Ömrümü kendime harcamak hedefim

monoi monoi topiğe çok güzel bir enerji getirdin teşekkür ederim.
Kızlar deli gibi alışveriş yapasım var. Bana butik önerir misiniz bakim biraz

Hoşbuldummmm merhabaa kızlarr❤️

Biraz bahsedeyimm kendimden :KK25:
Ben de ömrümü kendime harcamaya karar verdim. Aslında önceliğim son 5-6 yıldır kendimdim. Ama arkadaşlarımı, dostlarımı, yeri geldiğinde kendimden de öne koyup kendimi yoksaydığım oldu. Aman kırılmasın, aman üzülmesin, öyle demek istememiştir biliyorum içini diye diye kredilerini çoğalttım:))
Ama çok pişmanım. Bundan sonra yok:)

Bir süredir de çok rutine döndüm ve ilerleyemedim kişisel gelişimim ve kariyerimde. Geri gitmedim belki ama ileri de bir arpa boyu gidemedim. Bu durumla ilgili de harekete geçtim:)

İlişki kısmına gelince de erkekler konusunda hep sınıfta kaldım:) nerede bir kamufle olmuş at hırsızı :KK53: , aldatmaya fırsat kollayan, yalan dolan hayat felsefesi olmuş alengirli bir tip varsa tüm bunları maskeleyip hayatıma girdi:)) flört zaten kanayan yaram :KK53: Hiç becerip de birini tavlayamamışımdır :KK53: kısa bir süre önce iğrenç bir ilişkim oldu ve özgüvenime çok oynadı:) ufacık bir gaflette yerle bir ederdi ama çok direndim :KK53: narsistti. Boş, naylon artist:)

Şaka bir yana; evet hayatımı kendime adadım ama bazen kendimin en iyi hali yalnızkenki halim mi, sevdiğim sevildiğim halim mi diye çok düşündüm.
Bazen yalnızlığıma tapıyorum ve asla hayatıma birini almıyorum ısrarla, bazen çok üzülüyorum. İsterdim herhalde gönlümce biri olsun, bilemiyorum:)

Böyle özetle:) eklemem gereken bir şey var mı? Nereden başlıyoruz :))
Hoş geldiin enerjine bayıldım valla ben de 🫶🏻

Sen anlatınca benim de anlatasım geldi aşk hayatımı 😂 Benim hayatımda biri var ama bu aralar ilişkimi çok sorguluyorum. Neye önem versem neye dikkat etsem fos çıkıyor sanki 😅 Kibarlığa önem versem bi süre sonra özündeki kaba insan ortaya çıkıyor, fiziksel görüntüsünden etkilensem duygusal olarak eksik kalıyor bişeyler 😂 Ben de bi türlü beceremedim sanki.

Kendimizin en iyi hali konusundaysa; bence her insan bağlanmaya sevmeye sevilmeye ihtiyaç duyuyor.

Sen anlatınca benim de anlatasım geldi aşk hayatımı 😂 Benim hayatımda biri var ama bu aralar ilişkimi çok sorguluyorum. Neye önem versem neye dikkat etsem fos çıkıyor sanki 😅 Kibarlığa önem versem bi süre sonra özündeki kaba insan ortaya çıkıyor, fiziksel görüntüsünden etkilensem duygusal olarak eksik kalıyor bişeyler 😂 Ben de bi türlü beceremedim sanki.

Kendimizin en iyi hali konusundaysa; bence her insan bağlanmaya sevmeye sevilmeye ihtiyaç duyuyor.
Minik kuşum erkekler hiçbir zaman tam anlamıyla bize tamamlanmış hissettirmiyorlar sanırım. Erkek arkadaşım için ne zaman romantik desem öyle bişi yapıyor ki hemen ağlıyorum ya da ne zaman ne kadar kibar biri desem öküz gibi davranıyor. Ama galiba önemli olan telafi edebilmek bunu. Belki bizde onlar için böyleyiz yani pek konuşkan değildir benimki o yüzden iç sesinde olan biteni bilmiyorum ama bazen benimde onu hayal kırıklığı mı desem bilemedim ama bişiler yaptığımı fark ediyorum.
Hayatındaki kişi negatiflerini pozitife çevirebiliyor mu onu söyle sen? Ve yanında gerçekten rahat mısın? Her anlamda içinden geldiği gibi misin?

Ben size teşekkür ederim canım kızlarrr❤️❤️ İyi ki buldum burayıııı ❤️

Ayy alışveriş diyince benim de var ama önce kilo vermem lazım :KK1:
Ahh kilo dedin beni kalbimden vurdun. Kaç kilosun kaç olmayı hedefliyorsun? Bende kilo verdim ve verme sürecindeyim

Ahahahha çok güldürdün beniiii.

hoşbuldummmmmmmm 😍

Ayy haklısın sevilmeye her canlı muhtaç..

Fos he :KK53: ben de kardeşim neeeyyye yorum yapsam “gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak” bana dönüyor :rolleyes: ağzımı açamıyorum :rolleyes:

Ayy sizi çok çok çokkk sevdimmmmm :eğlence:

Ben şuan 54 kiloyum 80e yakındım ama çok şükür verdim. Hedefim 50 olmak
Maşallahh maşallahhh 🧿 nasıl verdin diyetisyen desteği ile mi kendi yöntemlerinle mi?

Sezgisel beslenme, aralıklı oruç vs daha bir ilgimi çekiyor ama bilemiyorum biraz istikrarsızım.

Maşallahh maşallahhh 🧿 nasıl verdin diyetisyen desteği ile mi kendi yöntemlerinle mi?

Sezgisel beslenme, aralıklı oruç vs daha bir ilgimi çekiyor ama bilemiyorum biraz istikrarsızım.
Hemen hemen hepsini diyetisyen eşliğinde verdim. Maddi olarak uygun musun bilmiyorum ama uygunsan kesinlikle anlaşabildiğin bir diyetisyene gitmelisin

Hemen hemen hepsini diyetisyen eşliğinde verdim. Maddi olarak uygun musun bilmiyorum ama uygunsan kesinlikle anlaşabildiğin bir diyetisyene gitmelisin
Doğru söylüyorsun ama ben fazla kısıtlamaya gelemiyorum :KK43:

Yaaa o değil de şu an modumda bir yerlerde bir efkarlı görseniz 😂

Ramazan bitse de şarabın dibini bi görsem :rolleyes:

Doğru söylüyorsun ama ben fazla kısıtlamaya gelemiyorum :KK43:

Yaaa o değil de şu an modumda bir yerlerde bir efkarlı görseniz 😂

Ramazan bitse de şarabın dibini bi görsem :rolleyes:
Ah çiçeğim hiç efkarlanma seni üzen şeyler o kadar önemsiz ki. Önemli olan iç huzurun diğer her şey o kadar değersiz ki, iç huzurunu yakalayınca zaten diğer şeyleri de halletmiş olacaksın. Bu tavsiyeleri verirken bende içten içe bir anksiyete krizindeyim şuan

Ah çiçeğim hiç efkarlanma seni üzen şeyler o kadar önemsiz ki. Önemli olan iç huzurun diğer her şey o kadar değersiz ki, iç huzurunu yakalayınca zaten diğer şeyleri de halletmiş olacaksın. Bu tavsiyeleri verirken bende içten içe bir anksiyete krizindeyim şuan
❤️❤️ Aşkım sebepsiz efkar

Burcum yengeç benim :rolleyes:

Nedennn seni üzecek bir şey mi oldu yoksa sebepsiz mi:KK19:

❤️❤️ Aşkım sebepsiz efkar

Burcum yengeç benim :rolleyes:

Nedennn seni üzecek bir şey mi oldu yoksa sebepsiz mi:KK19:
Ah güneş akrep yükselen yengeç ay balık biri olarak seni öyle iyi anlıyorum ki. Demlenesin geliyorsa demlen çiçeğim 💜

Haftaiçi bi arkadaşımın nişanına davetliyim. Ama sanırım oraya çok fena küs olarak iletişimi kestiğim bir arkadaşım daha gelecek ve ben onu görürsem naparım diye endişeleniyorum

Ah güneş akrep yükselen yengeç ay balık biri olarak seni öyle iyi anlıyorum ki. Demlenesin geliyorsa demlen çiçeğim 💜

Haftaiçi bi arkadaşımın nişanına davetliyim. Ama sanırım oraya çok fena küs olarak iletişimi kestiğim bir arkadaşım daha gelecek ve ben onu görürsem naparım diye endişeleniyorum
Ooof hislerin nasıl kuvvetlidirrrr :KK8:

Hmmm… iletişimi kestin ama hala değerli ve özlediğin biri mi; yoksa iletişimi kestin ve iğreniyor musun? Ona göre taktik vericem naçizane :p

Ooof hislerin nasıl kuvvetlidirrrr :KK8:

Hmmm… iletişimi kestin ama hala değerli ve özlediğin biri mi; yoksa iletişimi kestin ve iğreniyor musun? Ona göre taktik vericem naçizane :p
İletişimi kestim ve iğreniyorum. Hiç ilgi alanına girmek istemiyorum. Arkamdan kesinlikle konuşup canımı sıkacak biliyorum

İletişimi kestim ve iğreniyorum. Hiç ilgi alanına girmek istemiyorum. Arkamdan kesinlikle konuşup canımı sıkacak biliyorum
İğreniyorsan eğer ha çöp tenekesine denk gelmişsin ha ona. Düşünüp zaman yakmaya değmez.

Arkandan da en fazla “ışıltını” konuşur :KK31: o seninle karşılaşacağı için gerilsin asıl manolyam ❤️

X