öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Konu bu kadar ilerlemisse kavga var kesin diyip bakiverdim.bakmaz olaydim.tüm sayfalari okumuş bulundum oyy gozlerim gitti
Ne güzel buram buram aşk kokuyor
Asklarin kiymetszlestgi bu donemlerde boylesi saf temz duygular utanmalar kose kapmacalar bize masum bi ask filmi tadi verdi.ondan olsa gerek bu konuya ilgi
Konu sahibi kalbini dinle zira planla programla hareket edecek bir yapin yok anlaşılan.bu dogal halin hoca efendinin ilgisini çekecektir.azcik sabir
Bu arada burasi cok guzel bir arsiv ilerde acip okursun ne guzel gunluk gibi oldu

Ahahaha benimki bozuktu zaten iyi oldu böyle birlikte :)

canım cok sagolasın. ya hoca efendının ılgısını cektım orası barız ortada artık benım farkımda ama bı adım atmıyo sorun orada sanırım :) umarım dedıgın gıbı olur sonu :)

ayy ınsallah yaa dua edın :)
tabıkı cnm hep duamdasın rabbım senı daha fzla bekletmeden sevdıgıne kavusturcak bn buna ınanıyorum sabır sadece sabır bırak sımdı gerısını hoca efendı dusunsun artık agırdan sat onu gordugun yerde sankı hc ılgılenmıyomus gbı yap bak bundan ıyı snuc alırsın

zaten hep oyle yapıyodum

Kızlar arkadaş önemli bir konuya parmak basmış biz niye hiç kavga etmiyoruz diğer konularda ne güzel kavga ediyorlar birbirlerine laf sokuyorlar
adrenalin lazım gece 11 de herkes toplasın mu ne ablana uyuyor olur kavga edeceğiz cenk edeceğiz iyi olan kazansın

Geldi bahar ayları
Gevşer gönül yayları:)
Hocanın ilgisi çekilmiş galiba, artık "arkadaş" olmaktan çıkar gibi geliyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…