öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

sayın hocam.yarın aksam 4 sularında sizden o güzel gelişmeleri binbir merakla bekliyorumm.:KK25:

Ayyy ben de takiptekimmmm:KK3::KK3::KK3::KK3:

Butun sayfalari okudum.bayildim valla konuya.ask romani gibi.ne olur guzel seyler olsun.lutfen buraya yazmaya devam et butun gelismeleri

aynı okulda ıkımızde ogretmenız. onun gorustugu bırısı varmı bılmıyorum ama ben ondan fazlasıyla etkılendım. pek bır konusmuslugumuz ıse yok ne yazıkkı.. ogretmenler odasına o da bende pek fazla takılmayız.... oda pek samımı degıl okuldakılerle bende mesafelıyım.
bu arada hafta sonu benım evımın yakınlarında bı apartmandan cıkarken gordum onu uzaktan. bırazcık arastırdım bugun ve komsu oldugumuzu da ogrendım.
bu sekılde bı sansım var mı bılmıyorum.. yanı olgun bı sekılde davranıp onu nasıl etkıleyebılırım ? sohbetı nasıl ılerletebılırım ? :KK43:(
cocuk gıbı davranmak ıstemıyorum. yanı oyle etkılendıgımı cokta bellı etmeden nasıl dıkkatını cekebılırım ?
ayni yerde oturup, ayni yerde calisiyorsaniz luhakkak denk geleceginiz ortamlar olur; olmadi okulda bir yerde x hocam sizi y semtte gordum dersiniz. o da orada oturuyorum dediginde sohbete koyulursunuz. boylece beraber ise gidis gelisler baslar ve iletisimin yolu acilmis olur.

Yarın okuldaykende an an gelişmeleri bekliyoruz.olmasına çeyrek kalmış insaĺah çıkma teklif eder amin:KK66:

Şimdilik kimse birşey etmemis:KK66:hoca efendi günaydın evin şura demiş lmnt aaa benimkine ora demiş komsulasmislar sonracima okula kadar yürüyüşler.okulda gulusmeler:KK66:goll olmasına az kaldı sayinseyirciler:)
:) hadi insalla bakalim liseli asiklar misali tskilmalar başlamış. gol kolay gelmicek gibi:))

aynı okulda ıkımızde ogretmenız. onun gorustugu bırısı varmı bılmıyorum ama ben ondan fazlasıyla etkılendım. pek bır konusmuslugumuz ıse yok ne yazıkkı.. ogretmenler odasına o da bende pek fazla takılmayız.... oda pek samımı degıl okuldakılerle bende mesafelıyım.
bu arada hafta sonu benım evımın yakınlarında bı apartmandan cıkarken gordum onu uzaktan. bırazcık arastırdım bugun ve komsu oldugumuzu da ogrendım.
bu sekılde bı sansım var mı bılmıyorum.. yanı olgun bı sekılde davranıp onu nasıl etkıleyebılırım ? sohbetı nasıl ılerletebılırım ? :KK43:(
cocuk gıbı davranmak ıstemıyorum. yanı oyle etkılendıgımı cokta bellı etmeden nasıl dıkkatını cekebılırım ?
gecen gün sizi bizim orda bi apartmandan çıkarken gördüm, komşuyuz sanırım diyerek sohbete başlayabilirisiniz..

Pist noldu var mi gelişme hemen anlat:KK66:
Hic bir gelisme olmadi canim... Gordugumde yuzune bile bakamadim. Onun oldugunu gorunce hemen cevirdim kafami. Ortam cok kalabalikti. Sakin olsaydi selam verip konusmayi isterdim... ama ne yazikki :/
Yaa dusununce aslinda, olumlu dusunen bi insan bi adim atmaz miydi ?? Sonucta artik biliyo kendisi ona karsi bos olmadigimi.
Yani top onda artik binevi. Ama hic bi adim yok... yada biraz daha zamana ihtiyac var sanirim.

Hic bir gelisme olmadi canim... Gordugumde yuzune bile bakamadim. Onun oldugunu gorunce hemen cevirdim kafami. Ortam cok kalabalikti. Sakin olsaydi selam verip konusmayi isterdim... ama ne yazikki :/
Yaa dusununce aslinda, olumlu dusunen bi insan bi adim atmaz miydi ?? Sonucta artik biliyo kendisi ona karsi bos olmadigimi.
Yani top onda artik binevi. Ama hic bi adim yok... yada biraz daha zamana ihtiyac var sanirim.
vur kaç taktiği uygula

Sizin bu is olmayacak gibi. Sizin ona ilginiz oldugunu bildigi halde bir sey yapmiyorsa sonuc bellidir.

Hocam sen bu insanı cok büyütüyorsun gözünde. Ya normal arkadaş gibi davranın işte. Sevgiliden önce çok güzel bi arkadaşlığa inanırım ben.

X