oğlumu göremiyorum.

yerlerini bilmiyorum. komşular evde olmadıklarını söylediler. ablası da eşinden ayrı olduğu için çok kayseride duracaklarını sanmıyorum. insanlar soru sormasın diye kaçar onlar. ankarada diye düşünüyorum. öyle basit olmuyor ki. koyduğum hiç birşeyi almadı. sana muhtaç değiliz biz alırız dedi

Nasıl yani?

Çocuğun kıyafetlerini, çamaşırı, havlusu, pijaması yanlarına almadılar mı?

Evladınız için endişelerinizi anlıyorum benzer şeyleri bende yaşadım. Hatta çocuğum 10 yaşında, aldığı hemen hemen her 2-3 senede bir farklı kadınlarla muattap etti ediyorda. Resmen sıramı savdım mantığı ile alıyorlar ancak sorsan çocuk için ölüyorlar. Evladınızın rahatsızlığına istinaden, çocuğu aldığı gün, beslenme tablosu yazın, bedenine ağır gelecek oyunlar ve egzersizler yapmaması gerektiğini mutlaka yazın kendisine, belki size cevap vermez ama ne de olsa evladı bi yerde o da korumak ister. Çocuğunuz döndüğünde bariz sağlık sorunları yaşarsada dr raporu ile belgelendirin, yatılı kalması sizin durumunuz da belki kısıtlanabilir.( Kanunları bu konuda bilmiyorum) Bu adamların çoğu sizin yufka yüreğinize eziyet çektirmek için yapıyorlar inanın başka bişey değil. Hayatınıza biri girsin günde 20 foto atar, aratır kendi telinden.Üzmeyin lütfen kendinizi 🌺
biliyor bunları en son kontrole götürdükten sonra doktorun söylediklerini yazılı olarak rica ettim verdi. onu direkt kendisine gönderdim. kasımda tomografi çekilecek o zaman çıkar kalbinin ne kadar yorulduğu zaten. benim tek isteğim onun bir an önce evlenip kurtulmam diyorum. sonra oğlumun üvey anneye gitmesi düşüncesi beni mahvediyor birde

Nasıl yani?

Çocuğun kıyafetlerini, çamaşırı, havlusu, pijaması yanlarına almadılar mı?
yok hayır oyuncakaları var bazen onları götürüyordu haftasonları en sevdiklerini en son onlarıda götürmez oldu çocuğa ne dedilerse artık. hiç kıyafeti yoktu. alırlar sanırım. çok iyi geleceğini düşünmüyorum oğlumun. dün gece poposunda koca bir morlukla rüyamda gördüm. ama inşAllah yanılırım

Konuyu ilk okuyanlar -ben de dahil- oğlunuzun takipli kalp hastası olduğunu, bazı kurallara uyulması gerektiğini bilmiyor. Halasının sizinle kanlı bıçaklı olduğunu da bilmiyor. Düzenleyip bu bilgiyi eklerseniz kimse böyle yorum yapmaz.

Her taraftan kaç kadın sizi düşünüyoruz yanınızdayız, az kaldı. Her fena olduğunuzda buraya gelin, biri mutlaka cevaplar yazar size.
inanın onu ekleyince yok babası tek başına mı yaptın çocuğu vakit geçirecek tabi diyen o kadar çok insan var ki. konunun hiç bir zaman babasyla görüş görüşmesi olduğunu anlamayacak çok insan var. 15 gün iletişimi bıçak gibi kesmenin bana değil o çocuğa vereceği zararı bilmeyen anlamayan çok insan var bazen görmüyorum çok canım yanarsa yazılanlara cevap veriyorum.

yok hayır oyuncakaları var bazen onları götürüyordu haftasonları en sevdiklerini en son onlarıda götürmez oldu çocuğa ne dedilerse artık. hiç kıyafeti yoktu. alırlar sanırım. çok iyi geleceğini düşünmüyorum oğlumun. dün gece poposunda koca bir morlukla rüyamda gördüm. ama inşAllah yanılırım

İnşallah iyidir, iyi düşünün iyi olsun. Sonuçta onların da evladı, onların da canı.

Ama bence görümceyi ya da babayı çocuğa pasta göndereceğim, çocuk tatilde bir tatlı yiyemedi, keyifli zaman geçirsin diyerek bir mesaj atın. Belki o an böyle aç, pisboğaz anlarına denk gelir kabul ederler.

Bir sonraki görüş için daha sonra çocuğa akıllı saat, tablet gibi şeyler alın sadece sizinle iletişim kurmayı öğretin o ulaşsın size. Bu tiplerle muhattap olmayın.

Evlerini bilmiyormusunuz?
belki uzaktanda olsa görürsünuz, yada halasını arayın komşularıyla ordaki esnafla irtibat kurmaya çalışın vs.bir sekilde bi jaber alirsiniz nasil olsa
evlerini biliyorum ama malesef böyle olmuyor işte. çocukla ayrılan anneler daha iyi anlar bilir bu durumu. kaarşıdaki insan insan olmayınca malesef kapısına da gitsem göstermez ki göstermeyecek zaten gitmem de kapısı onların olsun ben en orunu atlatıyorum bu yılın. onunda istediği ayağına gitmem zaten

İnşallah iyidir, iyi düşünün iyi olsun. Sonuçta onların da evladı, onların da canı.

Ama bence görümceyi ya da babayı çocuğa pasta göndereceğim, çocuk tatilde bir tatlı yiyemedi, keyifli zaman geçirsin diyerek bir mesaj atın. Belki o an böyle aç, pisboğaz anlarına denk gelir kabul ederler.

Bir sonraki görüş için daha sonra çocuğa akıllı saat, tablet gibi şeyler alın sadece sizinle iletişim kurmayı öğretin o ulaşsın size. Bu tiplerle muhattap olmayın.
sanırım bir sonraki yaza daha rahat ederim diye düşünüyorum. biraz daha büyüyecek sonuçta. dün o kadar ağladım ki. annem hep ağlama sağlığı yerinde olsun bak gelecek diyordu. biz bile özledik sana ne diyim ki artık ağla dedi kadın. Ama Allah büyük benim sınavımdan çok oğlumun sınavı bu ve son sınavı olması için elimden geleni yapacağım kendime sözüm bu benim o insanlarda merhamet yok onlar gibi olmayacağım

biliyor bunları en son kontrole götürdükten sonra doktorun söylediklerini yazılı olarak rica ettim verdi. onu direkt kendisine gönderdim. kasımda tomografi çekilecek o zaman çıkar kalbinin ne kadar yorulduğu zaten. benim tek isteğim onun bir an önce evlenip kurtulmam diyorum. sonra oğlumun üvey anneye gitmesi düşüncesi beni mahvediyor birde
Efsa hanımcığım, bilsinlerr, siz aldıkları tarihte yazılı olarak da kendilerini bilgilendirdiğinizi kanun önünde belgelemiş olacaksınız tekrar ve tekrar. Eninde sonunda lehinize bir şeyler çıkacak bu devam eden davranışları sebebi ile. Üvey anneden ziyade inşallah iyi bir abla olur diyelim. Kimse inanın meraklı değil bizim çocuklarımıza bakmaya.( en iyi abla yı da gördüm ben 2. Eşi) Zaten şunu unutmayın sizin yerinizi kimse alamaz, sevgiler💫

sanırım bir sonraki yaza daha rahat ederim diye düşünüyorum. biraz daha büyüyecek sonuçta. dün o kadar ağladım ki. annem hep ağlama sağlığı yerinde olsun bak gelecek diyordu. biz bile özledik sana ne diyim ki artık ağla dedi kadın. Ama Allah büyük benim sınavımdan çok oğlumun sınavı bu ve son sınavı olması için elimden geleni yapacağım kendime sözüm bu benim o insanlarda merhamet yok onlar gibi olmayacağım

Akrabaları vs yok mu düzgün iletişim kurulacak? Onlar dese sizi iki üç dakika konuştursa.

Çocuk sonuçta lise ya da ortaokul döneminde değil. Babası çocuğu alıyor, hooop günlerce anne yok. 4-5 yaş henüz zaman/hafta sürecini kafasında tam oturtamaz. En azından 3 günde bir 5 günde bir görüşebilirdiniz. Oyun oynatırlar, oyalarlar ama hala çocukta soru işareti oluşur anne nerede diye.

4 yaşındaki çocuğa baba mı bakacak? Bazı erkekler anne babasıyla görüşmüyor bile. Çocuğun durumuna çok üzüldüm :KK43:

Gerçekten artık delirmek üzereyim. Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı dökülmüyor artık. Kendimi işe vermeye çalışıyorum ama olmuyor. canım hiç bir şey yapmak istemiyor zaman geçmiyor. 15 gün babasında ilk kez yatılı kalacak çocuğum ve beş oldu bir kere haber alamadım. daha 10 gün var bazen nefes alamıyorum. Sadece bana eziyet ettiğini sanıyor ama o çocuk da perişan biliyorum ya hissediyorum. 4 yaşında daha kuzum. Nafaka arttırım talebinde bulundum zaten bütün davalar mevcut açık halde. Başka ne tür şeyler yapabilirim bu adama ki canı yansın zaten çocukla yanmıyor parasını alma canını al
kıyamam sana ya bu erkekler gerçekten kalpsiz hiç kimseden haber alamıyor musun? çocuğun halası var diye hatırlıyorum ara halasıyla konuş

Efsa hanımcığım, bilsinlerr, siz aldıkları tarihte yazılı olarak da kendilerini bilgilendirdiğinizi kanun önünde belgelemiş olacaksınız tekrar ve tekrar. Eninde sonunda lehinize bir şeyler çıkacak bu devam eden davranışları sebebi ile. Üvey anneden ziyade inşallah iyi bir abla olur diyelim. Kimse inanın meraklı değil bizim çocuklarımıza bakmaya.( en iyi abla yı da gördüm ben 2. Eşi) Zaten şunu unutmayın sizin yerinizi kimse alamaz, sevgiler💫
öncelikle çocuğumun sağlıklı gelmesini umuyorum belki de çok mutlu gelecek belkide ağlayacak bilemediğim için o güne göre hareket etmek istiyorum artık. çok yoruldum savaşmaktan güçlü durmaktan yoruldum bıktım çocuğum için her şey önce Allah için sonra oğlum için elimden gelen her şeyi yapacağım onun amacı ona yalvarmam ama vermeyecğim istediğini eline oğluma bir kavuşayım bunu yanlarına bırakmayacağım tabi ki

Akrabaları vs yok mu düzgün iletişim kurulacak? Onlar dese sizi iki üç dakika konuştursa.

Çocuk sonuçta lise ya da ortaokul döneminde değil. Babası çocuğu alıyor, hooop günlerce anne yok. 4-5 yaş henüz zaman/hafta sürecini kafasında tam oturtamaz. En azından 3 günde bir 5 günde bir görüşebilirdiniz. Oyun oynatırlar, oyalarlar ama hala çocukta soru işareti oluşur anne nerede diye.
bende bunu anlatmaya çalıştım. aramasan bile ppat diye 15 gün alma dedim. 1 hafta al sonra 2 hafta sonra yine 1 hafta al ya da tatil zamanlarında hem ona hem çocuğa da oluru buydu ama yok insan yok karşımda en acısı bu

kıyamam sana ya bu erkekler gerçekten kalpsiz hiç kimseden haber alamıyor musun? çocuğun halası var diye hatırlıyorum ara halasıyla konuş
zaten bir annesi bir ablası var 2 abisi yurdışında başkada kimseleri yok. ablası annesi zaten benim oğlumdan beter bir halde çocuklar. ablası eşinden ayrıldı bizim bu durumumuzu normal karşılıyor yani çocuk için hiç bir sorun yok ona göre yani işin özü karşımda insan yok ki

Ben çok üzüldüm size. Polise gidin, oğlumla telefonla görüşmek istiyorum diyin. O yaştaki çocuk annesiyle konuşmak ister her gün.
yapabileceğim tek şikayet benden izinsiz habersiz hastaneye götürmelerinde olurmuş. bu konuda bir şikayet yapamazsın dedi avukat az kaldı sabrettim bakalım oğlum nasıl gelecek ama çok zayıf geleceğine eminim

zaten bir annesi bir ablası var 2 abisi yurdışında başkada kimseleri yok. ablası annesi zaten benim oğlumdan beter bir halde çocuklar. ablası eşinden ayrıldı bizim bu durumumuzu normal karşılıyor yani çocuk için hiç bir sorun yok ona göre yani işin özü karşımda insan yok ki
çok üzücü çocuğunla iletişim kuramamak. haklısın insan dayanamaz bunca zamandır sesini duymamaya. çocuk daha küçük acaba polise gitmekle tehtid etseniz ararlar mı?

yapabileceğim tek şikayet benden izinsiz habersiz hastaneye götürmelerinde olurmuş. bu konuda bir şikayet yapamazsın dedi avukat az kaldı sabrettim bakalım oğlum nasıl gelecek ama çok zayıf geleceğine eminim

Öyle düşünmeyin ne olur. 15 günde ne kadar zayıflayabilir. Size zarar vermek için böyle davranıyorlar. Çocuğa niye köyü davransınlar.

X