssss
Nasılsınız? Bayram beni acayip sıkmaya başladı evde oturup gelene gidene tatlı vermekten sıkıldım. Kaçamak yapıp ödem tutmak da beni geriyor. Karnım davul gibi 2 gündür pfff bayram bitse de rutinime geri dönsem diyorum.
Bu aralar amazonda diziler güzel olmaya başladı bi dönem virane olan amazon toparladı bence kendini.
The power adlı diziyi izliyordum ve oldukça güzel bence güçlü kadınlar görmeyi seviyorum, güçlü kadın konulu komedi dizisi olan Harlem'i de tavsiye ederim. Sex and the city tarzında bi komedi ama keyifle izlemiştim. Eğlenceli bişeyler arıyorsanız tavsiye ediyorum kızlar.

Helloooooğğvvv

Ben de regl olucam ne varsa yedim evde. Bayram zaten bi yavan bi bayık geçiyor. Hiç de sevmem hahaha

Harlem’i merak ettimm, the power da bana hitap ederrr ona da bakayım bir ara ❤

Friends tadında bir şeyler istiyor canım ama bakındım bulamadım. Tekrar izlemek bile geçiyor aklımdan ama sıkılırım herhalde ya.

Bu mesajı okuduktan sonra üç bininci kez how ı met your mother izlemeye gidiyorum galiba
Bu bayram değil ya cumayı boşuna tatil ettiler işimizi yapardık en azından

Teşekkürler nice güzel paylasimlara

Ayyyy friends her izlediğimde o arkadaşlığı, o toplanmalarını muhabbetlerini falan kıskanıyorum. Acayip bir ortamları var hashsh
Şimdilerde o kadar kafadengi insanın bir araya gelmesini geç iki üç kişi bile denk gelemiyor.
Keşke başlasan bayılacaksın Ben de başlayayım himym a

Bu gece ne izleyeceğim belli oldu hemen Friends izliyorum. Hımym de aynı şekilde arkadaşlık üzerine kurulu Harlem’de öyle bende seviyorum böyle birbirinin her durumda arkasını toplayan dostlukları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…