Ömrümü kendime harcamak hedefim

Hayırlı günler canım kızlar. Bugün merkeze gideceğim yarın diş randevum var mecbur gitmem gerekiyor artık. Deprem olmaz inşallah 😶🙏🏻

Biraz toparlanmak istiyorum artık, siz ne alemdesiniz? Orangegreysky Orangegreysky L LADY VEGA The The
Hayırlı günler canım 🧚🏻‍♀️ ben de bugüne düne nispeten daha mutlu bir giriş yaptım 😁 dün eşimle tartışmıştik epey ve aramız çok kötüydü. Akşam konuştuk ve şükür tatlıya bağladık. Bugün kendimi daha enerjik hissediyorum.
Oğlumu parka götüreceğim birazdan 😌🌻 Sabahtan tüm işlerimi bitirdim, akşam yemeğini falan yaptım. O yüzden tüm gün benim gibi hissediyorum. İnşallah tabii 😌🌼

Hayırlı günler canım 🧚🏻‍♀️ ben de bugüne düne nispeten daha mutlu bir giriş yaptım 😁 dün eşimle tartışmıştik epey ve aramız çok kötüydü. Akşam konuştuk ve şükür tatlıya bağladık. Bugün kendimi daha enerjik hissediyorum.
Oğlumu parka götüreceğim birazdan 😌🌻 Sabahtan tüm işlerimi bitirdim, akşam yemeğini falan yaptım. O yüzden tüm gün benim gibi hissediyorum. İnşallah tabii 😌🌼
Oh çok güzel elhamdülillah. Rabbim daim etsin, ben aksine çok huzursuzum 😭😭😭

• Üzgünüm
Reactions: The
Huzursuzluğunun sebebi nedir Jane özel değilse eğer?
Mesajını yeni gördüm canım kusura bakma

Annemlerdeydim ortamı beni geriyordu kendi çekirdek ailem değil de, korkudan köye gelen akrabalarım yüzünden. Yani nasıl desem.. Deprem oldu ölümle burun buruna geldik, ama bazı insanlar hâlâ farkında değil, hâlâ insanları rahatça kırıyor, hâlâ 2 karış toprak için kavga ediyor. Bu yüzden kendi annemden merkeze geldim, güvenli mi bilmiyorum ama daha da kahroluyordum.

Mesajını yeni gördüm canım kusura bakma

Annemlerdeydim ortamı beni geriyordu kendi çekirdek ailem değil de, korkudan köye gelen akrabalarım yüzünden. Yani nasıl desem.. Deprem oldu ölümle burun buruna geldik, ama bazı insanlar hâlâ farkında değil, hâlâ insanları rahatça kırıyor, hâlâ 2 karış toprak için kavga ediyor. Bu yüzden kendi annemden merkeze geldim, güvenli mi bilmiyorum ama daha da kahroluyordum.
Çok geçmiş olsun canım öncelikle. Hayat hepimiz için bir sınav gerçekten. Ama bu zor günleri atlatacağız

Günaydın sevgili kadınlar,
2 gündür yeni bir kitaba başladım ve aşırı sürükleyici gidiyor. Elimden düşürmek istemiyorum kitabı. Arkadaşımın tavsiyesiyle hatta ısrarıyla aldım diyebilirim. Ama aşırı sardı kitap. Aşağıya görselini bırakıyorum. Korku gerilim tarzında ama korkunç değil.
Screenshot_20230226_104643_com.binkitap.android.jpg

Günaydın sevgili kadınlar,
2 gündür yeni bir kitaba başladım ve aşırı sürükleyici gidiyor. Elimden düşürmek istemiyorum kitabı. Arkadaşımın tavsiyesiyle hatta ısrarıyla aldım diyebilirim. Ama aşırı sardı kitap. Aşağıya görselini bırakıyorum. Korku gerilim tarzında ama korkunç değil.
Eki Görüntüle 3210310
McMahon'un kitapları çok akıcı. Ben 4 ya da 5 kitabını okudum sanırım sepette 2 kitap daha var elimdekiler azalabilirse ki bu ara hiç okuyamıyorum alacağım yine. Bunu da beğenmiştim 🤩

Halsizim çok ya, bir hastalık vs de yok gibi ama sürekli bi ateşlenmişim gibi hissediyorum halsizlik bilmem ne. Keyfim yok hiç bu ara. Hava değişikliğinden herhalde bi sıcak bi soğuk hep :KK43: sen nasılsın
Büyük ihtimal ondandır, havalar değişiyor sürekli. Geçmiş olsun yine de.. Ben iyiyim daha iyi olacam inşallah 🥰okumalarn nasıl gidiyor ya da gidiyor mu diyim

Büyük ihtimal ondandır, havalar değişiyor sürekli. Geçmiş olsun yine de.. Ben iyiyim daha iyi olacam inşallah 🥰okumalarn nasıl gidiyor ya da gidiyor mu diyim
Şubatta hiç okuyamadım malum sebeplerden, martta başladım tekrar ama yavaş gidiyor eski tempoya geçemedim hala. Dobarlanıcaz inşallah 😅🙏🏿

ben de topiği düşündüm geçen gün kalp kalbe karşıymış. nasılsın, günlerin nasıl geçiyor?

umarım topikteki herkes de iyidir ☺️
İyi olmaya çalışıyorum daha iyiyim, kitap okuyorum eve geliyorum gündüz tam düzeni oturtursam daha güzel olacak 🌸 ders çalışamıyorum diye üzgünüm ama geçecek inşallah. Sen nasılsın

X