öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kız felaket tallalı gibi olmayimda sanirim bi kac ay evvel hakkin rahmetine kavustu yaslida degildi ama iste

Ama dert etme buluruz sanada cemiywtten birini

Artik o 657 den gelin arayan teyzelerinde parklarda gunesten beginleri kaynasin :confused:
Kız oldu mu er im; (kız o mustafa koç degilmiydi; (
az daha dul kalacaktim:KK16:
o zaman sanatçılardan bu layim bir tane :mad:

Ama bir sorun var ben oyle hediye paketi gibi giyinip stileto larla evin iccinde tikir tikir yuruyemem.
milli kıyafetin esofmanla dolaşırım sorun olurum acaba sosyete rezil olurmuyumki:KK58:

Ama bir sorun var ben oyle hediye paketi gibi giyinip stileto larla evin iccinde tikir tikir yuruyemem.
milli kıyafetin esofmanla dolaşırım sorun olurum acaba sosyete rezil olurmuyumki:KK58:

Cemiyete rezil olmak mi:eek:aslaaa

Bende giyonemiyom ama hissedirorum icimde cok elit bir ruh var
Icimozdeki o elit kisilikleri cikarip hediye paketi gibi kahvaltıya inicez :kk77:

Ondan sonrada manolya severler dernegine gidip cemiyet arkadaslarimizla bulusup dunyayi kurtaricaz

Sonra o yorgunlugunun üstünede SPA ya gideroz artik

ay valla bu kızda heyecan yok yaa.ayy ben bile yerimde duramıyorum heyecandan.bu kız ne kadar sakin yaa.burcu neydı bu hanfendinin bilen varmı ?

Cemiyete rezil olmak mi:eek:aslaaa

Bende giyonemiyom ama hissedirorum icimde cok elit bir ruh var
Icimozdeki o elit kisilikleri cikarip hediye paketi gibi kahvaltıya inicez :kk77:

Ondan sonrada manolya severler dernegine gidip cemiyet arkadaslarimizla bulusup dunyayi kurtaricaz

Sonra o yorgunlugunun üstünede SPA ya gideroz artik
Kız gülmekten karnım agridi:KK66:
senle ben cemiyete girsek cemiyetekiler varosa göç ederler:KK66:
kaplumbağaları kurtarma derneği kuralım pitircik caretta caretta ları kurtaralım tatile maldivlere gidelim teknemizle tura çıkalım lmnt ile hoca efendiyode alalım tekneye yazık garibanlar eglensinler:KK66:
biz hayırsever godomanlardaniz :KK4:

X