Ömrümü kendime harcamak hedefim

Peki kırmızı peeling yanında hangi ürünü öneriyorsunuz c vitamini felan mı bir sürü serum var bir de hangisi birlikte kullanılır araştırdım ama o kadar çorba oldu ki bilgiler
Kafanızın karıştığı yerde bana sorabilirsiniz kırmızı peelingin içinde aha bha var. C vitamini ile kullanılması pek önerilmiyor. Yazın kırmızı peelinge ara verdiğinizde c vitamini kullanabilirsiniz tabi güneş kremine dikkat ederek

Çok teşekkür ederim Ben şuanda mesela sadece kırmızı peeling yapıyorum. Bir de günlük cilt temizliği ve güneş kremi kullanıyorum. Yaza kadar cildimdeki sivilce lekelerimi ve renk eşitsizliğini giderip fondöten kullanımını bırakmak istiyorum çünkü fondöten hangi marka ve hangi ürün olursa olsun cildime iyi gelmiyor, güzel de durmuyor bence. Kullandığım ürünün yanında kullanmak için bana bir serum veya bir tonik tavsiye eder misiniz?

Tabi ki akşam yazayım size şimdi şarjım çok yok da

Gaza geldim şimdi, yapayım bugün kırmızı olandan bari

Benim şu an hedefim birkaç hafta dışardan yemek söylememek. Sonra parça parça yediklerimi de daha sağlıklı şekilde düzenlicem.

Spor yapabiliyor musun peki?

eğer siyah nokta probleminiz de varsa fiddy methodunu tavsiye ederim. önce the purest'in bha toniğini sürüp 15 dakika bekliyorsunuz ardından onu yıkamadan kil maskesi 5-10 dakika sonra yıkayıp kurulayıp yağ bazlı temizleyici sürüyorsunuz. 15 dakika bekledikten sonra masaj yapıyorsunuz yüzünüze bütün gözenekler temizleniyor. ben bunu haftada 1 yapıyorum.
bir de the purestin arbutin serumu var lekeler için yine the fair markasının arbutin serumu da iyi hangisini isterseniz.

Çok teşekkür ederim

peki bugün ben kişisel gelişimim için naptım?
hiçbir şey babaannemlere gittik sabahtan kardeşimle oynadık hep sonra akşam yemeğini yiyip döndük. şimdi uyumadan biraz ödev yapabilirsem iyi olacak. iyi akşamlar hepinize hanımlar

Spora gidiyorum canım haftada 3 gün aletli pilates gibi bi spor
Bugün biraz kitap okumaya veya sevdiğin bir belgesel türüne başlarsın canım
Vega bu kitabı nasıl buldun? YouTube shorts bu kitapla dolu benim şu an.
Vakit kaybı Orange tavsiye etmem. Gerçekten ilk kitabında üslup çok çocuksu. İkinciyi okuyacağım çünkü yazar kendini geliştirmiş diyorlar ama biri başlamalı mı bu seriye asla. Onun yerine her kalp kırılır okumanı tavsiye ederim tatlı bir kitap

Günaydın sevgili kadınlar
Avokadolu sandviçle güne başladım. Hemen bi tarif bırakayım.
Yarım avokado
1 tk labne peyniri
1 közlenmiş kapya biber
1 dilim çavdar ekmeği
Kekik ve tuz

Dışarıda mis gibi yağmurlu bir hava, pencere önünde kitabımı okuyorum. Bundan güzel bir pazar var mıdır? Ben şuan Emily Bronte Uğultulu Tepeler okuyorum. Siz ne okuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…