öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Cok tatlisiniz gercekten yaa :) ama ne yazikki hic bisey olmadi bugunde. Uzaktan uzaga selamlastik sadece. Ben pek ilgilenmedim bakmadim. Ama arkadasim bana baktigini soyledi.. demekki ilgilenmeyince daha iyi olacak :p saka maka daha zamani var. Yada aklinda baska seyler baska kisiler.. bilemiyorum neler olacak :KK43: bende sizler kadar heyecanliyim vallahi :/
O zaman umursamaz davran ama şu komşu olduğunuzu öğrenmesini sağla.

Çok tatlııı :KK51:

Ben bile heyecanlandım. Takipteyim :KK8:

Dualarimiz seninle.
inşallah hakkında hayırlısı olur sende gelişmelerden bizleri haberdar et:KK66:

O konuda bi planim var zaten canimm. En kisa zamanda uygulayacagimm :) nolur bana dua edin yaa :))
Seninleyiz tatlım. Madem sen bakmıyorken sana bakıyor o Zaman umut var demek ki. Bakma hatta hiçbişey yapma. Sadece süslen püslen bide güzel buram buram kokan bi parfüm kullan. Chanel allure tavsiye ederim ama dikkat et okulda başka bekar öğretmenler vardır belki :KK66:

merak edenlere yenı gelısmelerıı bızzat aktarayım :)))
sabah okula gıderken yolda karsılastıkk. ama planladıgım bısey degıldı. tamamen tesaduftuu. benı gorunce selam verdı. sonra bırlıkte yuruyoduk okula dogru. dedımkı sızdemı buralarda oturuyosunuz dedım. evet dedı gosterdı evını (sankı bılmıyorum) :KK70:neyse sızdemı dedı gulerek. evet dedım soyledım bende. gulduk sonra. ıste okul nasıl gıdıyo gıbısınden konustuk. bırlıkte yuruduk oyle okula dogru. sonra ıste derslerımıze gıttık ıkımızde. sonra sen gıt bu cocuk.... benım arkadasım demıstı ya bırını yakıstırdım sana dıyee. gıt bu arkadasa sor. o kısı kımdı dıyee. oda soylemıs ıste benım oldugumu cok sasırmıs gulmus falan. mutlu olmus sanırım... sonracıma arkadas demıskı cok yakıstırıyorum sızı. ve kız senden hoslanıyo bence demıs. bu dahada cok sevınmıs. sonra ben fotokopı cekmeye gıtmıstım ders saatınde buda ordaydı. suratında kocaman bııır gulumsemeyle kolay gelsın hocam dedııı. bende tesekkur ettımm. gorusuruz dedı dersıne gıttı o sonra. amaa cok mutlu gıbıydı yaa ne bılıyım. artık bılıyo ondan hoslandıgımııı. bunu ogrendıgınden haberım oldugundan da ogretmenler odasına hıc gıtmedım bugun. ama o gelmıs. arkadas soyledıı :) ve ben cok heycanlıyım :))
bundan sonrasını artık ona bırakmalı sanırımm

Okadar olan yaptık evi fare bastı de,banyo akıtıyor de,ama bak olunca kendiliğinden oluyor.komsunlaa iyi geçin ınş.olumlu sonuclanir

Okadar olan yaptık evi fare bastı de,banyo akıtıyor de,ama bak olunca kendiliğinden oluyor.komsunlaa iyi geçin ınş.olumlu sonuclanir
yaa evet varya :)) nasıpte ne varsa onu yasıyoruz... komsucugumla samımıyetı ılerletelım de kek yayıp gıdeyım barıı :KK70:

bunu yapabılırım aslında evet. ama benım derslerım genelde hep 1 saat erken bıtıyoo :KK43: ve bunu butun okul bılıyo :KK70: dırek oyle yaparsam anlasılmazmı hangı amacla yaptıgım :))

Bi öğrencinin sorularına bakacağını söyleyin 40 dakikalık zamanda bnde geç çıkcm bugün diye böle laf arasında söyleyiverin sonrada beraber çıkarsınz anlamaz bişey

Güvendigun bi arkadasinla konus.o da ona seni onersin."cok yakisiyosunuz "filan desin..insalllah guzel olur..

sabah okula gıderken yolda karsılastıkk. ama planladıgım bısey degıldı. tamamen tesaduftuu. benı gorunce selam verdı. sonra bırlıkte yuruyoduk okula dogru. dedımkı sızdemı buralarda oturuyosunuz dedım. evet dedı gosterdı evını (sankı bılmıyorum) :KK70:neyse sızdemı dedı gulerek. evet dedım soyledım bende. gulduk sonra. ıste okul nasıl gıdıyo gıbısınden konustuk. bırlıkte yuruduk oyle okula dogru. sonra ıste derslerımıze gıttık ıkımızde. sonra sen gıt bu cocuk.... benım arkadasım demıstı ya bırını yakıstırdım sana dıyee. gıt bu arkadasa sor. o kısı kımdı dıyee. oda soylemıs ıste benım oldugumu cok sasırmıs gulmus falan. mutlu olmus sanırım... sonracıma arkadas demıskı cok yakıstırıyorum sızı. ve kız senden hoslanıyo bence demıs. bu dahada cok sevınmıs. sonra ben fotokopı cekmeye gıtmıstım ders saatınde buda ordaydı. suratında kocaman bııır gulumsemeyle kolay gelsın hocam dedııı. bende tesekkur ettımm. gorusuruz dedı dersıne gıttı o sonra. amaa cok mutlu gıbıydı yaa ne bılıyım. artık bılıyo ondan hoslandıgımııı. bunu ogrendıgınden haberım oldugundan da ogretmenler odasına hıc gıtmedım bugun. ama o gelmıs. arkadas soyledıı :) ve ben cok heycanlıyım :))
Aiiiiyyy bayıldım :KK51: Hadi hayırlısı inş . :)

Hepinize ayri ayri cookkk tesekkur ederiim. Sizin guzel dusunceleriniz sayesinde insallah guzel seyler oluur :)

Hadi bakalım,bundan sonrasının da çorap söküğü gibi gelmesi lazım bu kadar sevindiyse:nazar:

Sessiz takipteyim ben de :) esimle benzer bir sekilde tanistik, hayirlisi olsun insallah

Hakkınızda hayırlısı olsun
Aslan erkeği çok güzel sever eşimden biliyorum:KK51:

X