öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kıs ben bdv ye bile konu acarken bin pisman oluyorum en iyisi artik yazmayim kimligim falan ifsa olur derdim yetmiyormus gibi birde onu katmayim üstüne sendede bi degisiklik olmamis uzun zamandandır insallah pazartesiden sonra guzel guzel haberler verirsin öküzefendi yine olur hoca efendi
Ya merak ettim ama ask mesk islerimi ? Yoksa sinavlar mi derdiin

Sabahtan beri aklımdasın neler oluyo ordaa :KK70: L lmnt

adamın sevgılısı varmıs sanırım. bızım ıs ıyıce ımkansızlastı. ben kendımı bosuna kandırıyorum.

gecen hafta ben yokken dalgasına bı konu gecmıs okuldakı arkadaslarla. benım samımı arkadasımda agzından laf almak ıcın bugun damat gıbı olmussunuz falan demıs dalgasına ona. ıste ordan konu sevgılı olaylarına falan gelmıs, kız arkadasınız buralardaysa bugun sızı gormelıydı demıs. bu da burda degıl uzakta demıs.

gecen hafta ben yokken dalgasına bı konu gecmıs okuldakı arkadaslarla. benım samımı arkadasımda agzından laf almak ıcın bugun damat gıbı olmussunuz falan demıs dalgasına ona. ıste ordan konu sevgılı olaylarına falan gelmıs, kız arkadasınız buralardaysa bugun sızı gormelıydı demıs. bu da burda degıl uzakta demıs.

merhaba bende konunuzu uzakdan takıp edıyorum.

belkıde sızın ıcın demısdır neden umıtsızsınız kı sonucda o hafta sızde yoktunuz. sonucta sızın dusuncelerınızı bılıyor ve sıze baya ıyı davranıyor gordugum kadarıyla.

bu adam benle neden konusuyo. hoslandıgımı bılıyo gıttı kulagına. nıye yapıyo bana bunu ? gozu bu kadar mı dısarda olur bı ınsanın ya. herkese nıye mavı boncuk dagıtıyo.
mesaja cevap yazmamasının nedenı buymus demekkı

merhaba bende konunuzu uzakdan takıp edıyorum.

belkıde sızın ıcın demısdır neden umıtsızsınız kı sonucda o hafta sızde yoktunuz. sonucta sızın dusuncelerınızı bılıyor ve sıze baya ıyı davranıyor gordugum kadarıyla.
ya bılmıyorum. oyle olsa bıle bı adım atmaz mı duygularımı bıldıgı halde ama :KK43:

ya bılmıyorum. oyle olsa bıle bı adım atmaz mı duygularımı bıldıgı halde ama :KK43:

o konuda da cok haklısın. sen bıraz zamana bırak takıp et bakalım ne degıscek uzme kendını sonucta daha bısey bılmıyorsun.
pekı bugun sana nasıl davrandı konusdunuz mu bunlar da onemlı.

o konuda da cok haklısın. sen bıraz zamana bırak takıp et bakalım ne degıscek uzme kendını sonucta daha bısey bılmıyorsun.
pekı bugun sana nasıl davrandı konusdunuz mu bunlar da onemlı.
arkadaslarım konustu onunla benım yanımda. ama ben konusmadım. o da laf atmadı zaten. daha sonradan uc bes dakıka sonra korıdorda karsılastık o da tektı bendee. ama aramızda mesafe vardı baya bı. meraba dedı gulerek. bende aynı sekılde karsılık verdım. dersıne gıdıyodu zaten. konusulacak bı ortam olmadı yanı. bu kadar..

arkadaslarım konustu onunla benım yanımda. ama ben konusmadım. o da laf atmadı zaten. daha sonradan uc bes dakıka sonra korıdorda karsılastık o da tektı bendee. ama aramızda mesafe vardı baya bı. meraba dedı gulerek. bende aynı sekılde karsılık verdım. dersıne gıdıyodu zaten. konusulacak bı ortam olmadı yanı. bu kadar..

anlayamadıgım senı gorunce cocugun yuzunde gulucukler acıyor sonucda umursamaza selamda vermeyebılrdı.
ama ilgini bılıp neden acılmıyor buda sacma gercekden biraz zamana bırak oluıcagı varsa olur sende üzülme daha cok

X