Ömrümü kendime harcamak hedefim

İyi olmaya çalışıyorum daha iyiyim, kitap okuyorum eve geliyorum gündüz tam düzeni oturtursam daha güzel olacak ders çalışamıyorum diye üzgünüm ama geçecek inşallah. Sen nasılsın
yaa ne güzel en azından kitap okuyormuşsun. ben de ders çalışamıyorum maalesef aylardır erteledim durdum onun dışında iyiyim öyle rutin geçiyor

Merhaba Jane
Benim ses çıkarmaya mecalim kalmamış
Halsizim çok ya, bir hastalık vs de yok gibi ama sürekli bi ateşlenmişim gibi hissediyorum halsizlik bilmem ne. Keyfim yok hiç bu ara. Hava değişikliğinden herhalde bi sıcak bi soğuk hep sen nasılsın
Çok geçmiş olsun sevgili Orange. Bu aralar salgın yok ama herkes grip galiba şimdi nasıl oldun daha iyisindir umarım
Büyük ihtimal ondandır, havalar değişiyor sürekli. Geçmiş olsun yine de.. Ben iyiyim daha iyi olacam inşallah okumalarn nasıl gidiyor ya da gidiyor mu diyim
Jane daha iyi olmana çok sevindim. Dün abim Diyarbakır'a gitmişti iş için kebap fotoları atıp duruyordu. Çok acil Diyarbakır'a bir uçak bileti almam lazım
Şubatta hiç okuyamadım malum sebeplerden, martta başladım tekrar ama yavaş gidiyor eski tempoya geçemedim hala. Dobarlanıcaz inşallah
Mart ayı bize biraz iyi geldi ama ramazanla birlikte nisan ayında huzuru yakalayacağız yaraları daha çok saracağız inşallah
ben de topiği düşündüm geçen gün kalp kalbe karşıymış. nasılsın, günlerin nasıl geçiyor?

umarım topikteki herkes de iyidir
Minik kuşummm nasıl özlemişim seni
İyi olmaya çalışıyorum daha iyiyim, kitap okuyorum eve geliyorum gündüz tam düzeni oturtursam daha güzel olacak ders çalışamıyorum diye üzgünüm ama geçecek inşallah. Sen nasılsın
Üniversite sınavına hazırlanıyordun değil mi Jane?
yaa ne güzel en azından kitap okuyormuşsun. ben de ders çalışamıyorum maalesef aylardır erteledim durdum onun dışında iyiyim öyle rutin geçiyor
Rutinleri zenginleştirmek için burdayız çiçeğim neler yapıyorsun rutinlerinde ne var anlat bize
Bildirimlerinizi gördüm ama kendimi izole ettiğim kendi içimde biraz şifa aradığım bir süreçteydim. Şimdi toparlanıp dışa döndüm. Topikte kaldığımız yerden devam edelim mi kızlar?

Ben de özlemişim Devam edelim çok boşladık buraları

Benim rutinler odayı toplayıp dağıtmaktan ibaret İşten dolayı biraz tükendim ama artık bu hıza da alışmam lazım yoksa hep uyuyarak bişey yapmadan geçecek günlerim. Bir sürü bakım malzemesi aldım onları bile düzgün kullanmadım…

Bu arada ben de öylesine üniversite sınavına girmeyi düşünüyorum. Son sınıfın 2. dönem konuları yokmuş, belki hobi olarak bişeyler okurum.

Öyleyse ben başlayayım

Bugünkü hedeflerim:

•Odamı toplamak

•Duş

•Akşam yemeğini ölçülü yemek

•Yarına giyeceklerimi hazırlamak

•Akşam 18.30-22.00 arası en az 2 saat okuma yapmak

Öğrenciliğimde çok çektim ben o yüzden akademik hayat beni bozuyor ama sana başarılar dilerim
Bende cilt bakımına başladım ama çok ürünle değil de ufak ufak cildim alışınca artırıcam ürün çeşitliliğini. Şimdilik 2 günde bir the purest kırmızı peeling yapıyorum, güneş kremi aldım ki ben tatilde bile kullanmayan biriydim benim için büyük başarı. Duştan sonra vücut losyonu kullanıyorum. Gelişiyorum yahuu. Sen neler aldın canım?

Sağlıklı beslenme konusunda bu hafta bende ramazana gireceğim için biraz rahat davrandım ama ramazanda sağlık timsali olmaya hazırım kilo verme hedefin var mı?

sağol canım ben çok stres yapıyordum sınavları. ilk kez hiçbir stresim yokken denemek istedim.
aa ben de o the purest kırmızıdan aldım, bi de niacinamide aldım. niacinamid daha sık kullanıyorum sivilcelere iyi geliyor diye. belli bir düzenim yok ama. haftada 1-2 denebilir. güneş kremi gerçekten önemliymiş; ben de önemini yeni fark ediyorum.
Sağlıklı beslenme konusunda bu hafta bende ramazana gireceğim için biraz rahat davrandım ama ramazanda sağlık timsali olmaya hazırım kilo verme hedefin var mı?
menüleri paylaşırız o zaman bu zamana kadar diyet yapmadım ama topiğin canlanmasıyla başlayayım diyorum bakalım. senin var mı diyeceğim ama zaten 55 kiloymuşsun ayol zaten inceciksin

Hahahahaha gel kız buranın kebabı ciğeri çok güzeldir
Evet yksye hazırlanıyorum ama bu sene girmiyecem seneye inşallah

Aa kırmızı peelingi ilk defa kullanıyorsunuz haftada 1 defa ile başlayın. Sonra haftada max 3 güne çıkarın. Yoksa faydadan çok zarar verir cilt bariyeriniz bozulur.

Hahahahaha gel kız buranın kebabı ciğeri çok güzeldir
Evet yksye hazırlanıyorum ama bu sene girmiyecem seneye inşallah
Ben ciğer asla yemem ama diğer tüm kebaplara okeyim. Artuklu Bey diye bi kahveci varmış orda abim içmiş kahvesini çok kaliteli kahve yapıyor sana da aldım dedi ama henüz gelmedi kahvem. Gelince Jane'imin memleketinden diyip sana bi foto atıcam
Ya aslında o ürünleri düzenli kullanmak gerekiyormuş cilt bariyeri için ama bende şuan ne nasıl ve ne kadar cildime iyi gelir deneme aşamasındayım ama kırmızı peelingten memnunum. 2. Denemem cildime iyi geldi yumuşacık oldu sivilcelerim de azaldı.
55im ama boyum kısa olduğu için fazla görünüyorum. Benim dw hedefim 50 olmak. Eski diyetisyen listelerimi çıkarıp uygulamaya başlıcam bakalım ne sonuç alıcam

Bu topiğe ben de katılmak isterimm
Hoş geldiniz çok mutlu oldum katılmanıza biraz kendinizden bahsetmek ister misiniz? Sizi daha iyi tanımak isteriz
Aa kırmızı peelingi ilk defa kullanıyorsunuz haftada 1 defa ile başlayın. Sonra haftada max 3 güne çıkarın. Yoksa faydadan çok zarar verir cilt bariyeriniz bozulur.
Ben 2 günde bir yazmışım ama 2 gün ara verip 3. Günde yapıyorum zaten 2.uygulamam. Haftada bire düşüreyim öyleyse teşekkür ederim

Yaaa yerim seni canımsın afiyet olsun
Olsun ciğer dışında da birsürü kebap çeşidi var

Aynen ilk 1-2 ay haftada bir kullanmanız daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…