Ömrümü kendime harcamak hedefim

Eskiden tanıştığım birkaç kişiye denk geldim de millet almış başını gitmiş. Tabi daha fazlasını da başarsınlar, sorun onlar değil; sorun benim pek bir şey başaramamış gibi hissetmem. O yüzden daha çok amaçlarıma yönelik şeylere vakit ayırıcam boş vakitlerimde. Amaçlarım dediğim de yeni bir dil öğrenmek veya istediğim kiloya inmek, sporla sıkılaşmak vs gibi şeyler. Başlıkta da leydinin dediği gibi ‘Ömrümü kendime harcamak’

Hello sevgili kadınlar,
little bird aslında çok iyi başladık ama bir rehavet çöktü sanki bize bende artık belgesel izlemiyorum, dizi olarak da vampirlere takıldım kaldım artık yeter diyorum.
Bugün işte çok yoğundum eve iş getirmek zorunda bile kaldım. Sonrasında güzel sıcak bir duş aldım. Sıcak su saçlara zararlı biliyorum ama duşu sıcak almak bana terapi oluyor. Duştan sonra kremlenme ve masajla iyice pelteye döndüm. Kitap okuyamadım bugün artık kafam kazan gibi oldu zaten.
Yarın sabah bir kaçamak yapıp erkek arkadaşımla buluşucam işe geç gidicem. İnşşşşş patronum bişey demez normalde demiyor ama inşşşşş bu sefer de demez geriliyorum çünkü

Bugün sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum. Yediklerimi yazacağım.
Sabah
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
2 dilim peynir
1 kırmızı biber
Azıcık ekmek 1 dilimden az yani
Ara
1 fincan yeşil çay 2 gün kurusu
Öğle
Yeşil salata 1.5 dilim ananas 2 dilim peynir
Ara
Minik kış elmalarından
Akşam
Patlıcan yemeği
3 yk makarna
Yeşil salata
Gece
1 elma

Ay cidden güzel beslenmişsin bugün. Şu an yediklerimden utandım Aslında meyve yemiyorum hiç ya ben de gidip bi elma yicem ve kendimi sağlıklı hissedicem şimdi.

Belki yediklerini yazmaya devam edersen bizi sağlıklı tarafa çekebilirsin

Sporumda olsaaaaa sen gör sağlıklı yaşamı o zaman yazarım tabii

Bugün kaydadeğer olarak;
35 dk bisiklet sürdüm,
Diyete dikkat ettim,
Dil uygulamasında günlük hedefimi yaptım,
Dışardaki bir işimi hallettim.
Evet biraz öyle oldu benim de ama toparlicam.. Bu sıralar hırslandım hem denk geldiğim kişiler hem de izlediğim diziden dolayı. Desperate Housewives’ı izliyorum, dizide en ufak şey için bile öyle uğraşıyorlar ki kendi hiçbir şeye uğraşmayan halimden utandım
Çok iyi

İyi akşamlar. Kütüphaneden geliyorum, başım ağrıyor biraz. Yemek yedikten sonra ağrı kesici alırım inşallah geçer.
Akşam kitap okuyacağım, Monte cristo kontunun 2.cildine başladım, birinci cildi haziranda bitirmiştim. Çok ara verdim, unutmadan okuyayım bari

Erkek arkadaşınla buluştun mu patronun bir şey dedi miii merak ettim

Kızlar ya eve kaç gündür milyonlarca kargo geliyor utanıyorum artık kargocu abi aşağıdan balkona fırlatmaya başladı kargoları Şimdi açtım 1 tanecik ufak kolye gelmiş. Hepsini toplayıp göndersenize ya kargo adamının gözüne batıyorum iyice. Ay bide kitap setimin kargosunu bekliyorum onu da balkona fırlatıp camı falan kıracaklar diye korkuyorum artık

Uzun süredir aksatmadan spora devam ediyorum sanırım 4 aydan fazladır. Aşırı iyi hissettiriyor ya millet bu yüzden spor yapıyormuş şimdi anlıyorum cidden.

Ayyy buluştum buluştum. 8 gündür görüşememiştik şehir dışındaydı iş için. Artık canıma tak etmişti ama adamın burnundan getirdim hadi ben kalkayım, hadi gideyim, ben geç kalmıyım. Normalde patronum huysuz biri değildir. Ama şu aralar çalışanları kendisinden daha fazla taktir topladığı için aşırı huysuz. Yağmurlu havada arabayla amaçsızca dolanıp kahve içmeyi öyle çok severim ki. En son bana Vega aynı yeri dönüp duruyoruz polis gelecek kahvaltı mı yapsak gidip dedi
Kargo olayı beni de deli ediyor. Minicik şeyleri bazen de kocaman paketlere koyuyorlar kargocu da önemli bişey var içinde sanıyor. Don aldım abi bakma öyle kutularda olduğuna bildiğin don diyesim geliyor bazen. Adamların hakkı ama ne getirip götürdüğünü ama bunu bilmese daha iyi tabii.
Kesinlikle düzenli spor insanın her anlamda hayatını düzene sokuyor. Bende başladım eskisi gibi cardio yapamıyorum yoğun ama leslie yaparak ısınma sürecini atlatıcam.

Geçmiş olsun Jane
Kütüphanede ders mi çalışıyorsun

Teşekkür ederim canım.
Yok hayır kitaplar vardı onları teslim etmek için gitmiştik. Bu soğukta her gün kütüphaneye gidemezdim sanırım
Kütüphane kitaplarını asla okuyamıyorum. Bir kere aldığım kitaptan süm*k çıktı gerçekten oydu yani iğrendim bir daha almadım. Umarım senin de hevesini kırmaz kötü okuyucular. Benimde elimde Oscar Wilde - Dorian Gray'in Portresi var. Ona başlıcam şimdi cilt bakımım bitti. Bu aralar yüzümde öyle çok sivilce çıkıyor ki nefret ediyorum. Kuaförde yüzümü aldırdım. Normalde evde kendim alırım ama ondan sonra kocaman kocaman sivilceler çıktı cildimde. Maskeler felan artık geçiricem. Cilt bakımı ve kitap kombini en sevdiğimdir zaten

Dorian bende de var ama okumadım henüz. Keyifli okumalar.
Sivilceler baş belası

4 aydır mı Nasıl başardın ara vermeden? Ben hep başlıyorum sonra araya boşluklar giriyor. Rekorum 1 ay düzenli spor yapmak (1 gün spor 1 gün off şeklinde) sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…