öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Cidden yaşlanıyoruz yalnız he :)

Ya bugün okula birlikte yürüdük ama pek bişey olmadı öyle havadan Sudan konuştuk. Yarim ya çok seviyorum kıııızzz :) Hava yağmurluydu romantik romantik anlat duygularını kızım dedim kendime. Ama sonradan yağmuru pekte romantik bulmadığım geldi aklıma ve vazgeçtim

3lü prizin vatana millete bizlere hayırlı uğurlu olsun canım benimmmmmm

Yaa adama ultimatom vermemiz lazım hocamm.Olmaz boyle romantık romantık

Ya bu hoca efendo ne burcuydu ordan yurusek.
Bide beli edecek bisey yapiyormu,seni aileni merak ediyomus sorular soruyomu
Sana ait herhangi bi esyaya temas ediyomus
Sonra ufak kacak bakislar gibiw

Yengeç burcu Canım. 22 temmuzmuş Doğum günü.
Aynen ediyo merak. Ailelerle ilgili konuşmuştuk zaten öncesinde. O da bende anlatmıştık işte bişeyler. Geçenlerde şey sordu mesela durduk yere hemde. Anne babanlar nasıllar dedii ben şok tabi. İçimden iyiler seninle tanışacağı günü bekliyorlar dedim. Ama dışımdan söylemem gerekenleri söyledim tabi o ayrı hakkımda sorular soruyo. Kendi hakkında anlatıyo bişeyler ben sormadan üstelik. Mesela dün akşam evde değilmiş. Nerede olduğunu kiminle olduğunu falan anlattı kendince.
Bi keresinde otobüste karşılaşmıştık. Bana nereden geldiğimi sordu. Arkadaşımla buluştum dedim. Cinsiyetini sormuştu mesela arkadaşımın.
Bakış dediğin olay zaten hep var canım. onun farkındayım. Öyle gözlerinide kaçırmıyo hani. Gözgöze geldiğimizde sırıtmadan dönmüyo.
Bi keresinde ben Bi hocayla konusuyodum erkek hocalardan. Sırtım kapıya dönüktü o da nöbetçiydi zil çalınca gelmiş ama ben onu görmedim. Ve o ara gayet neşeliydim gülerek konusuyoduk sonra gülerken kafamı arkaya çevirmemle onunla gözgöze geldim durmuş bize bakıyodu. Ben dönünce çıktı gitti hemen.
Hani ilgisi var gibide ama anlamadım. Olsa neden susuyo bişey yapmıyo onuda bilmiyorum. Cidden artık bişey bilmiyorum ya. Resmen ikilemdeyiz.
İnşallah bu işin sonunda kanka olmayız :-O ipeqbojuqu

Anlattiklarindan ilgili duruyo bazi insanlar vardir mesela yavas yavas yurumek yerine bir kerede ciddi adimlar atmayi tercih ederler yani flortten gezip dolasmadan hoslanmazda seni iyice taniyip evlilim teklif etmeyi dusunuyirdur belkide tabi bu sadece bir varsayim belki daha once talihsiz bir tecrube yasamistir daha dikkatli davranmak istiyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…