öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ayyy cok guldum yoruma.Oglum bile donmus anne neye guluyosun diyo.allahtan benimki guldur guldur showu izliyo.kivirdim hemen .valla koca alacak elimden telefonu.:KK71:

Yok bizimki yapmaz da belki hocaefendi ataga gecer.yoksa biz burda kok salariz.gerci adam ne yapsin arkasindan kosmus bizimki ne kadar hizli yuruyosa artik kacacam diye.bu isin sonu nereye varacak cok merak ediyorum
Ahhahahahaha :KK70: çok heyecanlı ya:)

Kiz avon saticilari gibi niye her tanidigina tafsiye etmisdin ben hicbir tanisigima buraya takildigimi soylemiyorum valla burada actigim bi iki konu yuzunden hala uykum kacar
Bu arada konu falan acarsan aklinda olsun fazla detaya girme derim
Mesela ben burda bi tanidigimi gordum o yuzden konu acarken cok tedirgin oluyorum ya baska bir tanidigimda beni gorurse diye
Benimde ablam biliyor biri bizi göz etliyor; )neyse lmnt gozun cikmasin neredesin ne karistiriyorsun
Istikamet:mutfak
Monu:ağlayan pasta
Hedef:hoca efendinin midesi
Zaman:yarından tezi yok
Hadi marş marş

Ayyy cok guldum yoruma.Oglum bile donmus anne neye guluyosun diyo.allahtan benimki guldur guldur showu izliyo.kivirdim hemen .valla koca alacak elimden telefonu.:KK71:

Yok bizimki yapmaz da belki hocaefendi ataga gecer.yoksa biz burda kok salariz.gerci adam ne yapsin arkasindan kosmus bizimki ne kadar hizli yuruyosa artik kacacam diye.bu isin sonu nereye varacak cok merak ediyorum

Bence bu topik yuzunden bu telefonlar elimizden gidecek ben boyle saatlerce babamin karsisinda gulup gulup yazsam adam telefonu elimden alip sobaya atar

Kadinlar kulubunden mahrum kalirimEn Büyük KK
Hem hocaefendi ile lmnt arasindaki gelismelerdende haberim olmaz bence sende dikkatli ol kocanin sabrini tasirmayalim

Kiz avon saticilari gibi niye her tanidigina tafsiye etmisdin ben hicbir tanisigima buraya takildigimi soylemiyorum valla burada actigim bi iki konu yuzunden hala uykum kacar
Bu arada konu falan acarsan aklinda olsun fazla detaya girme derim
Mesela ben burda bi tanidigimi gordum o yuzden konu acarken cok tedirgin oluyorum ya baska bir tanidigimda beni gorurse diye
Benimde ablam biliyor biri bizi göz etliyor; )neyse lmnt gozun cikmasin neredesin ne karistiriyorsun
Hadi marş marş :KK53:

Hadi marş marş

Iyi valla erkek milleti sansli sirf hep biz kadinlar ugrasip didinelim

Kapti koftehor aglayan pastayi sabaha okula caya mi gitsek netsek:KK53:

Ha bu arada bende ablamin burdaki nikimi bildigine dair bi supheler icimdeyim

on
yeni üyeydım konu açmıstım.heyecanla.aklımdan gecenleri yazmısım.okumadanda paylastım.sonradab bi arkadas dedi safmısın kızım sen anamm bi baktım dogruymus.ole yanı
:KK70:
Allah iyiligini versin kiz nasil guldum silwbildin mi bari sonra ayyyy varya senin yazdigini ben yazssam korkudan geceyi gunduzu karistorirdim

Iyi valla erkek milleti sansli sirf hep biz kadinlar ugrasip didinelim

Kapti koftehor aglayan pastayi sabaha okula caya mi gitsek netsek:KK53:

Ha bu arada bende ablamin burdaki nikimi bildigine dair bi supheler icimdeyim
Ahahhaah :KK70: gece gece ağlayan pastaymış:KK70: direkt seni seviyom derim gül gibi şeyi yemeyip adama vericeğme :KK53:

Kiz niye oyle diyorsun insanin sevdigi olsun degil aglayan pasta milfoy boregi bile yaparim

Bu arada milfoy dediysem marketten alinmalari demiyorum

Sabah hamurunu yapip ertesi gune kadar saat basi acarak hamurunu yaptigin milfoyden diyorum
Iskence gibi ama valla sevdigim olsa hic usenmez yapardım

Bence bu topik yuzunden bu telefonlar elimizden gidecek ben boyle saatlerce babamin karsisinda gulup gulup yazsam adam telefonu elimden alip sobaya atar

Kadinlar kulubunden mahrum kalirimEn Büyük KK
Hem hocaefendi ile lmnt arasindaki gelismelerdende haberim olmaz bence sende dikkatli ol kocanin sabrini tasirmayalim
Vallahi benimki gitti gidici. @ ipeqbojuqu yakcan basimi valla.sesli kahkaha atinca esim sordu neye guluyosun.tabi ben saf saf guldur guldur Showa dedim.sarki varmis o anda megersem.bu sarkinin neresi gulunecek deyince kal geldi.neye guluyosan soyle de bizde gulelim diyo.tehlike canlari calmaya basladi benim icin:KK70:
L lmnt gelmedin mi daha.cidden yarina pasta borek yap gotur ataga gecme sirasi sende.nereye gittin sen ya

Kiz niye oyle diyorsun insanin sevdigi olsun degil aglayan pasta milfoy boregi bile yaparim

Sabah hamurunu yapip ertesi gune kadar saat basi acarak hamurunu yaptigin milfoyden diyorum

Beni sevsene :KK8:

Yaaa ben de yaparım da nerdaaaa:KK34: bana da dua edin olsun gönlündeki deyin :KK30:

Kizlar girgir samata biyana biraz dikkat edelim.bikacimiz uyari aldik bile.o degil olan konuya olcak.birdaha hicbisekilde haber alamiycaz.konu disina cikmamaya ozen gosterelim

Bize yap bize yap ben beceriksizim:KK66:
genel yiyiciyim yap getir lmntnin konusuna kuru kuru gitmiyor:KK66:

:KK70:
Allah iyiligini versin kiz nasil guldum silwbildin mi bari sonra ayyyy varya senin yazdigini ben yazssam korkudan geceyi gunduzu karistorirdim
sanırım o zaman işteydim.telefonu benim agzıma goturmusum 15 20 dk naptın gerizeka dıye kal geldiğini hatırlıyorum:)

X