öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

ben oglagım canımm. aynen ne yapıp edıp sohbete gırısmem lazıım

Yaa nolmuş oğlaksan benim sevdiceğim koç ben balık sorsan hiç anlaşamayız ama iki gönül bir olunca samanlık seyran oluyo sakiinn :) just pray

Ooo öğrencilere malum olmuş ne güzel yaa..

İnsan tuhaf mahlukat..
Şimdi şu halinize imrendim, o duygular o heyecan öyle güzel kiii
Ama bir adım ötesini istiyosun şiddetle, öyle değil mi?
Sevgili olunca da resmi adım atmak istenir.
Sonra evlenmek istenir.
Sonra bir bebemiz olsun isteriz.
Yetmez bi daha mı olsun ki deriz.
Sonra hooop başa dön, bu heyecanları özleriz..

Ahh neyse, herşeyin tadı başka.
Doğru insanla doğru zamanda güzel şeyler yaşa inşallah.. Herkes yaşasın

Aminnnnnnnnnn inşallah canimmmmm. İnşallah. Böyle konuları özledik vallahi. Iyi ki geldin

Dimi yaa L lmnt Allah kavuştursun canımm siz erin muradınıza biz çıkalım kerevetine

İlk atandığım gün okuldaki Türkçeçiye vurulmuştum , sordum soruşturdum bir de hemşeri çıktık,, o günden sonra okula Nası uçarak giderdim , onun bineceği otobüse denk gelmeye çalışırdım , sırf onun için iki vesait yapardım , çok tatlı duygulardı onlar ,ama ben biraz aceleci davrandım , çocuk da yanıt vermedi.. Sen de biraz ağırdan al , hoşlandığını çok belli etme

ne guzel duygular dusunceler bunlar boylee... son sozlerıne katılıyorumm herkes yasasın bu heyecanıı. ama sonu sonu kotu bıtmesın kımsenıın :)

yaaa cıddı mısın olmadı senın ısın uzuldum. suan da goruyo musun pekı onu, aynı okuldaysan ?

ne guzel duygular dusunceler bunlar boylee... son sozlerıne katılıyorumm herkes yasasın bu heyecanıı. ama sonu sonu kotu bıtmesın kımsenıın :)
Sonunun güzel olacağını bilsen, beklersin sabırla.. Ama işteee duramıyor insan :)
Sonu güzel olsun herkesin, aşk güzel, bu heyecanlar güzel.. Off çok kıpırdadı içim. Napsam nerelere gitsem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…