oğlumu göremiyorum.

Ben sizi anlıyorum bende evlatlarına düşkün bı anneyim, çocuğun koluna akıllı saat alıp kullanmasını arayıp en azından tlfna cvp vermesini öğretin, evde denemeler yapın
aldım takmadı kullanıyor ama istemedi o bir gece kalıp geleceğim diye düşünerek gitti en zoru geçti bu senenin diye düşünüyorum gelecek yaza Allah büyüktür

2 evlat sahibi bir anne olarak seni çok çok iyi anlıyorum. Ve inanki konunu okuduktan sonra göğsüme taş oturdu ve seninle beraber bekliyorum. Hatta eşime anlattım o da çok üzüldü hayvan herif aklınca kadından alıyor intikam ama bilmiyor o çocuk zamanı gelince bunun hesabını soracak. Rabbım eski eşine merhamet sana peygamber sabrı versin. Sakın yanlış birsey yapma . Az kaldı dualarimdasın 🌺
Sağlığı yerinde olsunda Allah sorar bunların hesabını döktüğüm gözyaşım o yavrumun döktüğü her gözyaşının hesabını tektek soracak

Ya cocugu goruntulu gorusturmeme gibi bi hakki var mi bilmedigim icin soruyorum
Yani biz bebelerimizi alip canimiz istediginde aratabiliyo muyuz mesela babaya?
Gorus gunu babanin hakkiysa, o gunler icinde goruntulu gorusme annenin hakki degil miymis

Ya cocugu goruntulu gorusturmeme gibi bi hakki var mi bilmedigim icin soruyorum
Yani biz bebelerimizi alip canimiz istediginde aratabiliyo muyuz mesela babaya?
Gorus gunu babanin hakkiysa, o gunler icinde goruntulu gorusme annenin hakki degil miymis
karşı tarafın insafına kalmış. kişisel görüşlerini kullanıyolarmış mahkeme kararını. görüştürmeme hakları mevcut. avukatın bana söylediği bu şekilde. aradım açmadılar bari iyi mi onu söyle yazdım sadece iyi yazmış sağ olsun.

karşı tarafın insafına kalmış. kişisel görüşlerini kullanıyolarmış mahkeme kararını. görüştürmeme hakları mevcut. avukatın bana söylediği bu şekilde. aradım açmadılar bari iyi mi onu söyle yazdım sadece iyi yazmış sağ olsun.

Baska bi avukatla gorusme imkaniniz var mi
Kisisel gorusunu kullansin tabi. Siz tacizkar sekilde gunde 15 kez aramıyorsanz, rahatsizlik vermiyosaniz, cocugu bi 5dk gorme hakkiniz olmali
Mantigim asla almiyor bunu

Allah size sabir, eski esinizede merhamet versin

Benim mantığım bu göstermeme işini almıyor, konunuzu takipteyim ve çok üzülüyorum yaşadıklarınıza. Birine daha mı sorsanız bu sizle görüştürmeme işi başlarına patlamalı.

doğru hatırlıyorsunuz. bazen insan içini dökmek istiyor yakınındakiler yetmiyor belki tanımadığı birilerinden bir şey duymak istiyor. buraya oturup kimse hayatını yazamaz yazsada okuyan çok nadir olur. o yüzden insanlara kırmadan üzmeden birşeyler söylemek çok zor olmamalı diye düşünüyorum ama görüyorum bazen insanlar çok acımasızca olabiliyor. size de çok teşekkür ederim şu yorumunuz bile destek
Evlerini bilmiyormusunuz?
belki uzaktanda olsa görürsünuz, yada halasını arayın komşularıyla ordaki esnafla irtibat kurmaya çalışın vs.bir sekilde bi jaber alirsiniz nasil olsa

ÇOK ŞÜKÜR GERÇEKTEN KELİMELERE DÖKÜLMÜŞ İÇİMDEKİLER. KONU BABASYLA GÖRÜŞTÜRMEMEK DEĞİL ÇOĞU İNSAN BUNU YAZMIŞ KONU O ÇOCUĞUN STRESE GİRMEMESİ. BABASINI İNKAR EDECEK GÖRÜŞÜNE ENGEL OLACAK DEĞİLİM. AMA BU ONUN YAPTIĞI BABALIK DEĞİL ÇOCUĞA ZARAR VERMEK. evlilik sürecindede sabretim şimdide sabrediyorum. dayanamıyorum diyemiyorum Allah ım daha beterini yaşatmasın diye sayılı gün de geçmez oldu artık
Konuyu ilk okuyanlar -ben de dahil- oğlunuzun takipli kalp hastası olduğunu, bazı kurallara uyulması gerektiğini bilmiyor. Halasının sizinle kanlı bıçaklı olduğunu da bilmiyor. Düzenleyip bu bilgiyi eklerseniz kimse böyle yorum yapmaz.

Her taraftan kaç kadın sizi düşünüyoruz yanınızdayız, az kaldı. Her fena olduğunuzda buraya gelin, biri mutlaka cevaplar yazar size.

Evladınız için endişelerinizi anlıyorum benzer şeyleri bende yaşadım. Hatta çocuğum 10 yaşında, aldığı hemen hemen her 2-3 senede bir farklı kadınlarla muattap etti ediyorda. Resmen sıramı savdım mantığı ile alıyorlar ancak sorsan çocuk için ölüyorlar. Evladınızın rahatsızlığına istinaden, çocuğu aldığı gün, beslenme tablosu yazın, bedenine ağır gelecek oyunlar ve egzersizler yapmaması gerektiğini mutlaka yazın kendisine, belki size cevap vermez ama ne de olsa evladı bi yerde o da korumak ister. Çocuğunuz döndüğünde bariz sağlık sorunları yaşarsada dr raporu ile belgelendirin, yatılı kalması sizin durumunuz da belki kısıtlanabilir.( Kanunları bu konuda bilmiyorum) Bu adamların çoğu sizin yufka yüreğinize eziyet çektirmek için yapıyorlar inanın başka bişey değil. Hayatınıza biri girsin günde 20 foto atar, aratır kendi telinden.Üzmeyin lütfen kendinizi 🌺

Gerçekten artık delirmek üzereyim. Ağlamaktan gözümde yaş kalmadı dökülmüyor artık. Kendimi işe vermeye çalışıyorum ama olmuyor. canım hiç bir şey yapmak istemiyor zaman geçmiyor. 15 gün babasında ilk kez yatılı kalacak çocuğum ve beş oldu bir kere haber alamadım. daha 10 gün var bazen nefes alamıyorum. Sadece bana eziyet ettiğini sanıyor ama o çocuk da perişan biliyorum ya hissediyorum. 4 yaşında daha kuzum. Nafaka arttırım talebinde bulundum zaten bütün davalar mevcut açık halde. Başka ne tür şeyler yapabilirim bu adama ki canı yansın zaten çocukla yanmıyor parasını alma canını al

Oğlana pasta/tatlı söyleyeceğim diyerek bulundukları evin adresini iste. Neredeler öğrenirsin. Ya da pijaması yetmez, iç çamaşırı yetmez ben buradan temiz kıyafet göndereyim diyedek adreslerini alabilirsin.

Oyuncakçıya gidip, çocuğa oyuncak hediye alacağım sevinsin. Ama hangisi alacağım bilemedim görüntülü arayın seçsin oyuncak tarzı diyebilirsin.

Direkt görüştür oğlumla beni demek yerine bunlar gibi şeyleri denesen daha iyi olur.

Baska bi avukatla gorusme imkaniniz var mi
Kisisel gorusunu kullansin tabi. Siz tacizkar sekilde gunde 15 kez aramıyorsanz, rahatsizlik vermiyosaniz, cocugu bi 5dk gorme hakkiniz olmali
Mantigim asla almiyor bunu

Allah size sabir, eski esinizede merhamet versin
zaten 2 avukatla takipli davalarım inanın onlar babasından daha hassas davranıyolar davrandılar bu konuda. ben de oğlum bendeyken görüştürmeyebilirim benim insafıma kalmış bir şey hoş hiç aramıyor o ayrı konuda. yoksa davadaki dilekçelerimi keşke size gösterebilsem her geldiğinde beyan dilekçesi yazdım. çünkü oğlum hep perişan geldi belgeledim fotoğrafladım doktor raporu vardı.

Benim mantığım bu göstermeme işini almıyor, konunuzu takipteyim ve çok üzülüyorum yaşadıklarınıza. Birine daha mı sorsanız bu sizle görüştürmeme işi başlarına patlamalı.
başlarına patlayacak o kadar olay var ki ama süreç çok yavaş malesef. ilk duruşmamız martta oldu 2.sini ekime attılar mesela. bunun için talepte bulunacağım ama duruşmada yazılı bir hakkımız yok malesef

Oğlana pasta/tatlı söyleyeceğim diyerek bulundukları evin adresini iste. Neredeler öğrenirsin. Ya da pijaması yetmez, iç çamaşırı yetmez ben buradan temiz kıyafet göndereyim diyedek adreslerini alabilirsin.

Oyuncakçıya gidip, çocuğa oyuncak hediye alacağım sevinsin. Ama hangisi alacağım bilemedim görüntülü arayın seçsin oyuncak tarzı diyebilirsin.

Direkt görüştür oğlumla beni demek yerine bunlar gibi şeyleri denesen daha iyi olur.
yerlerini bilmiyorum. komşular evde olmadıklarını söylediler. ablası da eşinden ayrı olduğu için çok kayseride duracaklarını sanmıyorum. insanlar soru sormasın diye kaçar onlar. ankarada diye düşünüyorum. öyle basit olmuyor ki. koyduğum hiç birşeyi almadı. sana muhtaç değiliz biz alırız dedi

X