öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

yada sevgılısını sormak zorsa dırek msj atmısdım bısey sorcakdım da kusura bakmayn rahatsz ettm de :) :)
ınsallah senden hoslanıyodur dusuncelerımız bu yandan merk etme ah ah bu erkekler ne cok sevıyo bz kosalım peslerınden dımı
Evet L lmnt bu arkadaşımızın ve diğer bazı arkadaşların dediği gibi
Mesaj olayını sor bence
Ama heyecanlanmadan:KK54:

son durum nedır en son lmnt ,whatsapptan bırsey yazmıştı ama okuyupta cevp vermemıstı
bi özet alsam ne güzel olur:)

son durum nedır en son lmnt ,whatsapptan bırsey yazmıştı ama okuyupta cevp vermemıstı
bi özet alsam ne güzel olur:)
Durum aynı. Mesaja cevap yok ama selam vermeye devam ediyor hoca efendi. L lmnt 1 hafta izin aldı gitmedi bu sürede hoca efendi diğer hocalara sohbet esnasında sevgilim var ama uzakta dedi. Bazı arkadaşlar uzakta sevgilim var derken L lmnt hocayı kastetti lmnt hocayla konuşmalı diyor ben ve sanırım az sayıda birkaç kişide onu kastetmedi lmnt konuşup kendini küçük düşürmesin diyoruz. Bu kadar :-)

Dun gecenden beri dusunuyorum. Olumlu olan seyleri ve olumsuzlari da.. Bende istemez miyim beni kastetmesini. Ama kesin degil ki. Gidip yuzune ne dicem ki ben sizden cokca etkilendim mi :) daha yakindan tanimak istiyorum mu ? :) oy oyy...
Bende dusunuyorum. bu adam digerlerinden farkli davraniyo bana karsi diye. Ama ya yanlis anliyosam olayi da var, ya cidden kiz arkadasi varsa mesela. Ayy dusunemiyorum bana ``ya hocam sizi umutlandirdiysam ne olur kusura bakmayin, benim hayatimda baskasi var.`` dedigini... o an ne yapacagimi bilemiyorum. Adama trip atsam hakkim yok. Gulsem, dengesiz mi bu kiz laa der.
Benim aklima hoca efendiyi dusuren arkadaslarim, simdi bana gelmis diyolarki bosver adamin sevgilisi var. Olma muhatap diyolar. Ulan bu ihtimal tamam zaten vardi dusunuyoduk ama o zaman niye beni umutlandirdiniz en basindan ? Hadi ben kendimce olumlu yoruyodum olanlari, goremiyodum gercekleri peki siz niye kandirdiniz beni. Ne bicim arkadas bunlar yaa.
Adamin cekingen oldugunu hala dusunuyorum, seninde dedigin gibi. Ama onemli bi detay daha var ki, ayni adam benim mesajima cevap yazmadi. Ve bunun aciklamasini bile yapma geregi duymadi gordugunde beni. Bunu dusununce demek gercekten sevgilisi varmis gercegi gozume gozume batiyo resmen...
Hayatimin en igrenc gunlerini yasiyorum resmen
bence görmedi o mesajı kaynadı gitti arada. ben bazen siliyorum ne var ne yok.

Hayır konuştu diyelim.nolcak.hocada sendin dedi nolcak allah aşkıniza ya.bu adam david Beckham mi.hayır bu adam L lmnt ile alakası yok.olsaydı ufaktan olsa adım atması gerekirdi.adam güldü diye selam verdi diye ziplamayın.her arkadaş arasında olur böyle şeyler. L lmnt ciddi söylüyorum rezil olmak istiyosan git konuş. Bu kadar açık ve net.haa bu adamı kendine aşık etmek istiyorsan oo başka...

ne küçük düşmesi ya Allah aşkınıza insan hoşlandığını dile getirince küçükmü düşermiş. öğrenir biter. bunca kafa karışıklığına gerek bile kalmaz.
Siz mesajı görmediğini düşündüğünüz için bakış açınızın böyle olması normal. Ben gördüğünü kasten cevaplamadığını ve sevgilisi olduğunu düşünüyorum. Neden agresif cevap verdiniz anlamadım. Sadece olaya başka yönlerden bakıyoruz.

Hayır konuştu diyelim.nolcak.hocada sendin dedi nolcak allah aşkıniza ya.bu adam david Beckham mi.hayır bu adam L lmnt ile alakası yok.olsaydı ufaktan olsa adım atması gerekirdi.adam güldü diye selam verdi diye ziplamayın.her arkadaş arasında olur böyle şeyler. L lmnt ciddi söylüyorum rezil olmak istiyosan git konuş. Bu kadar açık ve net.haa bu adamı kendine aşık etmek istiyorsan oo başka...
ne rezilliği birine hoşlandığını söylemek rezillikmi

ben her erkeğin olgun davranabileceğini sanmıyorum.
bu konudada lmnt ın geri durması taraftarıyım yani kesinlikle hoşlandığını gidip yüzüne söylemesin.
burası türkiye. adamın sevilisi vardır kuyruk sallıyordur bir şey olmaz. gidip kız konuşsa ret ette bu hassas kız etkilenir adamın yüzüne bakamaz.
birde okulda dedikodu olma ihtimali yüksek. lmnt kım baksa aceba buda biliyor mu diye düşünebilir. okuldab soğur vb.
adamın karakterini bilmiyoruz. paylaşabilir başka iş ark ile.

Siz mesajı görmediğini düşündüğünüz için bakış açınızın böyle olması normal. Ben gördüğünü kasten cevaplamadığını ve sevgilisi olduğunu düşünüyorum. Neden agresif cevap verdiniz anlamadım. Sadece olaya başka yönlerden bakıyoruz.
yok ben agresif değilim. sadece söylesin bence lafına bir sürü rezillik falan saçmalama söyleme aman nasıl yüzüne bakarsın sanki ben çok ayıp bi öneride bulunmuşum gibi davranıldı da genel olarak. hepsine birden söyledim. ondan sana da değildi cevabım geneldi yani

benim abim bir kızdan hoşlanıyordu söyelyemedi. belli bile edemdi. gülümsedi durdu. sonra kuzenlerimden de öyle olanlar vardı. ayrıca mesai arkadaşım var o da hoşlandığı biri var söyelyemiyor belli bile edemiyor. ondan dedim. ama lmnt nın kararı tabi.

oncelıkle arkadaslar meraba hepınıze.. sakın olun lutfen :) yanı herkes kararını soyluyo. tamam bu adam benı sevmıyo bısey hıssetmıyo tabıkı olabılır. bende bu ıhtımalı dusunuyorum tabıkı. ama bazı arkadasların yorumları daha hafıf olabılırdı... he tabı benı kandırın da demıyorum sıze..

herneyse.. gıdıp tabı kı yuzune dırek bıseyler sorup soyleyemem adamın. 2 gun okulda yok zaten teog dan dolayı.
off. ne dıyecegımı ne yapacagımı nasıl davranacagımı hıc bılmıyorum ınanın. benımde kafam karısık.

ve bugun sunu farkettım. benım ondan hoslandıgımı yumurtlayan arkadas benle arasına mesafe koydu cok tuhaf bı sekılde... dun sabah okulda benı gorur gormez ondan bahseden ınsan, aksamında sevgılısı var dedı. bugun kı tuhaf davranısları. tamam belkı kendı dertlerı olabılır ama ne bılıyım ya.
bundan bı ay once falanda benım hocadan hoslandıgımı bıldıgı halde bana bı tanıdıgını ayarlamaya calısmıstı. bende kabul etmemıstım. sonrasında o da bende kestırıp atmıstık.
yanı kadının davranıslarında da tutarsızlık var. bu adamı begenmem ıcın elınden gelenı yapan ınsan sımdı bısey demıyo... ya cıdden bıseyler bılıyo bu ısın olmayacagını anladıgından veya kulagına bıseyler dedı hoca, ıste o ıs olmaz umıdını kessın benden dıye... yada kadının kafasında baska baska dusunceler var. ve o arkadası bugun baska bı arkadasın dedıkodusunu yaparken duydum. sok oldum. sanıyorum tamamen yanlıs kısıye guvenmısım. bazen bu sevgılı olayı da yalan mıydı acaba ddıye dusunmeden de edemıyorum.

herkesde bı tutarsızlık dengesızlık var. benım dısımda bıseyler gelısıp duruyo ama anlayamıyorum

bu arada yorumlara tek tek cevap yazamadım. herkese ayrı ayrı tesekkurler. yazdıklarınızdan es gectıgım varsa affola

ayrıca da minekosan minekosan . sana gelınce. salak durumuna dusmek falan fılan.. bunlar cıdden cok agır sozler.. gıdıp soyledıgınde o da sana karsı bos degılse ne olacak demıssın. ne demek ne olacak ? guzel bı ılıskıye baslarız Allahında ıznıyle tabıkı. duygular karsılıklıysa tabı.
dusuncen onun bana karsı bos olduguysa bunu agır yorumlarından anlayabılıyorum zaten, merak etme.. sevıyeyı dusurmeye hıc gerek yok. bu ıste rezıl bı durumda goremıyorum ben ayrıca.

arkadaşınız banada güven vermedi.
kendisi bekar mı?
ilk aklıma bu geldi.bi çekememezlik hissettim.

arkadaşınız banada güven vermedi.
kendisi bekar mı?
ilk aklıma bu geldi.bi çekememezlik hissettim.
evlı ve 35 40 yasında bı bayan. arkadasım dedıgım okuldakı sıradan hocalardan bırı ıste. sadace daha yakın hıssetmıstım kendıme ılk zamanlarda

L lmnt canım benim fikrimi soruyorsan artık hoca ile alakalı okuldan kimse ile konuşma
Aklında hala hoca varsa ki var :) mesaj olayını müsait bir zamanda sor.
Okul gibi yerlerde dedikodu çok olur bence bu konuyu kestirip at boşver

evlı ve 35 40 yasında bı bayan. arkadasım dedıgım okuldakı sıradan hocalardan bırı ıste. sadace daha yakın hıssetmıstım kendıme ılk zamanlarda
tamam o zaman gülendamın dediği gibi umursamaz davranıyorsun ve onun hakkında kimseyle konuşmuyorsun.
yol su elektrık olarak dedıkodu olarak sana dönüyor.

X