Ömrümü kendime harcamak hedefim

07.09.2022
- bugün diyetisyene gideceğim
- başlamış olduğum kitabı bugün bitirmeyi hedefliyorum
- Nat Geo'nun mühendislik felaketleri adlı belgesel serisine başladım ona devam edeceğim
- akşam güzel bir yürüyüş yapacağım
- kendimi tatlıyla ödüllendireceğim bugün
-ve malesef bakmam gereken bir proje var şuan elimde ama hiç çalışma modun da değilim.

Bugünki hedeflerim:

-Karatay’a uygun beslenme
-Türk kahvesi
-Bir bardak yeşil çay
-En az 1,5 saat spor
-Odamı yapabildiğim kadar toplamak
Harika bir gün dilerim bize kendinizi tanıtmak ister misiniz? Hepimizi tanıtan minnak paragraflar önceki sayfalarda bulunmakta.

Doktora tez dönemi öğrencisiyim, tez önerisi kısmındayım henüz. 1-2 ay içinde jüriye gireceğim, ona hazırlanıyorum güya.
Hoş bulduum :) Kpss’ye mi hazırlanıyorsunuz sizin rutine de bir göz attım da
Ama ingilizce ve ALES'e de girmem gerekiyor, aslında onlar için de sıkı bir çalışma düzenine girmem lazım.

Harika bir gün dilerim bize kendinizi tanıtmak ister misiniz? Hepimizi tanıtan minnak paragraflar önceki sayfalarda bulunmakta.
Tabi ki görmemiştim onları, konsepti tam bilmiyorum pardon :)

26 yaşındayım, bekarım ama sevgilim var (gerçi biraz sallantıda bir ilişki 5 gün sonra olmayadabilir )

Şu an çalışmıyorum ama birkaç aya çalışmaya başlayacağım. Mesleğimi merak eden olursa özelden yazabilirim, kk’de çok konum olduğu için ifşa olmaktan korkuyorum

Düzenli spor yapmak, kendimi alanımda geliştirmek için okumalar yapmak gibi hedeflerim var. Bir de benim meslekte bir sınava göre yükselebiliyorsun, ara ara da o sınav için çalışayım diyorum.

Bir de Almanca öğrenmek istiyorum. Hobi gibi mesela her gün bir video tarzı :)

Bunların hepsini yapmaya heveslendim bakalım, olduğu kadar buraya yazıcam :)

Unuttuğum ya da merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz

Oo maşallah Burda beraber birbirimizden gaz alırız halledersin umarım :)

Aramıza hoş geldin hedeflerini tamamladığını görmekten mutluluk duyacağım

İngilizce ve alese benimde girmem lazım ama nerden başlasam nasıl başlasam inanın hiç bilmiyorum

İyi akşamlar
Sabah spor yapamadım, kahvaltımı bile yapamadan acele acele okula gittim
Kitap okuna hedefimi tamamladım.
Tırnak bakımı üzerine bir merkeze gittim.
Alışveriş yaptım.
Hala ukulele çalışmasını tamamlamadım, ing de bugün boş geçti, spordan da firem var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…