Öğrencim ve ben....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar fake olmama ihtimali de var. Eğer kendi arkadaşım kendisinden en az 10 yaş küçük öğrencisi ile evlenmese idi ben de bu konu 100 de 100 fake derdim. Arkadaşın sosyal hesabına girdiğimde evlenmiş. Hem de hiç birimize haber vermeden.Damada baktım bizimkinden epey yaşlı duruyor.Herhalde minyon yaşını göstermiyor dedim. Damadın sayfasına girdiğimde 6 ay önce çekilmiş lise son fotoğraflarını görünce şok oldum. Aynı yerde görev yapan arkadaş evet dedi. Çocuk mezun olmadan bizim arkadaşla ilişkisi başlamış. Hep erkek hocalar mı öğrencileri ile duygusal ilişki yaşayacak.Kendi öğrencisine aşık olan lise de görev yapan hanım hocalar da var.Ama genelde duygularını bastıryorlar.
Hakkınız da hayırlısı olsun. Ama bu mesleği lütfen bırakın.Ne olursa olsun etik değil. SELAMETLE...

Ne desem bilemedim...

Konu fake midir değil midir bilemem ama bir öğretmen olarak cevap yazmak istedim. Şimdi konu sahibi arkadaş ben de sizin gibi aynı yaş grubu öğrencilerin dersine girdim. Evet özellikle lisede öğretmenine aşık olan öğrencilerle karşılaşıyoruz. Fakat bu durumda öğretmenin yapması gereken bu aşka karşılık vermek olabilir mi? Sizi kim yargılayabilir diyen arkadaşlar olmuş kimse kusura bakmasın ben yargılarım siz bir öğretmensiniz yaşlarınız birbirinize yakın bile olsa bir öğrencinizle ilişki yaşayamazsınız. Keşke bu ilgiyi fark ettiğiniz an karşılık vermek yerine kendinize hakim olup ona bir abla gibi yaklaşabilseydiniz. Çünkü bu çocuk bir süre sonra sizi unutup zaten yaşıtı olan bir kıza aşık olacak ve onunla çıkmaya başlayacak. Her rezilliğin adını aşk diyerek temize çıkarmaya çalışmayın lütfen. Olmamalı ama hadi diyelim ki siz de öğrencinize karşı bir şeyler hissetmeye başladınız böyle bir durumda hemen onunla yatmak bir çocuğa bekaretinizi vermek yerine keşke okuldan hemen ayrılsaydınız. Şimdi o çocuk için siz geçici bir heyecansınız tabi ortada cinsel ilişkinin olması da çocuğu size bir süre daha bağlayacak ama sonra hevesi geçtiğinde napacaksınız? Sınıfındaki kızlara ilgi duyduğunda nasıl bir tepki vereceksiniz? Ya da başka birisi durumu öğrendiğinde o küçük ilçede insanların yüzüne nasıl bakacaksınız? Kusura bakmayın ama size çok kızdım hislerinizin dışında bir de bastıra bastıra olgun dediğiniz çocukla birlikte olmanız hazmedilecek bir şey değil. Korundunuz mu bari yoksa daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Yani anlayamıyorum bu nasıl bir aşktır ki böyle evinize geldiği ilk anda hemen birlikte oluyorsunuz hem de aynı güne 3 birliktelik sığdırabiliyorsunuz... Size bir tavsiye bu olay duyulmadan hemen okuldan istifa edip memleketinize dönün öğretmen olarak siz de bilirsiniz ki yeni göreve başlamış bir henüz stajyerliği kaldırılmadan tayin isteyemez. O çocuğun hayatını daha fazla mahvetmeden hatta hiç haber bile vermeden gidin ve mümkünse izinizi kaybettirin. Öğrencinizin basit bir ilgiyle başlayan duygularını çok güzel kullanmışsınız. Lüften bu olaya bir son verin.

İnandim.ta ki ciceke kspida belirene dek. Ondan sonrasi samimi gelmedi.hayal etmissin de reaksiyon olcmek istemissin gibi....Allah akil fikir versin.

Ya buraya yazmadan önce inandırıcı olsun diye birilerine okutuyo musunuz? Çok merak ettim??

Ayy burdaki herkes sutten cikmis ak kasik.bu kadin zaten pisman .vicdabi rahat degil.cezasini cekmis...üstüne gitmeye gerek yok..insanlari toplumdan soyutlayarak canavarlastiran sizin gibiler iste...
Biz sutten cikmis ak kasik degiliz maalesef, ama siz de fazla camura batmissiniz. Bu tarz sapkin iliskileri yasayanlar ve bunlari destekleyenler... Kusura bakma sekerim destek olamayacagim. Farkinda degilsin ama ben konu sahibine herhangi bir sey yazmamistim bile -taki su ana kadar. Senin "kim yargilyabilirki" sorun cok komik geldi. Hepsi bu.

Yer yer cümleler vasat olsa da kurgu genel olarak iyi.

Emin olamadığım nokta; bir kadın olsaydın bakirelik bozulduktan sonra aynı gün arka arkaya ilişkiye girilemeyeceğini bilirdin.
O fantazi okumak için girdiğin konular böyle şeyleri atlar.

Ayrıca öğrenciyi gidip birilerine sormak gibi güzel bir detay! var. Derslerde bakışmalar vs.
Lise öğrencileri böyle şeyleri rahatlıkla anlar.
Dolayısıyla "küçük bir yerde dedikodumuz çıktı" diye belirtmeyi unutmuşsun şeker. :KK56:

Ya kafama takıldı küçük bir şehir diyorsun çay bahçelerinde liseli aşıklar gibi oturmalar, evine gelmeler hemde çiçeklerle.. Şaka bir yana senaryoların tutmaz. İzlediğim filmlerde yerine oturmayan taşlar yüzünden filmden nefret etmişliğim oluyor. Havada kalmış hikayen, daha çok çalışmalısın. Öncelikle anlattığın konuyla ilgili bilgi edinmelisin..

Kadın anatomisi .. ilk birliktelik ve verilen tepkileri araştırmalıydın.. Öğretmenlik mesleğini, atanmayı, atanma usulünü, öğrencinin yaşını bir öğretmenin bilmek isteyip de bilmemesinin imkanı olmadığını gibi şeyleri.. Daha sonra detaylara dikkat etmeliydin. Yukarıda yazdığım gibi küçük şehirde öğretmen olup sokaklarda öğrencin ile liseli aşıklar gibi dolaşmanın hayatın olağan durumuna ters olduğunu, en azından içinde çevreden, komşulardan, yolda sizi göreceklerden gizleme güdüsünün oluşması gerektiğini hesaba katmalıydın.

Otur sıfır.

al işte bir açık daha

Biz sutten cikmis ak kasik degiliz maalesef, ama siz de fazla camura batmissiniz. Bu tarz sapkin iliskileri yasayanlar ve bunlari destekleyenler... Kusura bakma sekerim destek olamayacagim. Farkinda degilsin ama ben konu sahibine herhangi bir sey yazmamistim bile -taki su ana kadar. Senin "kim yargilyabilirki" sorun cok komik geldi. Hepsi bu.
Ben carpik bir iliski mi yasadim?gulerim buna...gayet duzgun mantikli yasadim hayati...ama boyle yargilayanlarin altindan dessek neler cikar neyse hadi iyi gunlerr

Ilkinde 3 defa mi? Acimadi mi yahu bi sizi da mi olmadi? Ilginc.. inanmadim hikayeye.

Bekaretini kaybettiğini gün iki defa daha beraber oldun, hımm.

Kadınları tanımamışsın çocuuum..

Emin olamadığım nokta; bir kadın olsaydın bakirelik bozulduktan sonra aynı gün arka arkaya ilişkiye girilemeyeceğini bilirdin.
Olaya değil de şu yorumlara taktım ben, niye öyle diyorsunuz ki? Olabilir gayet de.

Hanımlar fake olmama ihtimali de var. Eğer kendi arkadaşım kendisinden en az 10 yaş küçük öğrencisi ile evlenmese idi ben de bu konu 100 de 100 fake derdim. Arkadaşın sosyal hesabına girdiğimde evlenmiş. Hem de hiç birimize haber vermeden.Damada baktım bizimkinden epey yaşlı duruyor.Herhalde minyon yaşını göstermiyor dedim. Damadın sayfasına girdiğimde 6 ay önce çekilmiş lise son fotoğraflarını görünce şok oldum. Aynı yerde görev yapan arkadaş evet dedi. Çocuk mezun olmadan bizim arkadaşla ilişkisi başlamış. Hep erkek hocalar mı öğrencileri ile duygusal ilişki yaşayacak.Kendi öğrencisine aşık olan lise de görev yapan hanım hocalar da var.Ama genelde duygularını bastıryorlar.
Hakkınız da hayırlısı olsun. Ama bu mesleği lütfen bırakın.Ne olursa olsun etik değil. SELAMETLE...

Fake olmama ihtimali yok. Yazılan hikayedeki mantık hataları daha önce söylediler. Biz zaten öğretmen küçük öğrencisiyle ilişki yaşayamaz diye fake demiyoruz.

bazı arkadaşlar kimseyi yargılayamayız demiş ..kusura bakmayın ama yargılanması gerekn bir durum...
o kadar güzel anlatılmış ki bence edebiyatla bir alakası olduğu kesin :KK51:

yazın hocam zevkle okuruz, istek üzerine yazarsanız, yasak aşk hikayesi olsun :KK54:

tamam hocam.başlıyorum bu akşam.... yalnız siteden atılmama sebep olacak gibime geliyor:p

Konudan önce şunu söylemek istiyorum, burdaki bazı arkadaşlar neden her konuda sivrilik yapmaya çalışıyor ... Yaptığınız büyük hata, bu ülkenin örf adetleri var büyüdüm diyorsunuz ama iki gündür tanıdığı ve öğrencisiyle yatan birine büyümüş diyemem, bence siz bırakın mesleğinizi ilkokuldan başlayın..

Ben carpik bir iliski mi yasadim?gulerim buna...gayet duzgun mantikli yasadim hayati...ama boyle yargilayanlarin altindan dessek neler cikar neyse hadi iyi gunlerr

Sahsina carpik iliski icinde oldugunu soylemedim. Tekrar okursan gorursun. Bu tarz carpik iliski yasayanlar ve bunlari destekleyenler dedim. Alinan uzerine alinabilir. Iyi gunler

Binbir zorlukla atanmış bir öğretmen asla böyle bir basitlik yapmaz. Hem de atanır atanmaz. Ben öğretmenlik mezunuyum. Atanan arkadaşlarım ilk yıl atandiklarina bile inanamasan yaşadılar. Bence hikaye yazarken biraz gözlem yapın. Kısacası nokteleme temen, yazim temen, mantik olmamiis tarz diyilsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X