öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Evet mesaj gelmis ama gormemisim
ben ozaman laf yetistirmektwn mune nin samuray kilicini bile gormedim
kiz soracaktim bizi hangi hain sikayet ettide kodeai boyladik been o gelin yada onun hediyeler aldigi 7 ceddinden biri diye supheleniyorum

Bende nikini hatirlamiyomda kesin gelinhanim sensin dedigimiz bi abla vardi ya bende ondan supheleniyorum

O gorumce bizi aninda satmis
konumun icine ettiniz demis oysa biz pankart acmistik hepimiz gorumceyiz diye
Neyse kendi bilir gorumce otursun sirkette gelin hanimim yengelerinin sütlerini kargolasin gelin hanimin donunu tumanini kargodan alsin şirketide lojistik firmasina cevirsin tam olsun o anlamadi bizim kıymetimizi hissediyorum cok cekecek

Ama en cokta gelin hanımın aşkıyla yanan minnooooş una uzuluyorum cocuk cagizin omru kaynana evine et gelin hanima renkli camasir makinasi almakla tukenecek om biz diyecegimizi dedikte kiymetimizi bilmediler

Allah yardimcisi olsun

Ben olayi cozdum kanka olay su kocayi ali koc gibi olmasi icin minossss demek lazimmis.
minosss diyen hatun amsderdama tatile,kibrisa kumara, meyhaneye zikkimlanmaya gidebiliuormus

Kiz o degilde bize konumun ocine ettiniz diyor gelinlerine sirketin icine ettin diyemiyor

He kiz kazenle mune bizi atacak az kaldi demiatim
usenmemis okumus
Hasmimiz o gelin kilikli biri vardi.ama gorumcede egantirik biri oda olabilir

Neyse o sirketi lojistik l.t.d ş.t.i ye cevirince bizim soylediklerimizi hatirlayip cok dover dizlerini

Gelin hanimda minooosuna dizdirsin rengarenk camasir makinalarini oje sisesi gibi bizim cebimizden mi cikiyo

Ben olayi cozdum kanka olay su kocayi ali koc gibi olmasi icin minossss demek lazimmis.
minosss diyen hatun amsderdama tatile,kibrisa kumara, meyhaneye zikkimlanmaya gidebiliuormus

Neyse cok sukur ki isin sirrini cozduk olumsuzlik iksirini bulduk

En geç 1 seneye kadar uçak gibi tomofili oje gibi rengarek camasir makinalari alacak bi kocayi bulacaz insallah hissediyorum

Ilk isimizde minnooosun sirketi alalim.zaten bi kac aya gelin hanim topu attiracak gibi duruyo

Kiz burasi geyik topici degilmi tirsiyorum mune abla gene samuray kiliciyla tepemizw dikilecek diye
Kodesten yeni ciktik gel bizim kahvehaneye gidelim buralar tehlikeli

Kiz burasi geyik topici degilmi tirsiyorum mune abla gene samuray kiliciyla tepemizw dikilecek diye
Kodesten yeni ciktik gel bizim kahvehaneye gidelim buralar tehlikeli
Yok rahat ol burda sağ serbest
Kendisi bizi kolumizdan tutup attiydi ya bdv den geyik yapiyoz diye

Ne korkmussun sen oyle ta

Yok rahat ol burda sağ serbest
Kendisi bizi kolumizdan tutup attiydi ya bdv den geyik yapiyoz diye

Ne korkmussun sen oyle ta
Dogru bana yegaaya meaj gelmisyi konu disina cikmayin diye biDe eylemnyaptik mune abla tasi bizi geyike diye bir gece yatisi tasinmistik yaka paca

Bi gelisme yok canimlar. Cunku bugun okula gidemedim ben. Ailevi nedenlerden dolayi izin aldim. Dunde gorememistim zaten. Bugunde goremedim. Hafta sonu da gircek araya ooof

Canim ilk sayfadan beri takip ediyorum dun inanirmisn hepsi okudum cok surukleyiciydi insallah rabbim sevenleri kavusturur takip teyimm guzel haberlerini bekliyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…