Ömrümü kendime harcamak hedefim

Kahvaltımı yaptım diyetisyen listelerimi çıkardım onlara uyacağım. Biraz kitap okudum doppler çok tatlı ve incecik bir kitap little bird senin seveceğin tarzda tam
Bakarım canım. Ben de kahvaltı hazırlıyorum şu an. Biraz rastgele olacak benimki, diyetisyen listem de var ama şimdilik 2 öğün (çok acıkırsam 3) besleneyim diyorum.

Merhabalar
Güne çok enerjik başladım ama sonrası pek iyi gelmedi açıkçası. Yine annemin kaprisleriyle bitirdim enerjimi. Bi ara çıkıp kahve içtim arkadaşımla. Spor olarak yürüyerek gidip döndüm. Ama yok enerjim çok düşük bugün. Annemin kaprisleri anlatılmaz yaşanır olduğu için umarım yarın da devam etmez

Günaydıın

Dün de 10.000 civarı adım attım yürüyüşte. Aniden üst üste yorunca ayağımı incittim sanırım, ağrıyor kenar kısmı Bir süre parktaki bisikleti süreyim diyorum o yüzden. Bugün temizlik günüm yürüyüşe çıkmayacağım.

Her gün dil uygulamasını kullanmaya da devam ediyorum. Açıkçası uygulama ne kadar işe yarar bilmiyorum ama yine de bikaç kelime öğrenirim diye devam

Merhaba canım kadınlar,
Dün annem sağ olsun kaprislerle enerjimi yiyip bitirdi. Bu sabah kendime buna asla müsaade etmeyeceğimi söyleyerek başladım. Normalde 3 öğün besleniyorum ama 11e kadar güzel bir uykuya izin verdim. Sonra sağlıklı bir kahvaltı yaptım ve evet doğdu güneşim annem kaprise tam gaz devam ediyor. Muhatap olmak istemedim eskiden olsa konuşur sorunu çözmek isterdim. Ama bizlerden kaçıp terör estirmek onun sorunu artık bunu kabulleniyorum. Benim ona yardım edebilmem için onun da yardıma istekli ve açık olması gerekir. Değilse bu onun bileceği iş

Pazara gidip bu hafta yiyeceğim yeşillikleri felan aldım. Sonra arkadaşımla dışarı çıkıp biraz yürüyüş yaptık, kahve içtik sonra saat erkendi ama ızgara köfte yedik ve eve döndüm.

Annem tabii yine suratsız. İlgi çekmek için saldırgan tavırları var. Ama ilgi seviyem 0. Kendime bi çay demleyip kitap okudum. Erlend Loe - Doppler 'i okuyordum bitirdim. Zaten 116 sayfa oldukça güzel bir kitaptı. Sıcak bir duş alıp şimdi bi porsiyon meyve yiyeceğim sonra spor mu yapsam yeni kitaba mı başlasam çok kararsızım. Gece belgesel izleyip günü bitireceğim

Bu ay daha çok tarih kitaplarına sardım, roman + tarih kitabı okuyorum. Bir de ilber ortaylı hocanın Bir ömür nasıl yaşanır kitabını okuyorum. Güzel gidiyor, bir süre doğru düzgün kitap okuyamadım. Ama çok şükür geçti bu durum, tam gaz devam :)

John Verdon kitap serisini hediye etti arkadaşım, bir de olasılıksız ve empati kitapları hediye geldi geçen gün başka bir arkadaşımızdan. Hepsini duydum ama okumadım, sen okudun mu L LADY VEGA veya diğer arkadaşlardan okuyan var mı

Hoş buldum canım, nasılsın, neler yapıyorsun?
İyiyim Jane bildiğin gibi devam ediyoruz
İlber ortaylıyı çok severim keyifli okumalar.
Ben okudum ama sevemedim yani pek akmadı dili. Ama okuyup bağımlısı olan arkadaşlarım da vardı

İyiyim Jane bildiğin gibi devam ediyoruz

İlber ortaylıyı çok severim keyifli okumalar.

Ben okudum ama sevemedim yani pek akmadı dili. Ama okuyup bağımlısı olan arkadaşlarım da vardı
Allah daim etsin canım benim
Ben de çok severim İlber ortaylı'yı teşekkür ederim
Arkadaşlarımdan çok seven ve hiç sevmeyenler var inşallah ben seven kesimden olurum

Günaydın hanımlaaar hepinize iyi haftalar diliyoruum. Haftasonu alkolü biraz kaçırdım sanırım. Eğlendim ama çevremdeki insanlar eğlendi mi bilmiyorum Gelecek haftasonu sağlıklı beslenicem. Çok kararlıyım

Olasılıksız ve Empati güzel kitaplardı. Yıllar önce okuyup çok beğendim diye hatırlıyorum
Sayenizde aklıma geldi Kasım ayı kitap hediyemi unuttum. Her ay kendime hediye kitap seti alma sözüm vardı. Bu ay uyumsuz serisini alıyorum umarım beğenirim

Aralık gibi okumayı düşünüyorum ben de.
Ya maşallah, ben de her ay kitap için bütçe ayırırım ama kitap seti hediye etmeyi düşünmedim hiç, çok güzel fikirmiş

Günaydın
Gece elimdeki kitapları bitirdim. Muzip tanrı kitabına başladım, galiba yazardan okuyacağım son kitap. Tüm kitaplarını okudum çünkü. O da kısa zaten biter büyük ihtimalle. Başka kitaba başlarım bu bitince, bugün tüm gün kitap okumak istiyorum

İkisini de okumuştum, çok oldu okuyalı ama bayıldığımı hatırlıyorum ikisine de. Hatta daha sonra onlara benzer başka kitaplar da almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…