öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Sen düşündün mü pekii hoca Efendi söyletmiş olabilir mi?

Yaaa çok heyecanlı inşallah güzel güzel başlar aşkınız...
yok ben dusunmedım. ay sanmıyorum yaa oyle degıldır heralde yanı cocuklar cok saflar temızler ayy ne bılıyım bılemedımm vallahı :/
sag olasın canımmm. amın ınsallah yaa :) sızın dualarınız sayesınde olur ınsallahh :)

Olaylar olaylaar hadi inşallah :) ama böyle susarak olmaz biraz sohbet edin konuşun ama yaa neden konuşmadın bugün yarın mutlaka sohbet edin : D bi adım atın gerisi kolay

Bak sen velede ya Bu ogrenci milleti fena. Aman diyeyim ogrencilere karşı dikkat. Yoksa benim gibi yalan üstüne yalan uydurmak zorunda kalirsin cocuklara

Olaylar olaylaar hadi inşallah :) ama böyle susarak olmaz biraz sohbet edin konuşun ama yaa neden konuşmadın bugün yarın mutlaka sohbet edin : D bi adım atın gerisi kolay
tamam yarın mutlaka sohbet edeceeeuuuzz ınsallah :) ahh o adımı atabılseydık bıı :))

Bak sen velede ya Bu ogrenci milleti fena. Aman diyeyim ogrencilere karşı dikkat. Yoksa benim gibi yalan üstüne yalan uydurmak zorunda kalirsin cocuklara
senınde mı basına boyle bısey geldı yoksa

Bence de o çocuğa de ki aynısını bi de o hocana söyle bakalım ne diyecek ama senin söylettiğini söylemesin Ahh yaa Allahım gözlerini aç şu adamın da görsün L lmnt yi

Bence de o çocuğa de ki aynısını bi de o hocana söyle bakalım ne diyecek ama senin söylettiğini söylemesin Ahh yaa Allahım gözlerini aç şu adamın da görsün L lmnt yi
ben cocuga gıt soyle dersem varya cocuk gıder ogretmenım gonderdı benı der kesın der bak bunu. ay rezıllık dız boyu
ayy amın yaa acısın artık lutfeen lutffeenn :))
bu arada burclardan anlayan sendın demı yaa :))

Burçlardan ben de anlarım ama bu konuda konuşan başka bi arkadaştı Bu kadar emin olma bence bilemezsin ki belki o çocuk da emir kulu

22 temmuz yengeç . Yengeç zor burçtur ailesine ,sanata ,lezzetli yemeklere düşkündür . Siz oğlaksınız o yengeç ikinizde lidersiniz ve zıt burçsunuz bildiğim kadarıyla .

Hayır ikisi de birbirinden güzel ihtimaller annem bana derdi ki aşkın ilk hali farketmektir, bence seni farketti ama arayın soğutmayın bi sohbet yakışır artık bu arada yengeç burcu duygusal ve evcimen olur senin burcun ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…