Ömrümü kendime harcamak hedefim

Merhaba kızlar nasılsınız? Gününüz nasıl geçiyor? Etiket yapıp yapmama konusunda kararsızım rahatsız etmek istemiyorum bu yüzden yapmıyorum.

Şuana kadar yaptıklarım,
İşe yürüyerek gidip yürüyüşü aradan çıkarmak başka hiçbir şey yapmadım işten yeni geldim eve çoook yorgunum

Etiket yapıp yapmama konusunda kararsızım rahatsız etmek istemiyorum bu yüzden yapmıyorum.
Üstüme alınasım geldi nedense Ben etiket istiyorum :)

Bugün yaptıklarım hep yarım aslında, yani spor kısmı tam ama ders çalışma kısmı bölük pörçük. Bu yüzden ders kısmını yatana kadarki hedeflerimle birlikte yapmışım gibi yazıyorum. Eğer başaramazsam yarınki çalışmamdan düşerim. Öbür türlü moralim bozulacak.

-1 tez inceledim.
-40 sayfa kuramsal okuma yaptım.
-30 dk. ders ses kaydı dinleyeceğim (Ona hiç başlamadım, not da tutacağım biraz.)

spor:
-9055 adım
-35 dk. yoga
-30 dk. Jillian Michaels
-15 dk. ağırlık çalıştım.
-20 dk. eliptik

Ders çalışırken de spordaki kadar istikrarlı ve istekli olabilsem işim olacak aslında. Şu haliyle hedefimin en fazla 1/3'ünü halledebiliyorum. Yarın artırıcam ama.

Merhabaa iyiyim sen nasılsın? Etiket beni rahatsız etmiyor istediğin zaman etiketleyebilirsin

Bugün maalesef hedeflerimin çok gerisindeyim

-10.000 adım attım
-4 kısa ders videosu izledim
-2 saat ders çalıştım
-Diyete uydum ama şimdiden yarın kocaman bir fast food menüsü yemek istiyor canım umarım dayanabilirim
-Kitaptan 80 sayfa okudum, baya sevdim

Ben bugün 12 bin adım attım. Okullar açıldı oğlum 4. sınıfa başladı. Temizlik yapmam yada yaptırmam lazım, bugün hiç yapamadım. Çocuklar şu saatte ancak uyudu, dolapları düzenlemem lazım. Birazdan başlayacağım, yapabilirsem yazarım.

Yine de dolu dolu harika bir gün olmuş
Fast fooda kadar her şey çok iyiydi amaaa
Yeni döneminde başarılar dilerim kuzuya aktif bir gün olmuş kolaylıklar diliyorum
Eki Görüntüle 3129142
Adımlarınıza kıskançlıkla bakan ben
Her gün yürünmez zaten sen bugün kendini şımart yarın yaparsın bişiler
Ben de o kadar yürüdüm yürüdüm hatta parmağım kanamış yürümekten ama hala fast food söyleyip hepsini boşa harcama isteğiyle baş edemiyorum
Seni versinler fast fooda beni vursunlar öyleyse
Ben 900 adıma bi de hamburger yedim. Böyle deyince iyice rencide oldum
Afiyet olsun arada okşamak lazım ruhu

- 10K adım atıldı
- 100 sayfa kitap okundu
- sağlıklı beslenildi
Sadece bu kadar...

Yine Emir Can İğrek dinleme perilerim geldi uyuyana kadar "Yangın düşmüş kooor kooor"

İyi geceler canım kızlar

Teşekkür ederim. Mutfağı hallettim en azından.

Merhaba, küçük oğlum gece 4’te uyandı, su içip yattı ama ben uyuyamadım. Büyüğü de sabah erken gidiyor okula, öğlen almaya gidiyorum, eşim öğlen yemeğe geliyor. O yüzden koşuşturmalı geçiyor günler. Balkonları yıkadım. Yemek yaptım. Bu saatten sonra kitap okuyabilirim umarım. Benim yerime annem okuyor. 1 haftada 1 kitap bitirdi.

Maşallah ne güzel annenizin kitap okuması. Size kolaylıklar diliyorum, iki çocukla günleriniz yoğun geçiyor

İyiyim sen nasılsın?

Ben kitaba devam ediyorum. Bu hafta hazır işe gitmiyorken işlerimi halletmeye başladım. Bugün dişçiye gittim, yarın lazere gideceğim. Onun dışında kitabı okuyorum. Nedense içimde bir huzursuzluk var anlam veremediğim.

Senin nasıl geçti günün?

Keyifli okumalar dilerim canım. Zaman zaman bi iç sıkıntısı hepimizde oluyor hayırlara vesile olur inşallah sıkıntın. Bende şimdi eve gelip kitabımın başına geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…