öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ki bisue olmustu vatsapayan uamzistin eleman bisey yazmaisti hic o konuyu konustunuzmu
O konuyu net Bi şekilde konuşmadık. Ama Bi keresinde konuşurken laf arasında şey dedı whatsap ı çok sık kullanmıyorum demişti. Mümkün olsa hiç kullanmam demişti. Bence mesajı gördü bilerek cevap yazmadı :) net bi şekilde sormadım ama öyle anladım canım...

Bak bisey diyeyim mi farkettim ki ne kaybediyorsak dedikodudan cekindigimiz icin kaybediyoruz staj yerinde bi arkadas vardi simdi bi cok hal harekatini degerlendirince benden hoslaniyormus gibi geliyor

Hatta bi ara bi arkadas sakayla karisik bize yakistirmalarda falan bulundu yaslarimizi sordu ben ondan bi yas buyugum oda bence onemli degil falan dedi

Ve ben sirf dedikodu doner ben gidicem onun cani sıkilmasin diye ona bana abla diyebilirsin dedim aptal gibi hem komik duruma dustum hem cocugu incittim

Kimse durup durduk yerde hicbirsey hissetmez

1,68 gibi, yaa of, hocamya,nelerden hoslanır,neleri begeniyo facede,instada falan.Anlat yaa
bildiğin kro :) geçenlerde Bi şiir beğenmiş anasayfama düşmüş
Şey şiiri varya hani ıhlamurlar çiçek açtığı zaman geleceğim diye onu beğenmiş.
İnstagramı yok. Sadece face var. Onda da paylaşmıyo hiç bişey ya :)

Sadece onumu begenmiş baska bişey yokmu ya

Ya sizle bole konusrken kendimi kiz yurtunda gibi hissediyom.
Hep birilerinin ask acisi olurdu oturup kumpas kurardik:)
bu ara cok eski gunelri eski arklari ozluyom niye olaki

Kız hoşlanmış mıydın peki sen o çocuktan ?
Sonrasında çocuk sana abla mı dedı yoksa ??
Aynen canım ben mesela onunla basbasayken daha rahat daha doğalım ama başkalarının yanındayken daha kasıyorum.. bişey derler diye

Ya ne alaka ne krosu siirin sozlerini dinlesene cok guzel bi siir o yani arabex damar falan degil

Ben tuttum hocaefendiyi

Ya ne alaka ne krosu siirin sozlerini dinlesene cok guzel bi siir o yani arabex damar falan degil

Ben tuttum hocaefendiyi
Geleceğim ama sorma ne zaman falan filan yazıyordu. Adamda bildiğin Bi tıkanıklık var. Yürüyemiyo bence kızlara

Yengecler hep sirldir kendini tamamen acmaz.
Sen paylasim yap bol bol begensin hoca efendi
Eglencelis eyelr paylas

Link atmayi bilmiyorum canim yoksa konu olarak acmistim linki yollardim yok canim demedi o bana evvel hanim diye hitap ederdi hep

Karakteri duzgun cok kaliteli biriydide ben plotonik bi ask yasadigim icin hic o gozle bakmadim bizi bi kac kere basbasa gorup yanlis anlayanlar olduda hastane ortaminin dedikodusu cok olur diye arkadasin sonradan cani sikilmasin diye rahat ol evvel hanim diye hitap etmene gerek yok senden buyugum sonucta abla diyebilirsin demistim

Aşkla alakalı pek bişeyler yok canım. Özel hayatıyla alakalı da Yok gerçi. Sır gibi adam mübarek
sizin okulda doğru düzgün büyük yokmuş valla ben şimdiye tüm bekarları aynı ortama getirmiştim bile
hiç yemek daveti falan olmuyo mu öğretmenler gününde yemeğe gitmedinizmi
biyere gidecek ol çekiniyorum trk gitmeye falan de olmazmı

Abla sen gibisi lazim her ortama biz boyle topluca evde kaldik
Bas goz edecek buyugumuz yok;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…