Ömrümü kendime harcamak hedefim

Teşekkürler canımcım. Valla tatili geçtim 1-2 günlük izin istiyorum boş boş yatayım. Cuma cumartesim izin normalde ama cuma muhakkak toplantı koyuyorlar, bezdumm.

Hastane işleri insanı müthiş yoruyor ya insanı. Bazen hasta olmaktan değil de gidip hastanede sürünmekten korkuyorum sadece. Annenin durumu nasıl peki?

Bu arada vicdansız patruşkaları Allah bildiği gibi yapsın insan bi halden anlar ya hu.

Benim de patronum balkona 1+1 ev çıkmaya çalışıyordu bugün. Tamam inşaata başlayınca bakarız dedim ama unutmuş gibi yapıcam balkonları rahat bırakın yav. Balkon olur içeri alalım dersiniz, balkon olmaz hadi balkon yapalım dersiniz. Ne balkon seversiniz ne onlarsız yaşarsınız. Balkonların peşini bıraksınlar artık

Azıcık daha sabredelim çiçeğim 2023 bizim yılımız olacak buna eminim

Önceki yıllarda yeni yılı falan asla umursamazdım. Ne değişiyor sanki diyordum. Şimdi 2023’ten öyle umutluyum ki heralde ilk ben giricem yeni yıla önden koşa koşa

Kendisini şahsi olarak çok severim ama acil bi işim yok şu an, zaten ölü gibi çalışıyorum hiç çalışmamak daha iyi olurdu da neyse.

Anniş biraz rahatsız şu an, biyopsi yapılmaya çalışıldı ama yapılamadı, o da ağrı ve kanama yapmış baya. Toparlar birkaç güne çok da yorulduk cidden çünkü onun da halsizliği vardır illaki

Hemen toparlanır umarım annen çok geçmiş olsunnn

Bazen patronlar yapar öyle. Güç gösterisi gibi bişey galiba

Hemen toparlanır umarım annen çok geçmiş olsunnn

Bazen patronlar yapar öyle. Güç gösterisi gibi bişey galiba
Amin canım çok sağ ol

Kendi de rahatsız ve o da izin alamadığı için doktora gidemiyor. Bizde direkt en tepedekiler acımasız biraz Belki izin istesek verirler de günde 8 toplantı koyulunca hepsini erteletmek mümkün olmadığı için hep aksıyor bir taraf, üzücü

Canım Orange umarım her şey yoluna girer

Kızlar 1 paket bisküvi ve azıcık cipsle birlikte yasak elma izlemeye karar verdim. Bu aralar kendime izin veriyorum canımın çektiği şeyleri yiyorum. Yani sağlıklı beslenicem diye kendimi kıvrandıracak değilim. Üstelik mental olarak çok zorlandığım bir süreçteyken...

Çok gecmiş olsun

Merhabalarrrrrr
Şahane bir gün geçirdim galiba bugün. Kötü günlerin ardından daha kötü günler mi gelir bilemem ama bugün güzeldi bence. Sabah erkek arkadaşımla bi kahve içtik sonra alışverişe gittim biraz. Kendime alışveriş değil ama patroncum para verdi ofise bişeyler aldım. Eh, o bile iyi geldi
Ofiste son zamanlarda modumu düşüren aşırı kaba bir müşterim vardı. O sorun da çözüldü gibi biraz. Kafama aşırı taktığım ben bunu nasıl yapıcam, nasıl yetişecek dediğim bir sunum vardı ki sabah 2 saatte bitirdim. Ama 2 hafta ben bunu nasıl yapıcam diyip stres oldum, meğer ne kolay bişeymiş.
İş çıkışı tantuni yemeye gittim abimle. Sonra birlikte kahve içtik. O kadar uzun zaman olmuştu ki abimle vakit geçirmeyeli çok iyi geldi bana.
Cumadan beri çok stresli olduğum için beslenme konusunda kendimi biraz esnettim ama şimdi listemi çıkardım ve kaldığım yerden tam gaz devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…