öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Geçtiğimiz aylarda okuldaki branştaşım acildi bana.. Ki ben hep siz diye hitap ettim/ederim, oyle bi asiri samimiyet muhabbet de yok, ilk geldigim gunden itibaren hoslanmis dedigine gore.. Sonradan evet muhabbet oldu ama ben cookk uzak dururken de varmis onda bsyler.. Sonuc olumsuz oldu, cunku ister istemez ortamda biliyosunuz milleti genel olarak, uygun olmayacagimizi dusundum, seviye bozulmadan is iliskisi devam ediyor..
Yani diyecegim, illa ki bi atilim yapmaniz gerekmiyor.. Olacagi varsa olacagina inananlardanim..
Neden dusunmedin.?Icin mi isinmadi?

yok sozlusu falan yok. bı arakadas ona sana okuldan bırını yakıstırdım demıs benım ıcın. o da sormus merak edıp kım dıye. ama arkadas soylememıs cok heveslı gorunmeyelım dıye, gozunu ac ıyı bak demıs etrafına. o gunden sonra ogretmenler odasına daha bı sık takılır oldu bu kısı. yanı sozlusu nısanlısı olsa orda demez mıydı ben zaten sozluyum dıyee :/
sızın adınıza cok sevındım. olayı nasıl ılerlettınız ya :) bende agır olmaya calısıyorum. ama fazla da agır takılıyorum sanırım yaa :KK70: bu arada benım erkek arkadasım olmadıgını da bılıyo kendısı. bı bayan arkadasla konusuyoduk bız o da o ara ogretmenler odasındaydı duydu benıım erkek arkadasım yok dedıgımıı
Canım ben masumum eşim bana musallat oldu yeni atanmıştım aday öğretmendim tabi teklifler geliyordu eşimle çok iyi anlaşıyorduk bildiğin kanka gibiydik öğrencilerin sorunları ne Sıkıntım olsa ondan yardım alırdım Birgün bayan hocalarla konuşurken o an kıskançlık krizlerine girdim ondan hoşlandığımı fark ettim o da bana manalı bakmaya başlamıştı bi de tel nomu öğrenmişti okul bahanesiyle her gün arardı sonraları farkında olmadan sevgili olmuştuk:)

Canım ben masumum eşim bana musallat oldu yeni atanmıştım aday öğretmendim tabi teklifler geliyordu eşimle çok iyi anlaşıyorduk bildiğin kanka gibiydik öğrencilerin sorunları ne Sıkıntım olsa ondan yardım alırdım Birgün bayan hocalarla konuşurken o an kıskançlık krizlerine girdim ondan hoşlandığımı fark ettim o da bana manalı bakmaya başlamıştı bi de tel nomu öğrenmişti okul bahanesiyle her gün arardı sonraları farkında olmadan sevgili olmuştuk:)
o zaman benımkıınde henuz ask belırtılerı yok sımdılıkk :)) cok sagol anlattıgın ıcın. cok sevındım gercekten adınıza yaa. darısı basıma ınsallah :))

Ben de ogretmenim.
Tavsiyem fotokopi falan.. Gereksiz
Okulda bu islere girme.
Zaten dedikodu yuvasi
Biri gorur , anlar
Canin sıkılır
Göz göze gelmeye çalış , göz kontağı kur
Gülümse bırak
Muhabbeti de madem evler yakın
Dışarıda yarat.
Her şey senin istediğin gibi olsun
Ama isteyen o olsun :KK66:

Eger aday öğretmensen okulda hiç kalmışma bu işe. Madem 1 saat erken çıkıyorsun, o evine doğru giderken sen de oradan geç markete vs. git. Karşılaşınca muhabbet başlar

ya evett. ınsan mesaısının bıtmesını ıstemez mı.. ıstemıyorum resmen yaa. sevınerek gulerek gırdıgım okuldan uzgun cıkıyorum aksamları :/ ınsallah sonuda guzel bıter dedıgınız gıbı :)

ne güzel ya ben de okula giderken görünmez bi el kafama silah dayamış gibi gidiyorum 6 senedir de hayatımda biri var zaten okulda değil o da. heyecan yok bişey yok sabahları ıyykk.. bu arada okul dediysem öğretmen değilim üniversite öğrencisiyim :KK70:

Bi yerden muhabbeti açın..Ama çok fazla sırıtmayın mesafeli gibi görünün..İnşallah konuşmayı seven biridir öyleyse çorap söküğü gibi devamı gelir :KK70:

Ay ne guzel yaaa:KK51: arada bisey soyleyip gulumsediginizde ona bakip gulumseyin sirin sirin hani sanki ona sarkar gbi degil de soylenen biseye gulumsuyomussunuz gbi olsun. Ama ona bakin:KK53: tatlis tatlis bakinca oyle enee ne datli giz der aklina takilir

vallahı bende tıkandım kaldım :) askın en guzel hallerı bu zamanlar zaten de... hep belırsızlıkler, acabalar oldugundan fazla dusunmeye neden oluyo ne yazıkkı :KK43:

Onun bulundugu ortamda mahallenizin ufak bir sorunundan bahsedin ve nerde oturdugunuzu ogrenmsini saglayin :)

var var :) o kısıye bahsettım ama hoslanıyorum falan dıye degıl. dırek gıdıp gorustugun varmı demıs sordugum arkadasta... bızımkıde hayırdır bırını mı ayarlayacaksın demıs. arkadasta yakıstırdıgım bırı var bu okuldan demıs. kım dıye sormus gulmus. gozunu ıyı ac bak bakalım demıs. o gunden sonra ogretmenler odasına daha bı sık takılır olmus bızımkı. (soylentılere gore) bu olanlarda gecen hafta carsamba gunu oldu :)
ay ben heyecanlandım:oops:

aynı okulda ıkımızde ogretmenız. onun gorustugu bırısı varmı bılmıyorum ama ben ondan fazlasıyla etkılendım. pek bır konusmuslugumuz ıse yok ne yazıkkı.. ogretmenler odasına o da bende pek fazla takılmayız.... oda pek samımı degıl okuldakılerle bende mesafelıyım.
bu arada hafta sonu benım evımın yakınlarında bı apartmandan cıkarken gordum onu uzaktan. bırazcık arastırdım bugun ve komsu oldugumuzu da ogrendım.
bu sekılde bı sansım var mı bılmıyorum.. yanı olgun bı sekılde davranıp onu nasıl etkıleyebılırım ? sohbetı nasıl ılerletebılırım ? :KK43:(
cocuk gıbı davranmak ıstemıyorum. yanı oyle etkılendıgımı cokta bellı etmeden nasıl dıkkatını cekebılırım ?
Ortak arkadaş en önemli kısmı halletmiş zaten. Bundan sonra bi süre ondan bişeyler gelmesini bekleyin. İlişki Nasıl başlarsa öyle gidiyor bence. Dolayısıyla onun sizin üstünüze düşmesini isterim. Ha ama öyle boş beklemeyin tabi. Mesela onun görüş alanında olduğunuz bi an mesela biraz önünde yürürken gözünüz kararabilir değil mi insanlık hali bi an kan şekeriniz/ tansiyonunuz düşmüş olamaz mı Canım aaaa :KK66:

Baştan sizi begenseydi ya da hoslansaydi çoktan o muhabbeti kurardı.

Neden dusunmedin.?Icin mi isinmadi?
Oncelikle kismet degilmis..
Gozlemleme sansim oldu biraz; inanc noktasinda cok belirgin sekilde ayrildigimizi gordum..
Hali tavri dersek, bana karsi asiri asiri kibar ama normalde pek adap görgü bilir hali yoktu.. Hatta zaman zaman cok kabalasabiliyodu birilerine karsi..
Bir de aileler cok farkli, anlasilabilecegini dusunemedim..
Vs vs

X