öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ya da burnunu cama dayadı pusuya yattı hoca efendi yi dikizluyor:KK59:
Kiz sen öyle kucumsuyonda bu ülkede kac kiza nasip olur platonik asik oldugu kisiyle ayni mahallede oturup bekledigini gormek:KK69:
Ornek misal şekil A ben hayatta sevecegim insanla ayni mahallede olma sansim yok cunku 20 yillik mahalle herkesin kendi evi hepisi evli barkli insanlar:KK61: simdi ben basimi hangi tasa vuram

Kiz sen öyle kucumsuyonda bu ülkede kac kiza nasip olur platonik asik oldugu kisiyle ayni mahallede oturup bekledigini gormek:KK69:
Ornek misal şekil A ben hayatta sevecegim insanla ayni mahallede olma sansim yok cunku 20 yillik mahalle herkesin kendi evi hepisi evli barkli insanlar:KK61: simdi ben basimi hangi tasa vuram
Kız bunlar komsuda ne oluyor bir tabak yemek götürmek,efendim e söyleyeyim bir çaya davet etmek,olmadı altın günü düzenlemek hiç biri yok camla bütünleşmiş bir bburun var sadeceo_O

elaaaam elaaaam da yok test yapacaktı bugün.
elaaaam elaaaam o kadar yazdım forum a girdiğin halde bi cevap veremedin. Çok teşekkür ederim gerçekten :) bende burda dua ediyorum senden haber bekliyorum. Çok incesin. :KK9:

Aynen ya catlatti resmen bizi.ne zormus bi test alip yapmak o kadar dua ettik
kızlar kusura bakmayın yazamadım sabah gttım kan verdım sonuc negatıf ama alttan bakalım ddı snra altdan muayene ettı rahım kalınlasmıs bısyler gozukuyo ama ndn kanda cıkmadıkı ddı ve daha adet olmadım 4 senede hıc bukadar olmamstı 31 yada32 gunde adet olan ben bgun tam 37 gun oldu olmassam pazartesı tekrar gıtcem boyle olanlar varmıkı yaaa:KK42::KK42::KK42::KK42:

kızlar kusura bakmayın yazamadım sabah gttım kan verdım sonuc negatıf ama alttan bakalım ddı snra altdan muayene ettı rahım kalınlasmıs bısyler gozukuyo ama ndn kanda cıkmadıkı ddı ve daha adet olmadım 4 senede hıc bukadar olmamstı 31 yada32 gunde adet olan ben bgun tam 37 gun oldu olmassam pazartesı tekrar gıtcem boyle olanlar varmıkı yaaa:KK42::KK42::KK42::KK42:
Ben. Kan negatif ultrasonda da birsey yoktu. 3 gün sonra pozitif cikti yani adet bi 6 7 gün gecmisti.

Geç döllenme olabilir, önümüzdeki hafta hayırlı haberler alırsınız inşallah.

Rahim kalinlasmasi varsa yuzde doksan hamilelik olusuyo bence canim.gec dollenme olabilir.bikacgun bekle tekrar kan testi yap.normal test yapmadin dimi.

elaaaam elaaaam canim cok uzme kendini lutfen insallah tez zamanda bebisinin mujdesini alirsin Allah büýük insallah bir mucize olur

Inan bu zamanda 3 kisiden biri bu sorunu yasiyo bak annemin kuzeni vardi kac yil doktorlara vs gitti 10yil kadar sonra cocugu oldu simdi 4 cocugu var benim kuzeniminde 7 yıl sonra her iki yengemin 7 yil sonra olmus

Bak dayım icin dr cocugu olmaz demis simdi 3 cocugu var tövbe estf herhalde kadıncagız iftiraya uğramasın doye Allah 3unüde dayıma benzetmis daha sana boyle sayabilecegim kac vaka var o yuzden sen oncelikle icini ferah tut dua et hiç seni anlamadigimizi düşünme lütfen bak benim hayattaki en buyuk korkumdur anne olamamak tahminen Allah muhafaza pko olma gibi bir durumum var o yuzden korkudan dr ye de gidemiyorum varsada bmeyeyim diye artı yas 28 oldu olacak artı meydanda kocada yok:KK53: bazen dusunuyorum evlilik 30 u bulsa Allah muhafaza birde problem olsa tedavi vs oda 5 yılı bulsa oldu mu sana 35:KK42:bak ne guzel senim yasin cok genc daha cok sukur

yaaa gercekten aglamaktan mafoldum benm bugun 6gun oluyo gecıkelı :KK42::KK42:
Benim suratima bakip bebek iatiyor musunuz dediydi evet dedim negatif dedi dalga gecer gibi uzulduydum ama cok da kizmistim aglayamadim bile. Birkac gun sonra soktutucu verir diye gittim artik asilama dusunuyordum cunku kan testi isyedi eve geldim sonuclara netten baktim hamileymisim meger. Gec dollenme olmua yani senin de oyle olabilir insallah oyledir :)

Rahmini kalıplaşmış bir seyler mi gozukuyormus hiç bir şey anlamadım.
sen birde evde kendin yap belki idradan cikar

Benim suratima bakip bebek iatiyor musunuz dediydi evet dedim negatif dedi dalga gecer gibi uzulduydum ama cok da kizmistim aglayamadim bile. Birkac gun sonra soktutucu verir diye gittim artik asilama dusunuyordum cunku kan testi isyedi eve geldim sonuclara netten baktim hamileymisim meger. Gec dollenme olmua yani senin de oyle olabilir insallah oyledir :)
Doktor mu dalga geçti yuhh hamile olduğunu öğrendiğinde sana negatif diyen doktora sen gerçekten doktor musun hipokratin şu an kemikleri sizliyordur deseydin

Doktor mu dalga geçti yuhh hamile olduğunu öğrendiğinde sana negatif diyen doktora sen gerçekten doktor musun hipokratin şu an kemikleri sizliyordur deseydin
Yok sekreter yapti onu. He doktora gelince esinle boşanma sebebi olmasin bu ama tup bebek bile zor dedi. Öküz herif.

Yok sekreter yapti onu. He doktora gelince esinle boşanma sebebi olmasin bu ama tup bebek bile zor dedi. Öküz herif.
Hamile olduğunda sonuçları suratına atsaydin benim evliligimin gelecegini yargiladigin gibi otur bu tip diplomasını sana verenleri yargi la deseydik.kapıdan çıkarken öküz herif deseydin:KK66:

X