öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Cnm boyle bişey sakın deneme. Cok çocukça. Bizim ogretmenler odasinda biri boyle bisey yapsa çok gulerdim ben. Aman diyim yani yapma
Denemeye kalksam da ogretmenler odasi yerine daha tenha yerleri tercih ederim bunun icin yaa. Ay yapabilecegimden de supheliyim zaten. Hic rol yapamam. Heyecanlaninca da elim ayagim birbirine dolasir buyuk ihtimal ://

Denemeye kalksam da ogretmenler odasi yerine daha tenha yerleri tercih ederim bunun icin yaa. Ay yapabilecegimden de supheliyim zaten. Hic rol yapamam. Heyecanlaninca da elim ayagim birbirine dolasir buyuk ihtimal ://
Yapma oyle bisey cnm. Akışına bırak. Bir de bizim okulda bi ogrtmn var eşiyle ayni okulda calisirken evlenmisler. Ama sevgili de degillermis. Okuldan baska bi ogretmen direkt gitmis oglana demis o kizla birbirine cok uygun oldularini yakistirdigini soylemis ve o sekilde evlenmisler. Gayet mutlular. Simdi kadin benim okulda sinif ogrt.adam da fen bilgisi ogrt.baska okulda.bir de oglu var masallah

Yahu bunu türet işte. Aynı mahallede oturuyorsunuz madem elinde poşetlerle denk gelmeye çalış. Taşımakta zorlanıyosun yere bıraktın dinleniyosun bakalım yardım teklif eder belki. Bide onun okula gitmek için evden çıktığı saatleri görebiliyorsan bi gözlemle hep aynı saatte çıkıyosa ondan bikaç dakika önce okul yoluna doğru yürümekte ol. Yetişip sohbet etmek isteyecek mi bakalım. Ama altın kural hep aynı. Kaçan kovalanır ..

Biraz akisina birak bence. Zaten bugun o laftan sonra anladiysa dikkatini cekmissindir. Bi bekle bakalim adim var mi yok mu...

Kız lmnt sizin okuldan ınş.buraya takılan yoktur anlarlar valla:KK66:
Evde fare var imdat de:KK66:tüm makaleyi sarmış sizler dede var mi arkadaşlar de benim sokak susam sokağı de aaa bende oradayım der herhalde fare den aşk doğar belki:KK66:

Anladığı halde kendini geri cekiyorsa uzak dur öyle içten içe kibirli insanların kahri hiç çekilmez canım sen sadece yemi at bakalım yemeğe gelecek mi gelirse ne ala gelmezse hiç cabalama bir müddet sonra tükenirsin yaşam enerjin biter boşuna da zaman kaybedersin.

Sevgilisiyle aynı okulda görev yapan biri olarak söylüyorum; nobetler bu durumlarda can simididir. Nobet aninda konuşabilirsiniz:-) Amaaa ogrencilere ve ortama çok çok dikkat et; kimse cakmasin durumu. Is ciddiye binmeden kimseye bir şey soylemeyin.

Lmnt adamla çıkmaya basladi nda akşam yemeğinin gittim yoksa.kamuoyu bekliyor seni burda eğer öyle değilse esefle kınıyorum.meraktan çatladın bursa anlar caabukk:/

Benim anlayamadığım bir şey var Siz aynı yerde çalışan iki insansınız. Aynı yerde çalışan iki insanın karşılaştığında birbirine günaydın demesi, yada herhangi bir konuda sohbet etmesi doğal değilmi. Yani öğretmenler odasında oturup hiç birbirinizle konuşmuyorsanız yada ne biliyim tenefüsde bahçede olupda hiç konuşmamak garip bir durum olmazmı. Doğal bir olay değilmidir. sohbet etmek konuşmak.. Okul ortamını bilemiyorum tabi..

Tatlı heyecanlar bunlar hakkınızda hayırlısı olsun inş

Cok tatlisiniz gercekten yaa :) ama ne yazikki hic bisey olmadi bugunde. Uzaktan uzaga selamlastik sadece. Ben pek ilgilenmedim bakmadim. Ama arkadasim bana baktigini soyledi.. demekki ilgilenmeyince daha iyi olacak :p saka maka daha zamani var. Yada aklinda baska seyler baska kisiler.. bilemiyorum neler olacak :KK43: bende sizler kadar heyecanliyim vallahi :/

X