öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kizlar merhaba.girdimi araya koskoca bi haftasonu.artik pazartesi ye coook var bize ancak hayal kurmak duser

Daha hersey platonik:KK53:

İşi gücü bıraktık olaylarin gelismesini bekliyoz:KK14:

bu konuda ben de çook hikaye var :) o kadar çok cevap yazmışlar ki sessizce takip edeyim dedim. Biz artık öğretmenler odasındaki bekarların birbirleriyle olan ıkın sıkın utangaç halleriyle " aahhhh caaaaaanııııımmm" diyerek yardımcı olmaya çalışan tayfadan olduk :)

Kızlar Günaydın,öyle bir uyandımki ,eşim duymasın rüyamda birisine platonik asikmisim,ben kaçıyorum o konuşmak istiyor sonra o çekiniyor ben konuşmak istiyorum ama konuşmuyorum,sonra tam konuşacağız bi kaç kişi geliyor araya giriyor yine konuşamıyoruz,tanıdık geldi mi size de...sonra da uyandım ve işin ilginç yanı rüyamda gördüğüm kimseyi tanımıyorum

E tanıma zaten ,tanırsan büyük sorun:KK45::KK45:

bu konuda ben de çook hikaye var :) o kadar çok cevap yazmışlar ki sessizce takip edeyim dedim. Biz artık öğretmenler odasındaki bekarların birbirleriyle olan ıkın sıkın utangaç halleriyle " aahhhh caaaaaanııııımmm" diyerek yardımcı olmaya çalışan tayfadan olduk :)

Ahhh ahhh iste bizim arkadasin okulunda çıkmadi soyle arayi yapacak bi hayir sever hoca diyom ya isi gucu bıraktık bizde milim milim ilerleyen ask hikayesine daldik
Az bucuk tüyo versen bizim kıza yardimci okaydik

Çok tüyo vermişler zaten. Bence yapacağı şey çok mutlu, çok güler yüzlü, çok pozitif olsun. Öylesinin elektiriği acayip çarpıyor karşı tarafı :)

Ay bu benimde aklimda olsun belli mi olur gunun birinde lazim olur@lmnt meslektasindan tüyolar aliyoz buraya gel

X