öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

İpekcimm,canımm,ama o universite ikenmiş dimi ama.Sana gecmiş en az 6 yıl..Güncelleme lazımm
Ya bak sikir sikir giyinen hatunlar hos gozukuyor ama ben yapamiyorum hayatta elbise etek giymem mesela gunluk hayatta pantolon esofman milli kiyafettim
Makyaj bile usenirim cogu zman.
Sen ilhandna ogrnediklerini bize empoze et kopi cekelim

adam daha ne desin ya

Ben insanin hissettigine inananlardanim yoksa niye ahmet mehmet icin dusunmuyoruz bunlari

ee eksik akıl mı bu ya,neden bişey yapmıyo,kiz gibi akıl gitmişmişmiş,napıyım hocam ceviriyimmi deseydin

Bence ayni okuldaisniz ondna cesaret edmeiyor ya kabule tmezse yuzyzue nasil bakacaz.
Okuld adedikodu olursa gibi korkulari vat

Ya bak sikir sikir giyinen hatunlar hos gozukuyor ama ben yapamiyorum hayatta elbise etek giymem mesela gunluk hayatta pantolon esofman milli kiyafettim
Makyaj bile usenirim cogu zman.
Sen ilhandna ogrnediklerini bize empoze et kopi cekelim
tm aldıgım notlar vardı bulırsam atarım
ama okuyabilir misin bilmiyorumm

kızlar ya sizi takip etmek sohbeti izlemek çok hoş
valla bencede artık bişeyler olmalı diyorum konu sahibesiiii

Hocam çevireyim mi ? Bak bu çok iyiymiş ya hiç aklıma gelmedi o ara gülmeyi tercih etmiştim :))
Aynen demi neden Ahmet Mehmet için hissetmiyoruz :)
Okulda da dedikodu olsun artık be yaaa :) ne olur olursa ne yapalım :) en fazla evleniriz.
Okuldan Bi hoca bana hoca efendi seni göz takibine almış dedi. Kadın farketmiş mesela gelmiş söyledi bana
Biz istemesekte dedikodu hep var yani heryerde ne yazık ki :/

Kız miniiii :) neler yapmış sana öyle İlhan hanım :) ama Bi yerde de Psikolojik bişey canım ya. Sen o kıyafet tarzını mesela değiştiğinde hosuna gitmeseydi yine kurtulamayacaktın belki eski Mine olmaktan... kafada bitiyo herşey ya. Uzun uzun anlattığın için bizlere teşekkür ederiz bu arada :)

kızlar ya sizi takip etmek sohbeti izlemek çok hoş
valla bencede artık bişeyler olmalı diyorum konu sahibesiiii
Ay canım benim çok sağolasın :) topluca isteğimiz bu ama olamıyo henüz bişeyler hala ya :) umudumuz o yönde bakalım... :) çok sağol tekrardan canım:)

Yok senın asık olman psikolojik degil.
Burda hepımızın psikoloji miskoloji kalmadı senin yuzunden

Ya benim hayalimdeki adam henuz yaratilmadi galiba yada baska biri kapti onu
Bole espirili olsun,yakiskli olsunsempatik olsun mert olsun adam gibi adam olsun ama olmuyor iste:/
Mutlaka defolari var ozelikle kadini maasi icin isteyen lerle dolmus ortalik.

Ya hala öyleleri var demi. Allahım iyilerle hayırlılarla karşılaştırsın inşallah ya hepimizi... aslında çokta bişey istemiyosun ideal eş tipi ama neden bulamıyorsun anlamadım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…