Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Ne bitmez mal mülk, karılara yedir yedir bitmedi yav. Mutluluk kaç yaşındasın annem sen 40 oldun mu? İki karış mala feda edecek kaç yılın daha kaldı sence? O beğendiğin mesaj gibi neler neler yazıldı sana, bak yine bi metres ve akabinde boşanma ile baş başayız. Yine gelecek bu adam ve sen yine gideceksin. Yine köşesinde oturup sana aşkım cicim diyecek sen de ağzını ayıra ayıra marifet etmiş gibi anlatmaya geleceksin yuppiiiy çok mutluyum diye. Sen değişmezsin. Bu huy mezara kadar seninle. Onu herkes anladı ki şimdi peşine düşen kalmadı, hala diyorlar bu kadar çektin şimdi de çek. Ya ne diyeceklerdi sana? Kadın yapmış çocuğu nasıl da süngün düşmüş, eskisi kadar şarlayamıyorsun bile. Sesini bile çekti aldı bu adam. Senden ne kaldı geriye?
Adamın da aldatıp aldatıp inatla vazgeçmemesi,3 kere aynı kadınla evlenmesi garip değil mi?

bu hayatta sizin birine tapınma gayeniz var. Bari gidin allaha tapının en azından ruhunuza iyi gelir. Başkasının çocuğunu düşünmektense zaten kendi çocuklarınızı düşünerek artık bu ilişkiye son vermeliydiniz. Terapiyi bırakmamanızı öneriyorum

Adamın da aldatıp aldatıp inatla vazgeçmemesi,3 kere aynı kadınla evlenmesi garip değil mi?
Mutluluk kendini çok eşli adamın baş eşi yapmış kendi kafasında ama işler pek öyle değil. Mutluluk adamın annesi olmuş. Ancak bir anne böyle her hatayı affeder, her şeye rağmen bağı kesmez. Başka kadınların yanında yürüyen cinsellik olan adam bunun yanında kedi oluyor.

Kişi sizi merak edenlere özel mesaj yoluyla ulaşsaydınız, böyle bir konuyu okumak zorunda kalmasaydık. Zaten yarın yine barışacaksınız, bari başka kadınlara kötü örnek olmayın. Bizim güçlü kadınlara ve onların hikayelerine ihtiyacımız var.

Kocan başka bir kadınla evliyken, geceleri çocukları aratıp ağlattın, duygu sömürüsü yaptırdin sırf bosansin diye.. Sen asla iflah olmazsın.. Kızların ileride senden nefret edecek, onlari da bulamayacaksın yanında. O peşinden rezil rüsva olduğun kocan elden ayaktan düşünce tam olarak senin olur ama bak, sana da yeter de artar zaten.

Son düzenleme:
Kocan başka bir kadınla evliyken, geceleri çocukları aratıp, ağlattın, duygu sömürüsü yaptırdin sırf bosansin diye.. Sen asla iflah olmazsın.. Kızların ileride senden nefret edecek, onlari da bulamayacaksın yanında. O peşinden rezil rüsva olduğun kocan elden ayaktan düşünce tam olarak senin olur ama bak, sana da yeter de artar zaten.
Onun çocuğu aldırtmıştı di mi? Hatırlayamıyorum höeff

Metres o kadar azimli ki, konu sahibinin gözünü oyar, kafasını koparır nikahı bastırır diye hissediyorum...
Son yorum konu sahibi bir sıçradı, iki sıçradı en son adam bu kadını buldu.
Bu metreste ahlak diye bir şey yok
Resmen çocuk yapacağım diye uğraşmış evli adamdan
Ayrıca konu sahibinin
Tazminatı vermesi delilik resmen
Adamın malının mülkünün ne olduğu belli Değil, resmen ev açmış öbür kadına
Belki kadın çocuğu bana göstersin diye elmaslar hediyeler şunlar bunlar alacak
Konu sahibinin çalıştığı parayı diğer kadına yedirebilir beklerim ben

Yav hadi 1 olur anlarım hadi 2 olur anlarım da 3 kere aynı adamla evlenip boşanmak nedir ya? Kınamak istemiyorum ama bu kadar da olmaz ki yani. Rabbim bize akıl vermiş. İnsan olmayacak duaya bu kadar da amin dememeli. 3. Kez boşandığında da mı anlamaz insan olmayacağını? Hayatımda duyduğum en garip hikaye.

Adam çok mu zengin? Çok mu yakışıklı nedir olayı? Tüm kadınlar etrafında pervane olmuş.
Üç kez boşanmamış ikinci kez boşanacakken davayı geri çekmiş
Öyle yazdı demin

Onun çocuğu aldırtmıştı di mi? Hatırlayamıyorum höeff
Evet o kadının çocuğunu aldırtmıştı, başkaları da vardır arada, bunlar icin hamilelik, çocuk aldırmak sıradan şeyler zaten.
Hepsi birbirinden rezil. Kızları bu iğrenç anne baba arasından nasıl çıkacak kim bilir?
Kadın hala koca derdinde ya. Sosyal hizmetler bu çocuklara sahip çıksaydı daha az zarar görürlerdi, şahit olmadıkları pislik kalmadı.

Evet o kadının çocuğunu aldırtmıştı, başkaları da vardır arada, bunlar icin hamilelik, çocuk aldırmak sıradan şeyler zaten.
Hepsi birbirinden rezil. Kızları bu iğrenç anne baba arasından nasıl çıkacak kim bilir?
Kadın hala koca derdinde ya. Sosyal hizmetler bu çocuklara sahip çıksaydı daha az zarar görürlerdi, şahit olmadıkları pislik kalmadı.
O yüzden ohhh olsun çektim konuya. En son bi tane babayiğit yapmış o çocuğu, bütün havası tavası söndü bizimkinin. Kızlar inşallah kopar bunlardan, nisbeten normal ve huzurlu bir hayatları olur.

Kocan başka bir kadınla evliyken, geceleri çocukları aratıp, ağlattın, duygu sömürüsü yaptırdin sırf bosansin diye.. Sen asla iflah olmazsın.. Kızların ileride senden nefret edecek, onlari da bulamayacaksın yanında. O peşinden rezil rüsva olduğun kocan elden ayaktan düşünce tam olarak senin olur ama bak, sana da yeter de artar zaten.
öyle birşey yok. kimsin sen.. metresi mi... metresine anlattı bunları.. yalan.. o çocuk sabaha kadar baba diye ağladı. ve kendi annem artık yüreği yandı... at ağlama sesini... bizim yüreğimiz yanıyorsa onunkide yansın demişti.. olay bu... haftasonu aldığında çocugu bırakırken gömleğini kopartıtrdı. baba baba diye ağladrı. sadece bir kez yaptım ve annemin demesiyle.. ve annem de evliya gibi bir kadındır.. o anda yürek yangısından yapılan birşeydi ama bunu bu sitede anlatmadım. Ben o kadın metresi beni aradığında kk da neler yazdım dedim. nickimi verdim. git oku konularımı dedim.. bu adam sadece sen değil senden öncede yüz tane kadınla oldu dedim.. şimdi benle karşımdaki metres gibi konuşma... yada onunun arkadaşlarından biri... çok adamı var. kafayı bana takmış heryerde

Son yorum konu sahibi bir sıçradı, iki sıçradı en son adam bu kadını buldu.
Bu metreste ahlak diye bir şey yok
Resmen çocuk yapacağım diye uğraşmış evli adamdan
Ayrıca konu sahibinin
Tazminatı vermesi delilik resmen
Adamın malının mülkünün ne olduğu belli Değil, resmen ev açmış öbür kadına
Belki kadın çocuğu bana göstersin diye elmaslar hediyeler şunlar bunlar alacak
Konu sahibinin çalıştığı parayı diğer kadına yedirebilir beklerim ben
dikkat... metres burda arkadaşlar.. beni heryerden takip edip konuları okuyor. biraz önce eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın dedi... dikkat edin metres hakkında yazdıkalrınıza... çok adamı var. korkutur dövdürtür... adam tutar parayla. avukat tutar. dava açar. kendi yaptıği çirkinliklere bakmaz. size dava açar. mahkemleerde benim gibi sürünürsünüz.. kadın bana benim kocamla birlikte olmuş. birde gitti dava açtı... sizede açar.dikkat lütfen

öyle birşey yok. kimsin sen.. metresi mi... metresine anlattı bunları.. yalan.. o çocuk sabaha kadar baba diye ağladı. ve kendi annem artık yüreği yandı... at ağlama sesini... bizim yüreğimiz yanıyorsa onunkide yansın demişti.. olay bu... haftasonu aldığında çocugu bırakırken gömleğini kopartıtrdı. baba baba diye ağladrı. sadece bir kez yaptım ve annemin demesiyle.. ve annem de evliya gibi bir kadındır.. o anda yürek yangısından yapılan birşeydi ama bunu bu sitede anlatmadım. Ben o kadın metresi beni aradığında kk da neler yazdım dedim. nickimi verdim. git oku konularımı dedim.. bu adam sadece sen değil senden öncede yüz tane kadınla oldu dedim.. şimdi benle karşımdaki metres gibi konuşma... yada onunun arkadaşlarından biri... çok adamı var. kafayı bana takmış heryerde
Sen nereye ne yazdığını bilmiyor olabilirsin ama buraya yazdın çocukları gece arattığını. Derdinde rahatsızlık vermekti.Metres deyip kadınları aşağılamaya çalışıyorsun ama kadın o sırada evliydi. Ve senin kocanın hayatına giren kadinlardan mantık olarak hiçbir farkın yok. Yalandan nikah kıyman hiçbir şeyi değiştirmiyor. Sen, kocan ve hayatına giren diğer kadınlar,hepinizin kumaşı aynı.

dikkat... metres burda arkadaşlar.. beni heryerden takip edip konuları okuyor. biraz önce eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın dedi... dikkat edin metres hakkında yazdıkalrınıza... çok adamı var. korkutur dövdürtür... adam tutar parayla. avukat tutar. dava açar. kendi yaptıği çirkinliklere bakmaz. size dava açar. mahkemleerde benim gibi sürünürsünüz.. kadın bana benim kocamla birlikte olmuş. birde gitti dava açtı... sizede açar.dikkat lütfen
Pardon yanlış anlama
Ama eşin eski nickini biliyorsa biri haber vermiştir

Aman Allahım neler okuyorum? Kaç tane kadın bir metres parçasına kendini bu kadar küçük düşürür kendi eliyle? Bi de demişsin senden önce yüz kadınla beraber oldu. Senin gibisini görmedi daha bu gözler. Kendi elinle eğlence yapmışsın kendini elin metresine.

Yahu kadın niye durup dururken kocişinin metresi oldu şimdi. Siz anlatmadıysanız vahiy inmedi ya🙄 anlattığınızı da unutmuşsunuz.

Yahu kadın niye durup dururken kocişinin metresi oldu şimdi. Siz anlatmadıysanız vahiy inmedi ya🙄 anlattığınızı da unutmuşsunuz.
anlatmadım. en azından benim anlattığım gibi anlatmıyor. Neyse sorun bu değil. Şu an eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın yine. kadınlar bana faceden yazıyorlar diyor. ciddi yazmışlardı daha önce. Metrese de ben kadınlar kulubune nickimi söyledim git oku demiştim çok önce. ilk konuştupumuzda. kadın şu an benim kardeşleirmi ailemi kızımı herşeyimi takip ediyıor.

X