Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

anlatmadım. en azından benim anlattığım gibi anlatmıyor. Neyse sorun bu değil. Şu an eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın yine. kadınlar bana faceden yazıyorlar diyor. ciddi yazmışlardı daha önce. Metrese de ben kadınlar kulubune nickimi söyledim git oku demiştim çok önce. ilk konuştupumuzda. kadın şu an benim kardeşleirmi ailemi kızımı herşeyimi takip ediyıor.
Afili bi belaya çattın desene bu sefer. Çocuğu da yapmış. Senle aynı şartlarda artık.

Evet o kadının çocuğunu aldırtmıştı, başkaları da vardır arada, bunlar icin hamilelik, çocuk aldırmak sıradan şeyler zaten.
Hepsi birbirinden rezil. Kızları bu iğrenç anne baba arasından nasıl çıkacak kim bilir?
Kadın hala koca derdinde ya. Sosyal hizmetler bu çocuklara sahip çıksaydı daha az zarar görürlerdi, şahit olmadıkları pislik kalmadı.
kimse kimsenin çocugunu aldırmadı. bu adamın evlendiği kadın çocuk yaptı hamile kaldı. ev istemiş. evin tapusunu. öyle çocugu doğrucam demiş. bizimkide vermedi. benimde bu olaylardan asla haberim yok. kadında evi vermedi diye çocugu aldırmış. olay bu. benim asla haberim yok... bana aldırmaya gittikleri gün mesaj attı... mesaj şu bugun çok hayati bir gün.. bana dua et. olay bu sadece. neden herkes yanlış şeyler yazıyor anlamıyorum.. okuduğunuzu anlayamama kapasteniz mi var ?

anlatmadım. en azından benim anlattığım gibi anlatmıyor. Neyse sorun bu değil. Şu an eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın yine. kadınlar bana faceden yazıyorlar diyor. ciddi yazmışlardı daha önce. Metrese de ben kadınlar kulubune nickimi söyledim git oku demiştim çok önce. ilk konuştupumuzda. kadın şu an benim kardeşleirmi ailemi kızımı herşeyimi takip ediyıor.
Kim metres kim değil hepsi birbirine karışmış abla, bir ara da nikah ondaymış. 8 sezon Brezilya dizisi çıkar bu hikayeden.

kimse kimsenin çocugunu aldırmadı. bu adamın evlendiği kadın çocuk yaptı hamile kaldı. ev istemiş. evin tapusunu. öyle çocugu doğrucam demiş. bizimkide vermedi. benimde bu olaylardan asla haberim yok. kadında evi vermedi diye çocugu aldırmış. olay bu. benim asla haberim yok... bana aldırmaya gittikleri gün mesaj attı... mesaj şu bugun çok hayati bir gün.. bana dua et. olay bu sadece. neden herkes yanlış şeyler yazıyor anlamıyorum.. okuduğunuzu anlayamama kapasteniz
Çocukları gece arattığını yazmadığını iddia ediyordun ama yazdın, sen günlüğe kadar neler neler yazdın buraya, kafan gitmiş olabilir. Çocuk haberi de olmayan aklını iyice ucurmussa demek.
Ama bunu da hazmedersin merak etme. Neler neler hazmetmedin sonuçta.

valla aynen öyle. kendine teşekkür edicez inşallah... bu olmasa bu damı boşamazdım ben.. tekrar alır alır gelirdim.
Yine alırsın anam benim. O adam yine gelir. Sen yine alırsın. Bi taneniz mezara girmeden o döngü bitmez.

Çocukları gece arattığını yazmadığını iddia ediyordun ama yazdın, sen günlüğe kadar neler neler yazdın buraya, kafan gitmiş olabilir. Çocuk haberi de olmayan aklını iyice ucurmussa demek.
Ama bunu da hazmedersin merak etme. Neler neler hazmetmedin sonuçta.
Yaptıklarından kendi de utanıyor artık, inkar edince yapmamış olacak heralde.

Evet o kadının çocuğunu aldırtmıştı, başkaları da vardır arada, bunlar icin hamilelik, çocuk aldırmak sıradan şeyler zaten.
Hepsi birbirinden rezil. Kızları bu iğrenç anne baba arasından nasıl çıkacak kim bilir?
Kadın hala koca derdinde ya. Sosyal hizmetler bu çocuklara sahip çıksaydı daha az zarar görürlerdi, şahit olmadıkları pislik kalmadı.
Ama tekrar evlendiklerinde çok mutlulardı öyle diyordu

Bu yazdıklarınız umarım uydurmadır. Zira bir kadının tüm bunları sineye çekmesini kabul edemeyeceğim hele ki finansal özgürlüğü olan bir kadının.

dikkat... metres burda arkadaşlar.. beni heryerden takip edip konuları okuyor. biraz önce eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın dedi... dikkat edin metres hakkında yazdıkalrınıza... çok adamı var. korkutur dövdürtür... adam tutar parayla. avukat tutar. dava açar. kendi yaptıği çirkinliklere bakmaz. size dava açar. mahkemleerde benim gibi sürünürsünüz.. kadın bana benim kocamla birlikte olmuş. birde gitti dava açtı... sizede açar.dikkat lütfen

Ayyy metreste konu acsa keske. Musakkadan sonra kuruduk kaldik, ne iyi gelir ama

Adam yeniden baba olmuş o arada mutlu olacak tabi, okyanusta kendine mâl etmiş işte ne yapsın :KK70:
Bunu yaparken koltukta kedi gibi kıvrılıp aşqum bidenem diyordu Mutluluk 'a. Başkalarının yanında Saldıray abi, Mutluluk 'un yanında sündük kedi oluyor.

X