öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

evlıler anlatsın bırazcık yaa. kocıslerınızı nasıl tavladınız ? yoksa onlar mı sızı tavladılar ay acuuukk taktık ayool
hahaaaaaa vallah o benı tavladı 2 sene boyunca sessız sedasız sevmıs garıbım snra geldı acıldı

allahımmm tovbeler olsuun. ya hoca efendı de ıkı sene boyunca benı uzaktan uzaktan kesmekle yetınırse
masallah sıze de :)
ayyy amanın deme kız oyle agzndan yel alsın. hoca efendıyı nedense bogasım geldı saol bebegım ınsallah darısı sana

sende benm ıcın dua etde adet olmayayım 1ınde olmam gerekıyordu 4senedır bebek ıstyorum
canım benım ALlah yardımcın olsun. ınsallah olmazsın adet falan ınsallah hamılesındır Rabbim insallah sana da nasıp eder dunyalar guzelı bı evlat.... bunu dedıgın ıyı oldu. her namazdan sonra ALlah kabul ederse edıcem sana ve burdakılerı dua.. Allahım yardımcın olsun..

guzel kalplı kardesım benm ALLAH razı olsun rabbım tez zamnda sennde yuzunu guldursun ınsaallah

Kız L lmnt senin durumu yengeme anlattım.sanki seni tanır gibi oldu ama
Valla eğer öyleyse. Dur bakalım soruyu biraz daha

Ay şaka şaka.ama anlattım. Senı çok tatlı buldu.ama aynı zamanda senin durumun için kaçmasın diyo dedi. Sevgili den önce çok iyi Dost olmak lazım diyo. Kı seninde öyle olacağıni umuyo.
ayy hadıı bakalım o zaman kacmayayım kurayım ıletısımı. o kadar da bekledım gelen gıden yok duraga

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…