öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

hıc uzulme cnm sonucta bısey yasamadnz plotonıkdı bu da gecer sonucda o sana bı an guzel geldı bıde arakadaslarınn gazıyla bıde sana tavırlarıyla bsver daha ıyılerı cıkıcak gene bıze anlatcaksn sen daha kac yasndasn kı hem
25 :KK43: 30a merdıven dayadım vallahı :KK70:

:KK43: cok uzgunum gercekten sen cekingen dedin ya biz ondan sana diyemedi sandik bu errkrkleri anlamiyorum lan sevgilin varsa ne diye umit veriyosunn imnt seninle bizde sevindik mutlu olduk gulduk cnm sıkma canini olmuyorsa vardir rabbimn bir bildigi belki haketmiyecekti daha cok uzecekti seni bilemeyiz ki meger okuz efendi gercektn ökuzmus :KK62:

:KK43: cok uzgunum gercekten sen cekingen dedin ya biz ondan sana diyemedi sandik bu errkrkleri anlamiyorum lan sevgilin varsa ne diye umit veriyosunn imnt seninle bizde sevindik mutlu olduk gulduk cnm sıkma canini olmuyorsa vardir rabbimn bir bildigi belki haketmiyecekti daha cok uzecekti seni bilemeyiz ki meger okuz efendi gercektn ökuzmus :KK62:
ısın tuhaf yanı adam hala benım gordugum cekıngen bı tıpı var... gercekten cok ılgınc. ne dıyecegımı bılemıyorum :KK43:
alısverısede gıtmek gelmedı ıcımden zatenn :KK43:( oturuyorum evde bos boos.
ben kıza da uzuluyorum aslında.. adamın gozu dısarda mubareek ALlah yardımcısı olsun kızın :)
ay cokta efendı duruyodu ama yaaa. saka gıbı gercekten :KK43:

bende hıc bı zaman anlayamayacagım sanırım erkeklerı. bıraz once bı arkadasla konusuyorum. unıversıteden berı bı cocukla gorusuyodu. cocuk bundan bı yıl once mezun olup atanıyo kendı memleketıne kı memleketı de doguda bı yer.. neyse bızım kızda gıdıyo sırf onunla nasılsa evlenıcez dıye, adamın memleketını yazıyo ve ataması oluyo doguya. sonuc ne bılıyomusun ? kız cocugun memleketıne gıttıkten sonra adam ayrılıyo kızdan. baskasıyla evlenecekmıs suanda. aılesının ıstedıgı bırıyle.
ulan madem boyle olacaktı sonu yıllarca neden kızı umutlandırdın. kız kalkmıs senın memleketını yazmıss taaa doguları... soyleseydın en basından madem...
lanet olsun hepsıne yaa. cok ılgıncler gercekten :KK43:

Cnm uzme kendini vardir bi hayr kafanibaska bi seyle meskul et cik disari hava al yuruyus yap ama o hoca efendi eskkk gibi pisman olcak ahaa buraya yaziyorum o zihniyetteki adam sevmez hep hakinda hayrlisi diyoduk ya belki de biz gormek istememisizdir hayrlisi bu dur:KK66::KK12:

Cnm uzme kendini vardir bi hayr kafanibaska bi seyle meskul et cik disari hava al yuruyus yap ama o hoca efendi eskkk gibi pisman olcak ahaa buraya yaziyorum o zihniyetteki adam sevmez hep hakinda hayrlisi diyoduk ya belki de biz gormek istememisizdir hayrlisi bu dur:KK66::KK12:
aynen canım hayırlısı buymus demek.. cok sagol cok sag olun hepınıız :)

L lmnt Canım ne demek alışveriş yapmak istemiyorum.:KK12: Ben olsam gezerdim şimdi mağaza mağaza. Daha çok da gençsin, özgürsün, hayat senin. O sığırla bir yaşanmışlığınız yok Bi derdi sevinci paylaşmışlığınız yok. Davulun sesi uzaktan hoş gelmiştir, hepsi bu. Kimbilir gerçekte Nasıl biri. Lütfen doğrı dürüst tanımadığın biri için bu güzel günlerini boşa harcama :KK50:

L lmnt Canım ne demek alışveriş yapmak istemiyorum.:KK12: Ben olsam gezerdim şimdi mağaza mağaza. Daha çok da gençsin, özgürsün, hayat senin. O sığırla bir yaşanmışlığınız yok Bi derdi sevinci paylaşmışlığınız yok. Davulun sesi uzaktan hoş gelmiştir, hepsi bu. Kimbilir gerçekte Nasıl biri. Lütfen doğrı dürüst tanımadığın biri için bu güzel günlerini boşa harcama :KK50:
nasılda serefsız cıktı ama yaa. hıc kalıbının adamı degılmıs okuz. nasılda boyle bıı efendı gozukuyoduu :KK43: ayy cıldırıcıım. cıkmayı dısarı bende cok ıstıyorm ama kalkıp hazırlanamıyorum bı turlu. oturdugum yerde kaldım kac saattır kulagımda kulaklıkla

lmnt hani diyorsun ya güzel yazı yazmışlar işte o kaligrafi.
mesela amasraya gezmeye gidersin bir köşede vardır mutlaka kağıda anahtarlığa isim yazanlar.onuda satarlar.
neyse işte bunlar birlikte biryere gitmiş olabilirler.

sana gelince her şerde bir hayır vardır. yoluna bakacaksın. kim ilk hoşlandığıyla evlenmişki...

yalnız aklımı karıştıran ikinci mesele oldu.(1. mesele mj)
neden senın ark hani aracı olan söylerken öküz söylememiş benim sevgilim var diye??

lmnt hani diyorsun ya güzel yazı yazmışlar işte o kaligrafi.
mesela amasraya gezmeye gidersin bir köşede vardır mutlaka kağıda anahtarlığa isim yazanlar.onuda satarlar.
neyse işte bunlar birlikte biryere gitmiş olabilirler.

sana gelince her şerde bir hayır vardır. yoluna bakacaksın. kim ilk hoşlandığıyla evlenmişki...

yalnız aklımı karıştıran ikinci mesele oldu.(1. mesele mj)
neden senın ark hani aracı olan söylerken öküz söylememiş benim sevgilim var diye??
bılmıyorum vallahı. bıde gıdıp arkadasa sormustu kımdı bana ayarlayacagın okuldakı arkadas dıye. benım oldugumu ogrenıncede gozlerının ıcı gulmustu ustelık. hayvan herıf yaa. okuz herıf. odunun danıskasıı. pıs serefsız. manyak psıkopatt.
gozu bellıkı dısarda.. yada o ara belkı kızla aralarımı acıktı bılemıyorum.
ama cıdden hıc yakısmıyolar ya o kızla. dusunuyorum gozumun onune getırıyorum ıkısını yok ya yok. hanı kıskandıgımdan degıl bundan emınım. cıdden kız okuzun yanında cok buyuk durur yaa
bızım okuz buyuklerden hoslanıyo belkıdee

sonuç ne kavuştunuzmu :KK70: yazılar dolmuş okuyamadım

o yazı olayıda nasıl olmus bak. kızın sayfasında gecen yıllara ındım. kızın bı arkadası kızın adını yazzıp etıketlemıs kızı o kalıgrafıde. bızım okuzde begenmıs bunu. sonra okuzun sayfasına baktıgımda aynı kısının okuzun adınıda yazdıgını gordum. onuda o ımza gıbı seyden anladım aynı kısı olduklarını yazanın... ama okuzu etıketlememıs kız. okuz kendısı paylasmıs profılınde, kız paylastıktan tam bı hafta sonra.
kızda begenmıs paylasınca.
demekkı hosuna gıttı kızdan gorunce kendısıne de ıstedı hayvann
A aydogdu06

evet yüksek ihtimal kızda görünce yazıyı hoşuna gidince kendide yaptırdı.

X