öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

aslında sen bana çok benziyorsun sana yaklaşan tüm erkekleri kanka ilan ediyosun sonrada herkes sevgili yapıyo
sende yaptığınla kalıyosun
bende öyleydim ama dişiliğini hissetmekten korkma bence canım hep sanki erkek gibi lafı lisedeyken çok iyiydi ama sonra sıkıcı oluyo
Ay bend e hep kankaliktan kaybettim;/
Erkeklerin asker arkadasi oluyom kanka oluyorum ama duygusa mod yok benden sebep olmuyoz;/

bekar arkadaşlarınız yok mu kafeye gitmiyo musunuz siz ya
arkadaşlarınızla buluşunca çağır sende
ama en güzeli hastalandığında yardıma çağır erkekler kendisinden yardım isteyen kadınlara asla
duyarsız kalamaz
Tamamdır bunu deneyeceğim :)
Hepsi evli okuldakilerin ya hiç eğlenceli değiller :))

Sanki beni anlattin valla nerden bildin hakkaten ben sirf bu yuzden kaybediyorum bildigin kankaya bagliyorum
utanma yapılacak olanlardan erkek erkekliğini kadında kadınlığını yapmalı
neyi yapamıyorsan en çok onun üstüne git bence süslü ol artık tarzını değiştir:KK68:

Onunki daha sınır bozucu ya,yine seninki masum:KK50:
Ama ben o arkadasın yerinde olsam, o kadar konuştuktan sonra son kez bastıra bastıra asık olduğumu söylerdim. Hatta evine gidip söylerdim. Sonuçta biliyo ama arkadaşından dolayı sanırım yaklaşamıyo hocamıza duygusal anlamda..

neyi yapamıyorsan en çok onun üstüne git bence süslü ol artık tarzını değiştir:KK68:
Bende bojuuuk gibiyim öyle süsleneyim takıp takıstırayım hiç tarzım değil ya :/

Valla suan afeti devran olsamda degisecek birsey yok 4 duvardan daha fazlasi beni gormuyir

Ha rahatsiz oldugum duruma gelirsek dis gorunusumde kilolarim disinda rahatsiz oldugum bi sikintim yok cok sukur elim yuzum duzgun erkek gibitakilan kizlar gibi erkek pantolonuna montuna benzer giyip erkek gibi gorunenlerdende degilim ama bi erkek bana hislerini belli edince ister istemez ya istem disi geri cekiyorum kendimi yada kankaya bağlıyorum

Ama ben o arkadasın yerinde olsam, o kadar konuştuktan sonra son kez bastıra bastıra asık olduğumu söylerdim. Hatta evine gidip söylerdim. Sonuçta biliyo ama arkadaşından dolayı sanırım yaklaşamıyo hocamıza duygusal anlamda..
ayyy ne alaka lmnt ya, o anca filmlerde olur.Can ciger kuzu sarması mubarek.Kandırıyorlar kendilerini.Sacmalık.

mesela midem çok ağrıyo diye çağır bence
hem hafta sonu
Yok ya oyle degilde mesela asiri bi sekilde usutum gece acile gitmek icin cagirabilir taxi cagiracaktim ama gece gece yalniz taxiye binmeye kortum desin

Yada mesaj atsin onceden cok kotuyum acile gitmem lazim taxi cagiricam ama yalniz gitmeye korkuyirum falan desin daha uygun

Yok ya oyle degilde mesela asiri bi sekilde usutum gece acile gitmek icin cagirabilir taxi cagiracaktim ama gece gece yalniz taxiye binmeye kortum desin

Yada mesaj atsin onceden cok kotuyum acile gitmem lazim taxi cagiricam ama yalniz gitmeye korkuyirum falan desin daha uygun
olabilir aslında o zaman hemen hastalanmalısın bence:KK48:

X