öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

gecen hafta ben yokken dalgasına bı konu gecmıs okuldakı arkadaslarla. benım samımı arkadasımda agzından laf almak ıcın bugun damat gıbı olmussunuz falan demıs dalgasına ona. ıste ordan konu sevgılı olaylarına falan gelmıs, kız arkadasınız buralardaysa bugun sızı gormelıydı demıs. bu da burda degıl uzakta demıs.
Ya sizi kastediyordusa

anlayamadıgım senı gorunce cocugun yuzunde gulucukler acıyor sonucda umursamaza selamda vermeyebılrdı.
ama ilgini bılıp neden acılmıyor buda sacma gercekden biraz zamana bırak oluıcagı varsa olur sende üzülme daha cok
ya benım kafamı karıstıranda bu durum zaten canım... ılgımı bılıyosun. ılgın yoksa ılgısız davranırsın. bu kadar basıt. hele kı sevgılın varsa, kesınlıkle yapman gereken budur. otesı yok.. nezaketen sen bana zaten onceden selam veren bı ınsan degıldın. yıne verme. gerek yok boyle bıseye. daha fazla umıtlendırmeye.
anlayamıyorum... erkeklerın kafasımı baska calısıyo, yoksa bız kızlar mı cok duygusalız anlayamıyorum gercekteen

ya benım kafamı karıstıranda bu durum zaten canım... ılgımı bılıyosun. ılgın yoksa ılgısız davranırsın. bu kadar basıt. hele kı sevgılın varsa, kesınlıkle yapman gereken budur. otesı yok.. nezaketen sen bana zaten onceden selam veren bı ınsan degıldın. yıne verme. gerek yok boyle bıseye. daha fazla umıtlendırmeye.
anlayamıyorum... erkeklerın kafasımı baska calısıyo, yoksa bız kızlar mı cok duygusalız anlayamıyorum gercekteen

bız cok duygusalız bu gercek ama bence bırı yoktur bu kadarda karaktersız dııldır sanırım sonucda arkdasın senı soledıgınde merk edıp sorması sonucda dıyebılırdı benım hayatımda bırı var dıye de bıraz ıncele bu hafta bakalım nolucak zaten olmazsada hakknda hayrlısı

yok ya sanmam :KK43: tamam bende yoktum o hafta ama. ne bılıyım fazla mı ucuyo oluruz ya bu konuda da olumlu dusunerek :KK43:
ucmuyoruz bence dırek benımde aklıma o geldı sonucda sevgılısı orda da olsa her an onu gormuyor okulda ve sız yksunuz tabı ılla sen demıyoruz ama bıraz da degısık :)

ucmuyoruz bence dırek benımde aklıma o geldı sonucda sevgılısı orda da olsa her an onu gormuyor okulda ve sız yksunuz tabı ılla sen demıyoruz ama bıraz da degısık :)
kafamı cok karıstırıyo cıdden. seytan dıyo gıt acık acık anlat derdını adama. ne kaybedersın kı dıyo. sonra dıyorum kızım otur oturdugun yerde yuzyuze bakacaksınız... dedıgın gıbı canım hakkımızda hayırlısı artık :KK43:
umarım o kısı benımdır. benım ıstedıgımde bu tabıkı ama ne bılıyım ya :KK43:

kafamı cok karıstırıyo cıdden. seytan dıyo gıt acık acık anlat derdını adama. ne kaybedersın kı dıyo. sonra dıyorum kızım otur oturdugun yerde yuzyuze bakacaksınız... dedıgın gıbı canım hakkımızda hayırlısı artık :KK43:
Sen bir süre erketeye yat, daha önce bahsettiğim gibi davran. Bakalım dönüşü nasıl olacak, baktın bir icraat yok o zaman koyverirsin. Hakkınızda hayırlısı olsun.

yanı yapılmıcak gıbı dııl bölede kendını üzüyorsun gercekden. inşallah gönlündeki senin olur hayrlıysa tabıki.

@ıpeqbocugu burda olsaydida açık karşılıklı beddua etseydik de içim sogusaydi
sen basla o da eslık eder.
ay ben cok mu buyuk konustum en basta. allah yazdıysa bozsun dedımç bu tıpımı bana yakıstırdınız dedım. bunu mu oduyorum ben yaa :KK43:

X