öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

bojuuk ve eveell mapuslugunuz bıtmıs. Allah bı daha dusurmesın mapuuus damlarına :KK70:
Cezamızı çektik aslanlar gibi çıktık kodesten:KK14:
tabi gelişme olmaz cünkü niye Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti :KK14: ve ben mapistayken engin fikirlerimizden faydalanamadin:KK59:
ama biz kader mahkumuyduk çok usluyduk çünkü kesin mune başkasını atacakken yanlışlıkla bizi atti:KK55:

Cezamızı çektik aslanlar gibi çıktık kodesten:KK14:
tabi gelişme olmaz cünkü niye Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti :KK14: ve ben mapistayken engin fikirlerimizden faydalanamadin:KK59:
ama biz kader mahkumuyduk çok usluyduk çünkü kesin mune başkasını atacakken yanlışlıkla bizi atti:KK55:

Ayyy o korku dolu onlar film seridi gibi gozumun onunden gecti :KK61: sonra mune geldi sonra samuray kılıcı gibi kılıcı vardı:KK61: sonra dedi ben yapicam sizi yonetici sonra muge hanim bwn cok korktum didim ki mune candir yapmaz oyle bisey bize saka yapiyor ama yinede korktum:KK17: sonra bir anda elim telin geri tusina degdi sayfadan cikti. Sonra bi dondum donemiyorum hata diyir mige hanim bizim gibi uslu sessiz sedasiz sayfa sakinlwrine diyor :KK61:

Mecbur didik kaderimiz didik cektik cezamizi aslanlar gibi :KK14: ama cok zor gunlerdi cok sacima aklar dusecek diye cok koektum:KK42:

Ayyy o korku dolu onlar film seridi gibi gozumun onunden gecti :KK61: sonra mune geldi sonra samuray kılıcı gibi kılıcı vardı:KK61: sonra dedi ben yapicam sizi yonetici sonra muge hanim bwn cok korktum didim ki mune candir yapmaz oyle bisey bize saka yapiyor ama yinede korktum:KK17: sonra bir anda elim telin geri tusina degdi sayfadan cikti. Sonra bi dondum donemiyorum hata diyir mige hanim bizim gibi uslu sessiz sedasiz sayfa sakinlwrine diyor :KK61:

Mecbur didik kaderimiz didik cektik cezamizi aslanlar gibi :KK14: ama cok zor gunlerdi cok sacima aklar dusecek diye cok koektum:KK42:
Kız o samuray kılıcını cezadan sonra gordum:KK66:mu ne ablaninda içinde gayet egzantrikli espirili bir kişilik var:KK66:
atılınca sen içerde ben dışarda kaldım sandim:KK66:
kesin içeride protesto eylem yürüyüş yapar inceler beraatimi saglarlar diyordum:KK66:
kız konu sahibi biz atılınca konunun içine ettiniz demiş bize:KK53:
şirketi batıran gelin mapisa atılan bizsiz haksizlik:KK17:

Son düzenleme:
Kız o samuray kılıcını cezadan sonra gordum:KK66:mu ne ablaninda içinde gayet egzantrikli espirili bir kişilik var:KK66:
atılınca sen içerde ben dışarda kaldım sandim:KK66:
kesin içeride protesto eylem yürüyüş yapar inceler beratını saglarlar diyordum:KK66:
kız konu sahibi biz atılınca konunun içine ettiniz demiş bize:KK53:
şirketi batıran gelin mapisa atılan bizsiz haksizlik:KK17:

Yok kiz bi an gordum ki sen atilmissin sonra tam nerde bu devlet nerde bu millet djye çığırıp avrupa insan haklari mahkemesine gidecektim ki benide kolumdan tuttugu gibi kodese postaladi ayri hucrelerde oldugunuz icin girememisiz birbirimizi:KK14:

Konu sahibide resmen satti bizi :KK67: biz arkasinda duralim hepimiz gorumceyiz diye hep destek tam destek savunalim kodeslerde mahpusluk cekelim sen bak ablanin yaptigina buda bize ders olsun:KK12:

Kiz bide mune abla oncesinden uyarmista biz aska gelip yazmaktan uyariyi gorememisiz

@elaaaaam dualarımız seninle.. L lmnt bu kadar insan senden haber bekliyo kız hoca efendiye de mi böyle yapıyosun sen :KK12:
saol cnım benım
Benim suratima bakip bebek iatiyor musunuz dediydi evet dedim negatif dedi dalga gecer gibi uzulduydum ama cok da kizmistim aglayamadim bile. Birkac gun sonra soktutucu verir diye gittim artik asilama dusunuyordum cunku kan testi isyedi eve geldim sonuclara netten baktim hamileymisim meger. Gec dollenme olmua yani senin de oyle olabilir insallah oyledir :)
ya gercekten cok morel oldun cnkû mümkün dgl adetım geckmezdi

Rahmini kalıplaşmış bir seyler mi gozukuyormus hiç bir şey anlamadım.
sen birde evde kendin yap belki idradan cikar
ıdrarda da ckmadı cnım

@elaaaaam dualarımız seninle.. L lmnt bu kadar insan senden haber bekliyo kız hoca efendiye de mi böyle yapıyosun sen :KK12:

oncelıkle hepınızın kandılı mubarek olsun.. Rabbbim tum dualarımızı kabul eder ınsallah. sızler ıcın dualar ettım geldım..

elaaaam elaaaam uzulme ne olur. bak ne kadar olumlu ornekler var. su mubarek gecenın hurmetıne ALlahım sana da bı evlat nasıp eder ınsallah hayırlısıyla...

hoca efendıye gelınce bugun o ızınlıymıs. ama nedenını bılmıyorum. bısey olmadı yanı. durakta da bakmaya fırsatım olmadı. cunku o saatlerde evde degıldım :/
inşallah cnım hayrlsı

bılmıyorum vallahı. baska arkadaslara meraba dedı. bana dondu goz kırptı :KK70: cok sevımlıydı kıı :)

Konunun başını okumuştum iki gün önce bir baktım kaç sayfa olmuş, tabi daha hepsini okuyamadım :KK16: ama meraktayım, takip için hemen yorumumu bırakıyorum :KK25:
Şimdi o göz kırpma ne heyecanlar yaratmıştır senin içinde :KK66: ay hadi bakalım güzel haberlerin gelsin inşallah :KK68:

Bi gelisme yok canimlar. Cunku bugun okula gidemedim ben. Ailevi nedenlerden dolayi izin aldim. Dunde gorememistim zaten. Bugunde goremedim. Hafta sonu da gircek araya ooof

Bi gelisme yok canimlar. Cunku bugun okula gidemedim ben. Ailevi nedenlerden dolayi izin aldim. Dunde gorememistim zaten. Bugunde goremedim. Hafta sonu da gircek araya ooof

Belki merak etmiştir muabbeti de geçer, yoktun hayırdır falan diye:110:Belki bu yokluğunun etkisi iyi bile olur :cool: hadi inşallah :KK8:

Yok kiz bi an gordum ki sen atilmissin sonra tam nerde bu devlet nerde bu millet djye çığırıp avrupa insan haklari mahkemesine gidecektim ki benide kolumdan tuttugu gibi kodese postaladi ayri hucrelerde oldugunuz icin girememisiz birbirimizi:KK14:

Konu sahibide resmen satti bizi :KK67: biz arkasinda duralim hepimiz gorumceyiz diye hep destek tam destek savunalim kodeslerde mahpusluk cekelim sen bak ablanin yaptigina buda bize ders olsun:KK12:

Kiz bide mune abla oncesinden uyarmista biz aska gelip yazmaktan uyariyi gorememisiz
Uyariyo ben hiç görmedim laf
Hayırlısı ya.
ailen le ilgili umarım sağlı sorunu felan yoktur.

Uyariyo ben hiç görmedim laf

Hayırlısı ya.
ailen le ilgili umarım sağlı sorunu felan yoktur.

Sen aska gelip o zaman gelin hanim sirketi batiracak kocayi kumar masasinda kaybedecek gibi bir takim iddalardarda bulunup cosmusken gonderilen uyarilari gormemis olabilirmisin ki acaba:KK70:

Benimkiler hala mesaj kurunda duruyo herhaldr icret olsun diye silinmiyo:KK61:

Sen aska gelip o zaman gelin hanim sirketi batiracak kocayi kumar masasinda kaybedecek gibi bir takim iddalardarda bulunup cosmusken gonderilen uyarilari gormemis olabilirmisin ki acaba:KK70:

Benimkiler hala mesaj kurunda duruyo herhaldr icret olsun diye silinmiyo:KK61:
Evet mesaj gelmis ama gormemisim:KK66:
ben ozaman laf yetistirmektwn mune nin samuray kilicini bile gormedim:KK66:
kiz soracaktim bizi hangi hain sikayet ettide kodeai boyladik been o gelin yada onun hediyeler aldigi 7 ceddinden biri diye supheleniyorum:KK66:

X