öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Lmnt bak yarin habersiz gelme:/
dost ol ama kanka olma:KK66:
istanbuldasiniz adalara hiç gitmedim hocAm çok merak ediyorum ama arkadaş yok de sohbet ederken kendini zorla davet ettir.hadi kocum göreyim seni:KK66:

L lmnt o kadar sebep bulduk konuşman için yarın icraate geçersin artık :KK66:

Ya ben kesinlikle kaçma diyorum kaçan kovalanır falan çok klişe, kaçanı kovalayan Adamdan koca olmaz bence zira Bi yerden sonra kovalamacalar bitecek o Zaman ne olacak :KK66: ne istediğini bilen Bi duruş çok daha sağlam :KK66: normal muhabbetini yap derim lütfen sadece baktım baktı fiillerinden oluşmasın yazacakların :)

Ay kizlar bu hamilelik beni mahvetti girip yazamiyorum doğru düzgün ama devamlı takipteyim :KK200:

En son parkta oğluna gelin bakan teyzeleri yorum yaziyordu:KK66:
657 ye tabi sendikal o olaylarin başkahramanı olmayana koca yok diyordu.sayfa lar arasında gözden kaynoldu

Kiz dedim siz gece geliyonuz bende gece gelim bari size yetismeden sarjim tukenmesin malum yataktan cikamadigim icin sarj edemiyirum

Bubarada nasil 657 li olabilirim kaynana aday adaylarinin gozune nasil girebilirim diye kafa yoruyom:confused:

Kiz dedim siz gece geliyonuz bende gece gelim bari size yetismeden sarjim tukenmesin malum yataktan cikamadigim icin sarj edemiyirum

Bubarada nasil 657 li olabilirim kaynana aday adaylarinin gozune nasil girebilirim diye kafa yoruyom:confused:
Örgude ogren parkları mesken tut:KK66:

X