öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

kendinizde belirgin değişiklikler yapıp sizi o anlamda fark etmesini sağlayın

Hem aynı işyerindensiniz, hem ikinizde öğretmensiniz, hem komşusunuz
Sen ortak bi konu bulamayacaksın da ben mi bulacağım ( :
Fazla renk vermeden rutin muhabbet etmekle başlayabilirsin

1 saat erken bitiyorsa dışarda takıl uğraş biraz mecbur geç çıktın sanılsın sonra takıl peşine

Dersın erken btyrsa E daha ıyı ıste o ısten yenı gelırken sennde mahallede olursun aaa bu ne tesaduf derken knu acılır :) komsu oldgnzu ogrnrsınız falan fılan

bunu yapabılırım aslında evet. ama benım derslerım genelde hep 1 saat erken bıtıyoo :KK43: ve bunu butun okul bılıyo :KK70: dırek oyle yaparsam anlasılmazmı hangı amacla yaptıgım :))
Suan tam da sınav zamanları mutlaka siniflardan birinde sinava zamaninda gelmeyen yada kopya ceken vardir en son saatte o gelmeyen cocugu sinav yap :) böylece mantıklı bahanende olur :KK70::KK70:

oncelıkle hepınızın guzel guzel dusuncelerı guzel dıleklerı ıcın ayrı ayrı cok cok cook tesekkur ederım. ama ne yazıkkı bugun olumlu seyler olamadı.
sabah karsılastık selam verdı selamını aldım o kadar. o da mudurun kapısının onunde karsılastık :) o cıkarken ben odasına gırıyodum mudurun. bugun ogretmenler odası acayıp kalabalıktı. o da masa yerıne koltuk kısmında oturmayı tercıh ettı hep... halıyle konusamadık. bı kere de ogretmenler odasının kapısında karsılastık bana yol verdı kenara cekıldı nezaketen ama o kadar havalı bı tıpı vardı kı o an. boyle bı degısıktı ya anlatamıyorum suanda kı o kadar moralım bozuldu dusunun.... yuzune baktım fakat o farklı yerlere bakıyodu. belkıde bılerek bakmadı bılemıyorum.
bu arada kendılerı aslan burcuymus. aslan burcu olmasının boyle artıst davranıslarıyla alakası oldugunu dusunmek ıstıyorum suanda :KK70:

saka maka sanırım bu ıs o kadar da umutlu degıl yaa... kendı kendımı umutlandırıyorum sanırım :KK43: ve cok moralım bozukk :KK43:

bunu yapabılırım aslında evet. ama benım derslerım genelde hep 1 saat erken bıtıyoo :KK43: ve bunu butun okul bılıyo :KK70: dırek oyle yaparsam anlasılmazmı hangı amacla yaptıgım :))

Hic sanmıyorum. Altı üstü bir saat erken bitiyormuş 1 saatlik bir iş çıkarabilirsiniz bence kendinize. Öğrenci kağıdı okuyormuş gibi yada kız arkadaşınızın gelmesini bekliyormuş gibi yada önce bahçede bi kahve içip kafayı rahatlatıp öyle gitmeye karar verdim gibi gibi Allah gibi gibi yani 3-4 saat değil ki bu altıüstü 1 saat:)

Bence erkek hoşlaştıysa belli ederdi,siZin yapmaya çalıştıklarınızı o yapardı gibime geliyor.Allah gönlünüze göre versin dilerim

oncelıkle hepınızın guzel guzel dusuncelerı guzel dıleklerı ıcın ayrı ayrı cok cok cook tesekkur ederım. ama ne yazıkkı bugun olumlu seyler olamadı.
sabah karsılastık selam verdı selamını aldım o kadar. o da mudurun kapısının onunde karsılastık :) o cıkarken ben odasına gırıyodum mudurun. bugun ogretmenler odası acayıp kalabalıktı. o da masa yerıne koltuk kısmında oturmayı tercıh ettı hep... halıyle konusamadık. bı kere de ogretmenler odasının kapısında karsılastık bana yol verdı kenara cekıldı nezaketen ama o kadar havalı bı tıpı vardı kı o an. boyle bı degısıktı ya anlatamıyorum suanda kı o kadar moralım bozuldu dusunun.... yuzune baktım fakat o farklı yerlere bakıyodu. belkıde bılerek bakmadı bılemıyorum.
bu arada kendılerı aslan burcuymus. aslan burcu olmasının boyle artıst davranıslarıyla alakası oldugunu dusunmek ıstıyorum suanda :KK70:

saka maka sanırım bu ıs o kadar da umutlu degıl yaa... kendı kendımı umutlandırıyorum sanırım :KK43: ve cok moralım bozukk :KK43:
O zaman dikkatini çekmek için burnu havada olan siz olun. Yani bütün algılarınız açık olsun ama ona bakmayın. Erkekler bu konuda tazı gibi koku alır ve ondan hoşlandığınızı anlamasını istemeyiz. O ilgilensin sizinle. Şu an bence ilk adım geri çekilmek olmalı

Ay aslana işin zor temmuz 21den sonra doğmuş demekki.aslan ukala olur herkes bana hizmet etsin ister:KK66:
işin şakası adam sana niye soğuk davransın bişey bilmiyor ki.ama benim gevşek ağzım gidip lmnt iyi kız evlenin dedim,)
şaka bir yana sende havalı ol.inşallah olumlu olur tüm kadınlar kulübü okulda donmeni ip le çektik:KK66:

Ya böyle durumlarda biraz çaba gerekiyor bir tanıdık dişçiye aşıktı tüm dişlerini sokturdu geri taktir di şimdi evliler:KK66:

Çabuk pes etmişsin hedefe ulaşmak zorsa zamana bırak pes etme hemen özelden mesaj at sana taktik vereceğim :)

X