öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

seni engelleyen şey ne peki ben flört işlerini pek sevmezdi mesela imnt gibi bir platonik işe dayanamazdım :))
birde hani muhabbeti kankalığa çekme durumu var bizde
biraz süzülmek gerekiyo direk muhabbete girmektense biraz nazlanmak lazım :oops::oops:
ayy bende ne havaya girdim güzin ablayım galiba:rolleyes:
Sanirim ya yanlis anlasilma varsa rezil olurum diye kaygilaniyorum

Ondan sonra bir kere karsilastik eski is yerinde 2 kerede mesajlastik ama biri o bana tesekkur etmek icin mesaj atmisti 2.sindede ben ona bisey sormak icin onun disinda gorusmedik
ooo siz görüşüyosunuz ki
sadece dışarda kahve içmeye çağıracaksın olay çözülür ki niye teşekkür etmişti onu merak ettim

ooo siz görüşüyosunuz ki
sadece dışarda kahve içmeye çağıracaksın olay çözülür ki niye teşekkür etmişti onu merak ettim
Yokya biz gotusmeyeli 4 ay oluyor

Eski is yerine gidince arkadaslara tatli goturmustum onunkinide odasina birakmistim o orda degildi sonradan tesekkur etmek icin yazmisti

Iste sonradan bisey falan mi var diye sormustu yani is yerindeykende arkadasligimiz cok kanka midunda degildi bi tik mesafeliydik benim merak ettigim guzin ablam sen anlattiklarimdan ne cikardin sencedr varmiydi bişey

Yokya biz gotusmeyeli 4 ay oluyor

Eski is yerine gidince arkadaslara tatli goturmustum onunkinide odasina birakmistim o orda degildi sonradan tesekkur etmek icin yazmisti

Iste sonradan bisey falan mi var diye sormustu yani is yerindeykende arkadasligimiz cok kanka midunda degildi bi tik mesafeliydik benim merak ettigim guzin ablam sen anlattiklarimdan ne cikardin sencedr varmiydi bişey
bence teşekkür etmesi de seninle görüşmek içindi ama muhabbeti ilerletmedin
napıyosun diye yazdınmı

bence teşekkür etmesi de seninle görüşmek içindi ama muhabbeti ilerletmedin
napıyosun diye yazdınmı
O gun mesajlasirken konustuk biraz laf arasinda sen cok iyi birisin Allah gonlune gore versin falan gibilerinden birseyler soylemisti biraz konistuk sonrada ben bi gun bisey danismak icin yazdim o kadar

Sen nediyorsun guzin abla

O gun mesajlasirken konustuk biraz laf arasinda sen cok iyi birisin Allah gonlune gore versin falan gibilerinden birseyler soylemisti biraz konistuk sonrada ben bi gun bisey danismak icin yazdim o kadar

Sen nediyorsun guzin abla
ay güzin ablanın kocası pc yi istiyo da yarın konuşalımmı
uzun uzun
iyi geceler şimdi
ama senin durum çok daha kolay bence canım

Evvel cekil sira bende
Simdi guzein abla bi tane kankim vardi unvden.yilar sonea biz bunla gorustuk ayni memleketliyiz bole eskiden cok daha kibar di.
Sorn abeni eve birakorken eger bemdme buyuk olmasaydin senle evkenirdim dedi ben tabi sok napin ananla baban gec kalmis dedim:KK66:
Simdi bu oglan snec ebenden okul zmaninda hoslaniyordusa caktirmaadimi benim kankailogimden dolayi yoksa sonradan mi bisey olustu ne dersin

Evvel cekil sira bende
Simdi guzein abla bi tane kankim vardi unvden.yilar sonea biz bunla gorustuk ayni memleketliyiz bole eskiden cok daha kibar di.
Sorn abeni eve birakorken eger bemdme buyuk olmasaydin senle evkenirdim dedi ben tabi sok napin ananla baban gec kalmis dedim:KK66:
Simdi bu oglan snec ebenden okul zmaninda hoslaniyordusa caktirmaadimi benim kankailogimden dolayi yoksa sonradan mi bisey olustu ne dersin
Kacirdin kiz eniste guzin abladan pc sirasinj almis

Evvel cekil sira bende
Artik yarina kaldi hem bende cevap alamadim

X