öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

bı ıkı konustuktan sonra dırek mesaj yolladım gelmedı sanırım dıye dalgaya vuraraktan mı sorayım
Dalgaya vurmaya gerek yoktu ama sıcağı sıcağına olsaydı tabi. Şimdi sorman o kadarrr zamandır dert edinmişsin, kafayı buna takıp onu çok önemsemişsin havası oluşturabilir. Sorma bence. Neşeli, bakımlı, havalı ol genel olarak ama ona normal davran,tavırsız ol, adımları ondan bekle öncelikle, birazda o çalışsın.

mesaj olayı hıc olmamıs gıbı devam yanı.
elbet bıgun onun sırası da gelır ama

Ya lmnt siIn okul ne resmi 1 yil olmus is arkadaslarinizla bir tel no ya da hep birlikte disarida biseyler yapmak diye bisey yok.
Okuz efendiyede aor gitsin bu kadar merak ettin size mesaj attim sanirim geldi de.
Erken dinmussun ailenin yanindan haftasonu tatil.belki yarin dilan karsilarsiniz durakta markette vs

ben okuldakı ogretmenlerle yenı yenı muhatap olmaya basladım dusun samımı oldugum 1 tane arkadasım var o kadar aylardır ıkımız takıldık :)

aılemın yanından erken donmek zorunda kaldım. olan degısıklıgı oldu ne yazıkkı

ay ınsallah karsılasırıızz kııızz :) agzından ba damlıyo yıne :)

ipeqbojuqu Donusunboylemiolacakti G gulendam_34 minekosan @Mazef @drotker vee dıger nıklerı aklımaa gelmeyenleeeerrr D toplassanızzaaa ben ıstanbula geldım

Toplastik
Okuz efendiyle gelismemi var yoksa@evvelahir kos

L lmnt canim dun gece depresyon mesaisi yaptığım icin yazamadim sans hadi insallah pazartesi hal hatir sorae nereye gottigini falan sorarda bi muhabbet acilir

ipeqbojuqu canim dun gece vurdum kendimi uykuya tum gecede uyanip uuanip uyudum sahiden cok kotuydun

Kızlar nolur bana dua edin pazartesi gunum guzel gecsin sahiden cok kotuyum

Ne oldu neyin varrr ? Anlatsana hemen derdinii. Burasi hepimizin topissssiii :)

Ne oldu neyin varrr ? Anlatsana hemen derdinii. Burasi hepimizin topissssiii :)
Kıs ben bdv ye bile konu acarken bin pisman oluyorum en iyisi artik yazmayim kimligim falan ifsa olur derdim yetmiyormus gibi birde onu katmayim üstüne sendede bi degisiklik olmamis uzun zamandandır insallah pazartesiden sonra guzel guzel haberler verirsin öküzefendi yine olur hoca efendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…