Ömrümü kendime harcamak hedefim

Ben dizilerde polisiye seviyorum ama hiç polisiye kitap okumadım. Güzelse okurum ama.
Yani aslında kitap biraz travmatik. Kaçırılma, sistematik tecavüze uğrama ve korku hissi üzerine yazılı beni çok etkiledi bu kitap. Keşke almasaydım diyorum ama sürüklüyor da yani sonunu çok merak ediyorum. Pislikler cezasını bulsun istiyorum

Yani aslında kitap biraz travmatik. Kaçırılma, sistematik tecavüze uğrama ve korku hissi üzerine yazılı beni çok etkiledi bu kitap. Keşke almasaydım diyorum ama sürüklüyor da yani sonunu çok merak ediyorum. Pislikler cezasını bulsun istiyorum
Yok ben o tarz okuyamam, çok etkilenirim. Acıklı film bile izlemem.

Günaydın canım kadınlar💜 Nasılsınız, bugün neler yapmayı hedefliyorsunuz?
Bugün benim hayata mola günüm. Kafama estiği gibi takılıcam bugün açıkçası.
Natsume Natsume Orangegreysky Orangegreysky bir gun mutlaka bir gun mutlaka Black Light Black Light Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem labellevie labellevie little bird little bird A Arrietty_
Tünaydıınn 💕
Ben daha eve yeni geldim dışarda işlerim vardı, bugün benim de mola günüm olacak çünkü çok yoruldum. Akşama doğru da uzun vadeli plan yapmayı düşünüyorum diyet ve diğer konular için.

Kızlar bir de alakasız olacak ama bana uygun tablet öneriniz var mı? Tableti sadece internette gezmek, e book okumak için kullanacağım. Tek istediğim şey uzun ömürlü olması, mümkünse senelerce kullanayım 🤭

Teşekkür ederim. Annem çok sever okumayı.
Ne güzel, benimki de adını okuyabilse şükrediyorum. Kaç yaşında anneniz ve hangi kitabı okudu?
Benim annem de sever
Geçen Çalıkuşunu gördü bende okuyunca ona vermemi istedi😅🥰
Çalıkuşu benim hayatımdaki en değerli kitaplar listesine nitelik olarak değilse de duygusal olarak ilk 5'ten girer. Bana okumayı sevdiren kitap... Birer yıl ara ile 3 kez okumuştum.
Jane o kadar isterdim ki birlikte tatlı yiyip sohbet etmeyi ❤️💜
Bu ne ama böyle ya, biz çıkalım isterseniz?!
Günaydın canım kadınlar💜 Nasılsınız, bugün neler yapmayı hedefliyorsunuz?
Bugün benim hayata mola günüm. Kafama estiği gibi takılıcam bugün açıkçası.
Natsume Natsume Orangegreysky Orangegreysky bir gun mutlaka bir gun mutlaka Black Light Black Light Kirmizi krizantem Kirmizi krizantem labellevie labellevie little bird little bird A Arrietty_
Ben net olarak başaramadım. İş ders çalışmaya geldiğinde kurtlanıyor gibi oluyorum ve dersten uzaklaşmak için hemen kendime saçma bir iş uyduruyorum ve gerçekten danışman hocam ile görüşme günüm geldiğinde mahcup olacakmışım gibi hissetmeye başladım. Buraya yazdığım ilk haftalık planı öteledikten sonra 2. kez ötelemek gibi ne bir lüksüm var ne de yüzüm. Bu yüzden hepinizi sevgiyle selamlayıp pazar gece planımı bitirmiş şekilde dönebilmek için aranızdan ayrılıyorum.

Ya bi de şöyle bir şey var; mesela diyorum ki bir süre ders dışı internet kullanımından uzaklaşayım, bu yüzden o ara hangi sitede üye olarak takılıyorsam oranın hesabını kapalı tutayım diyorum ama özdenetim sıkıntısı yaşıyorum, gelip dışarıdan okuyorum. Ha girip birine bir şeyler yazmaya üşenip oradan zaman kazanabilirsin belki ama... Aman neyse ya, 4 gün bir gömüleyim bakalım.

Natsume Natsume her şey yolunda mı?

X