öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Unvdeyken bi tane kiz vardi akidisler.bu kiz birini begenirse gider soylerdi oglana.
1.sibiftayken bi oglanin peisnden epey kostu aonunda oglan kabul etti ciktilar.
2.siniftaykende badkasindan hoslandi oglan kabul etmedi oda obumuzdeki maclara bakalim dedi gitti baska birine cikma teklif etti o kabul etti suan evli ikide cocugu var:)

Tmm la kendimizk resmen pislik gibi hissettik.surayi bir erkrk okusa bize olmussunuz sizi gommeyi unutmuslar der.:)
minekosan minekosan derhal rejime gir o gobek eriyecek!!
Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti vazgecmek yok herkeisn kendine gore bir alicisi vardir kader de varsa gelip bulur yoksa ayni huzurevini secelim ileride:KK66:
L lmnt hoca efendiye sohbet ortami yarat benim durumu sor laf lafi acsin yemege gidin disarida.
@mangolubira ceeee diyip kacma piste cik:KK66:
@yegaaa pipicanlari uyut gel.

Omrum curudu o zalımoğlu zalımı beklemekten ne hali varsa hangi kizlarla surtuyorsa surtsun artik kac sene daha bekleyeyim bu herif gelecek diye

Unvdeyken bi tane kiz vardi akidisler.bu kiz birini begenirse gider soylerdi oglana.
1.sibiftayken bi oglanin peisnden epey kostu aonunda oglan kabul etti ciktilar.
2.siniftaykende badkasindan hoslandi oglan kabul etmedi oda obumuzdeki maclara bakalim dedi gitti baska birine cikma teklif etti o kabul etti suan evli ikide cocugu var:)
Iste dunya uzerine yagmis tum sanslari o arkadsin ve arkadadin gibiler supurmus bocegim

Miniii o hoca bu sene öğlenci biz sabahçıyız hoca efendim ile. Arada karşılaşıyoruz ve bizi Bi iki kere birlikte gördü okuldan çıkarken tip tip bakıp selam verme gereği duymuyo bana da hoca efendiye de. O kadın Bi pislik yapmadıysa gecen sene bende neyim....

off:KK61:
nekadar zor yaa,
ama baska sansım yok,fare bile kaynasa,
o kosu yapılacakk:KK61::KK61:
Çok karanlık oluyo sabahları ya. Ben korka korka çıkıyorum evden.
Kolay gelsin sana şimdiden...

Evvelimmm sıkma canını hayatım. Görüyosun mutlu kimse Yok be annem :/ bu kadar umutsuz olma lütfen :KK43:

Miniii o hoca bu sene öğlenci biz sabahçıyız hoca efendim ile. Arada karşılaşıyoruz ve bizi Bi iki kere birlikte gördü okuldan çıkarken tip tip bakıp selam verme gereği duymuyo bana da hoca efendiye de. O kadın Bi pislik yapmadıysa gecen sene bende neyim....
gerizekalı karıı,sacını yolup eline vericen
kart zampara karı,
inadına ınadına onun yanında koluna gir senınkının:KK9:

ayy sen simdi onuda yapamam dersinn:KK61::KK61:

Çok karanlık oluyo sabahları ya. Ben korka korka çıkıyorum evden.
Kolay gelsin sana şimdiden...

Evvelimmm sıkma canını hayatım. Görüyosun mutlu kimse Yok be annem :/ bu kadar umutsuz olma lütfen :KK43:
yaaa ben mutluydumm:kızgın:
aksam bı cocuk gordum
mutsuz oldum:KK61:
bi ben eksiktim
hadi halaya:KK61::KK61:

X