öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Hamile olduğunda sonuçları suratına atsaydin benim evliligimin gelecegini yargiladigin gibi otur bu tip diplomasını sana verenleri yargi la deseydik.kapıdan çıkarken öküz herif deseydin:KK66:
Gitmedim ki bir daha. Ben dusuk yaptığımda birseyler benim icimde olup bittiginde esim beni suclayip terk etmediyse bende onu terk etmem dedim :63: cektim ciktim. Sonuç resimdeki sipa :emir_bebek: hemde kendiliginden :KK51:

@elaaaaam dualarımız seninle.. L lmnt bu kadar insan senden haber bekliyo kız hoca efendiye de mi böyle yapıyosun sen :KK12:

Gitmedim ki bir daha. Ben dusuk yaptığımda birseyler benim icimde olup bittiginde esim beni suclayip terk etmediyse bende onu terk etmem dedim :63: cektim ciktim. Sonuç resimdeki sipa :emir_bebek: hemde kendiliginden :KK51:
Allah bağışlasın kırk bir kere maşallah

oncelıkle hepınızın kandılı mubarek olsun.. Rabbbim tum dualarımızı kabul eder ınsallah. sızler ıcın dualar ettım geldım..

elaaaam elaaaam uzulme ne olur. bak ne kadar olumlu ornekler var. su mubarek gecenın hurmetıne ALlahım sana da bı evlat nasıp eder ınsallah hayırlısıyla...

hoca efendıye gelınce bugun o ızınlıymıs. ama nedenını bılmıyorum. bısey olmadı yanı. durakta da bakmaya fırsatım olmadı. cunku o saatlerde evde degıldım :/

bojuuk ve eveell mapuslugunuz bıtmıs. Allah bı daha dusurmesın mapuuus damlarına :KK70:
Amin amin bakıyomda dillere düşmüşuz:63:
Gulme komsuna gelir basina
ipeqbojuqu ipeqbojuqu kız bojuk hiç yoktan mahpus arkadasi da olduk

L lmnt kiz sorma ya cok zor gunlerdi çok:KK14: artık hayata karsi kendimi daha guclu hissediyorum

tabı canımm. ıcerden yenı cıktın. pıcaklarsınızda sımdı sız bızı :KK70:

Sen gul oyle biz artik bildiginiz gibi degiliz mahpusluk bizi cok degistirdi çok:KK14:

Kiz bu arada biz ıcerdeyken sen nettin var mi hocaefendi ile ilgili gelismeler ne alemde sen hocaefendiyle evlilige adim attiginda bizimde oismetimizin acilacagina inaniyoruz sıraya gordik bekliyos :KK53:

Sen gul oyle biz artik bildiginiz gibi degiliz mahpusluk bizi cok degistirdi çok:KK14:

Kiz bu arada biz ıcerdeyken sen nettin var mi hocaefendi ile ilgili gelismeler ne alemde sen hocaefendiyle evlilige adim attiginda bizimde oismetimizin acilacagina inaniyoruz sıraya gordik bekliyos :KK53:
yok gelısme olmadı henuz. dun bana goz kurptı dunyalar benım oldu :KK70:
baska da bı gelısme olmadı :KK43:

tabı canım bellı bellı. baksana sıgaraya da baslamıssın :KK70: artısssttt senı :KK70:

canım benı beklersenız evde kalırsınız hıc beklemeyın valla :KK70:

ayy benım cook uykum var ya bu aksam :KK43: dualarda bulusalım canlarım :) ıyı geceler hepınıze...

yok gelısme olmadı henuz. dun bana goz kurptı dunyalar benım oldu :KK70:
baska da bı gelısme olmadı :KK43:

tabı canım bellı bellı. baksana sıgaraya da baslamıssın :KK70: artısssttt senı :KK70:

canım benı beklersenız evde kalırsınız hıc beklemeyın valla :KK70:

Ne didin göz mü kırptı didin vay hocaefendi vay:KK76: gelismeler olmus desene zaten biz içeri girmeden buralar hep dutluktu:KK61:

Saka maka su herofler niye goz kirparlar goz korptiklarinda niye oyle tatli olurlar ayyy dr nin biri vardi cok soguk buz gibi biseydi ama arada bana goz kirpardi o zaman cok tatli oluyodu herif

Kendimi ilk okula giden küçük veletler gibi hissederdim o zaman:KK51:

Ne didin göz mü kırptı didin vay hocaefendi vay:KK76: gelismeler olmus desene zaten biz içeri girmeden buralar hep dutluktu:KK61:

Saka maka su herofler niye goz kirparlar goz korptiklarinda niye oyle tatli olurlar ayyy dr nin biri vardi cok soguk buz gibi biseydi ama arada bana goz kirpardi o zaman cok tatli oluyodu herif
bılmıyorum vallahı. baska arkadaslara meraba dedı. bana dondu goz kırptı :KK70: cok sevımlıydı kıı :)

bılmıyorum vallahı. baska arkadaslara meraba dedı. bana dondu goz kırptı :KK70: cok sevımlıydı kıı :)
Tahmin edebiliyorum ićinin yaglari benmari usulü erimustir bi guzel:KK53::KK70:

Ortaliktada in cin top oyniyor herhalde herkes ibadete gitti bi biz burdayiz bende kalkicam da takat bulabilirsem

Tahmin edebiliyorum ićinin yaglari benmari usulü erimustir bi guzel:KK53::KK70:

Ortaliktada in cin top oyniyor herhalde herkes ibadete gitti bi biz burdayiz bende kalkicam da takat bulabilirsem
mubarek gunde :)) bende yatsıyı kılıp yatıcam sımdıı. sende besmele cek kalk bı guzel ıbadet yap hadıı :)

Aaaa gerçekten bebeginmi allah bağışlasın yeğenim benziyor:KK66:

X