Ömrümü kendime harcamak hedefim

Aşkolsun sen tatlı yiyelim dedin de diyette miydim
Zaman yönetimi konusunda bir uygulama vardı ağaç ekiyorsunuz ve belirlediğiniz süre zarfında hiç telefona bakmazsanız o ağaç yetişiyor ormanınız oluyor çok tatlı bir uygulama onu tavsiye ederim

Malesef teknolojik aletten hiç anlamam

Neden böyle bir şey söyledin canım
Cevap hakkı doğunca uyumadan bir gireyim dedim. Elbette ki şaka ama kıskanma da var inceden :) Bir de herkes seni bu isminle biliyordur, belki insanlar yadırgamıyordur ama Jane'nin üstüne bu adınla görünce yadırgıyorum biraz :)
Yaa bana da "sen" dedin ya o bile yeter. Sürekli bir protokol vardı aramızda :)

O dediğin uygulama çok güzel aslında evet. Ama işte telefona yakın bilgisayara uzak insan için iyi. Benim ders çalışma olayım, okuma araştırma ekseninde sürekli masa başından ilerlediği için bilgisayardan buraya sürekli giriyorum. Bir de taktım mı takıyorum, sözlüklerde yazarken de aynı anda tek sözlükte yazıyordum ama o sözlükte de 24 saat çevrimiçi oluyordum :) Gidiyorum geliyorum bakıyorum, kim var, ne yazmış, kim kime artı eksi vermiş. Muhtar gibi bekliyorum üyesi olduğum yeri. Artık öyle bir lüksüm kalmadı.

Tatlı demişken burada insanlar yaptıkları yiyecekleri, tatlıları neden spoiler olarak paylaşıyorlar? Ayıp olmasın diye mi?

Pazar akşam görüşmek üzere. Umarım güzel zaman geçirirsiniz hafta bitene kadar. İyi geceler.

Çok tatlısın, lady ile ne zamandır tanısıyoruz ya ondan aslında, daha fazla aktif olursak kaynaşırız
Evet 3 aydır Jane'im, özledim sanki biraz ahahaha

Adını söylemek yasak mı? Ben de dediğin uygulamayı kullanıyorum. Ama ders çalışmak için başka bir tane buldum o daha çok isime yaradı

Evet bugün üzerimdeki ölü toprağı attım
Yeni kitap listesi yaptım, düzenli olmak için bir süre liste ile devam etmeyi düşünüyorum, istikrar için.
Ders programımı da düzenleyeceğim, hızlı bir maraton beni bekliyor inşallah

Pazara kadar çok verimli günlerin olur umarım görüşmek üzere. Ve lütfen hayatının odağını gereksiz şeyler için kaydırma
Tatlıları hiç görmedim ama bence insanların canı çeker diye yapıyorlardır

Benim hayatımda listesi hiçbir şey düzenli olmuyor. Bende her zaman liste yapıyorum

Benim hayatımda listesi hiçbir şey düzenli olmuyor. Bende her zaman liste yapıyorum
Aynen ya. Liste cidden çok iyi, ben de kahvaltı hazırlıyorum su an. C vitamini sipariş ettim, o gelince düzenli olarak cilt bakımına başlayacağım dikkat edemiyorum, erteliyorum. Rutine dönüştüreceğim, bir de sağlıklı beslenebilsem:/

Şuana kadar naptım,
İşe yürüyerek gelip yürüyüşü aradan çıkardım
Yemeklerimi getirip diyet listeme uyuyorum
Ofiste kitap okuyamıyorum yoğun işler biraz

Dün çooook güzel bir gün geçirdim çok eğlendim, sevdiğim insanlarla beraberdim. Bugün biraz yorgunluğu üzerimde

Merhaba canım kadınlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?

Yazdım sildim ya buraya, gördüğüm rüyayı 40 satır anlatacak kadar boş bir gün geçirdim. Yine de haftalık planımı pazar gecesine kadar toparlayacağıma dair duyduğum inanç, bir miktar zayıflamakla birlikte devam ediyor. Uykum düzene girmişti kendiliğinden. Bütün gün uyuduğum için şu an nasıl uyuyacağımı düşünmek dışında önemli bir sorunum yok.
Bilin bakalım kapanışı nasıl yapacağım? Pazar gecesi görüşürüz

Ne güzel, benimki de adını okuyabilse şükrediyorum. Kaç yaşında anneniz ve hangi kitabı okudu?
Annem 68 yaşında, Ayşe Kulin’in Handan romanını okudu. Ondan önce Mesnevi’yi bitirdi mesela, okumak istemiş olmamış, onun eksikliği var içinde, okumayı kardeşlerinin kitaplarından öğrenmiş onlara sora sora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…