oğlumu göremiyorum.

aslında çok tehlikeli yaptığı yakalnırsa mahkemede sürecinde çok kötü olur. akıllı saatine alıştıracağım ya da tabletini kullanacak başka yolu yok. belki beni görmedi ya uzun süre artık oda ister. çünkü oğlum gidip bir gece kalıp gelecek diye düşündü hep öyle olduğu için anlattım ama çok da yer etmedi aklında
Bence gerekçesi açıklanabilir birşey. Ses dinleme cihazı değil ya. Parkta ansızın kaçıyor o yüzden günlük hayatta kullanıyoruz oraya da o ayakkabısi ile gitmişti denir suç bile olsa. GPS suç değildir bence

3. pedeog istemem. artık son pedegogda 3 kişi gelddiler. oğluma bir şey olsa ine çıakacam karşınıza dedim ama yok işte baba kötüde olsa baba yatılı kalsın ama 15 gün 4 yaşındaki çocuğa çok dedim rapor da elimde hatta ama malsef kanunlar kurallar
Siz takip cihazı vs koymayın sakın yakalanırsa bu sefer çok sıkıntı. Senede 1 kez değil mi bu yatılı kalma hakkı? Eğer öyleyse boşuna üzülmeyin seneye tablete sim takarsınız gitmedende tembihlersiniz kimse bi şey diyemez. 1 senede daha büyük olur 4 ile 5 yaş bile fark eder. Karşınızda normal insanlar yok kanunsuz bir şey yapıp açık vermeyin. Sayılı gün geçicek elbet

Siz takip cihazı vs koymayın sakın yakalanırsa bu sefer çok sıkıntı. Senede 1 kez değil mi bu yatılı kalma hakkı? Eğer öyleyse boşuna üzülmeyin seneye tablete sim takarsınız gitmedende tembihlersiniz kimse bi şey diyemez. 1 senede daha büyük olur 4 ile 5 yaş bile fark eder. Karşınızda normal insanlar yok kanunsuz bir şey yapıp açık vermeyin. Sayılı gün geçicek elbet
bende öyle düşünüyorum 9 gün kaldı. ama seneye 30 gün olma ihtimali var 15 günün. geçer diye umut ediyorum nolur dua edin çok özledim ama geçici inanıyorum.

geçici velayet bende dava süreci bitince tam alırım diye düşünüyorum. gelmese de olurdu biraz destek olsa yanımda dursa o da yeterdi ama o hep eziyet etti. annesi ve ablasyla otursun ne diyim. demedik kaç tane beyan dilekçesi yazdık. öyle kurallar kanunlar ki anlatamam. evet çoğu şey kadından yana ama iş çocuk olunca biraz daha detaylı olması gerekiyor bence bazı şeylerin
Cekismeli dava mı sizinki?

ilk kez bu kadar ayrıldık bununda etkisi tabi ki var ama son kalp kontrolümüz iyi geçmediği için ben her şeyi en ince ayrıntısına kadar dikkat ederken onlar benim kadar etmezse son çare ameliyat. herşeyi de yazamıyorum istemiyorum ama tedirginim nasıl dönecek diye korkuyorum çünkü her hastane olayını tek başıma yaşıyorum
Ya ben size çok üzüldüm. Allah yardımcınız olsun. Ben evhamınızı, çaresizliğinizi yüreğimin içinde hissettim. Umarım hiçbir aksilik yaşamadan, yavrunuza erkenden kavuşursunuz.

bende öyle düşünüyorum 9 gün kaldı. ama seneye 30 gün olma ihtimali var 15 günün. geçer diye umut ediyorum nolur dua edin çok özledim ama geçici inanıyorum.
Bence 30 olmaz, olsada çocuk istemez. Büyüdükçe iletişim artacak isteselerde ikna edemezler içinizi ferah tutun. Şuan oğlunuz içinde çok zor annesinin sesini duyamıyor kaç gündür, geldiği zaman onu hep aradığınızı ulaşamadığınızı söyleyin mutlaka. Öyle vicdansız insanlarki çocuğa neler diyorlar kimbilir. Siz şimdi konuşamadığınız için stres dolusunuz iletişim olsa şuan rahat olabilirdiniz, seneye önlem alırsınız belki çocuğun anneyle iletişimsizlik beyanı olursa görüş farklılığı olur.
Bu günlerde geçicek kendinizi yıpratmamaya çalışın

Canim bade işcil ile eşinin davasini hatırlıyorum. Çocuğu tam alacagi günlerde bade sürekli yer değiştiriyordu. Adam gidiyordu. Yok buyukadadaki eve gitti. Oraya gidiyor adam. Yok işte yazlığa geçtiler. Senin böyle yer değiştirme imkanın varsa yap.
Ayrıca sana dedim ki hayatını yaşıyormuş gününü gün ediyormuş izlenimi ver bı daha almaz dedik. Sen kendini onlarini insafina birakmis sersefil gün sayıyorsun.

Hepimiz ayni surecten gectik oda babasi evet zor ama şöyle dusunun cocuga bakamz bisey olursa acarsiniz yeniden dava gorus günleri kisitlamasi istersiniz.
1 yila duzen oturur nefret ederek bosandigim adamdam sesini duymak bile istemiyordum suan cocuk icin normal muhb ederek gidiyoruz ihtiyaclar artiyor bazi seyleri anliyorlar baba ile temas cok istiyor ben kisitlamiyorim artik oda babasi bisey olsa zaten dahada alamaz diyorum Zamanla geciyor inanin tabi zaman herkese yavas ilerliyor bu surecte

Cekismeli dava mı sizinki?
hemde öyle bir çekişmeli ki nasıl biter bilmiyorum.
Bence 30 olmaz, olsada çocuk istemez. Büyüdükçe iletişim artacak isteselerde ikna edemezler içinizi ferah tutun. Şuan oğlunuz içinde çok zor annesinin sesini duyamıyor kaç gündür, geldiği zaman onu hep aradığınızı ulaşamadığınızı söyleyin mutlaka. Öyle vicdansız insanlarki çocuğa neler diyorlar kimbilir. Siz şimdi konuşamadığınız için stres dolusunuz iletişim olsa şuan rahat olabilirdiniz, seneye önlem alırsınız belki çocuğun anneyle iletişimsizlik beyanı olursa görüş farklılığı olur.

o şekilde sözlü beyanda bulunacağım ilk duruşma da yazılı isterse yazılı beyandada bulunacağım. tek isteğim hastalanmadan kilo kaybetmeden gelmesi oğlumun

Hepimiz ayni surecten gectik oda babasi evet zor ama şöyle dusunun cocuga bakamz bisey olursa acarsiniz yeniden dava gorus günleri kisitlamasi istersiniz.
1 yila duzen oturur nefret ederek bosandigim adamdam sesini duymak bile istemiyordum suan cocuk icin normal muhb ederek gidiyoruz ihtiyaclar artiyor bazi seyleri anliyorlar baba ile temas cok istiyor ben kisitlamiyorim artik oda babasi bisey olsa zaten dahada alamaz diyorum Zamanla geciyor inanin tabi zaman herkese yavas ilerliyor bu surecte
6 7 yaşında olsa inanın belki bu kadar acı vermezdi. 4 yaşında olunca küçük ya kim ne derse desin daha çok küçük. 15 gün çok fazla yine kalsaydı ama aralıklı olarak 15 güne tamamlasaydık hakim bize ilk duruşmada sordu çocuk için karar veremiyorsanız mahkemeye uyacaksınız dedi. anlayışlı insan yok karşımda. babasıysa yuvasına sahip çıksaydı diyorum madem evladına düşkünler yanında istiyolar çok zorlu değişik bir süreç gerçekten

Canim bade işcil ile eşinin davasini hatırlıyorum. Çocuğu tam alacagi günlerde bade sürekli yer değiştiriyordu. Adam gidiyordu. Yok buyukadadaki eve gitti. Oraya gidiyor adam. Yok işte yazlığa geçtiler. Senin böyle yer değiştirme imkanın varsa yap.
Ayrıca sana dedim ki hayatını yaşıyormuş gününü gün ediyormuş izlenimi ver bı daha almaz dedik. Sen kendini onlarini insafina birakmis sersefil gün sayıyorsun.
Asla onlara bunu belli etmiyorum. onun amacı bu zaten yalvaracaksın bana yalvararak geleceksin demişti. çocuğa dayanamayacağımı bildiği için. Allah o sabrı veriyormuş zorda olsa. suç sürekli yer değiştrmek böyle durumda mahkeme yer belirliyor çocuk teslim merkezleri var bu defa oradan teslim etmen gerekiyor

yemin ederim bu mesaja ağladım. bende aynı şeyi düşündüm her saniye çiftli rakamlar bitti artık teke düştü diye. dün aradım açmadı oğlum iyi mi onu yaz bari dedim saaaattttleeerr sonra sadece İYİ yazmış
Morali yüksek tut bak bugün de bitti sayılır az kaldı sık dişini..
Şöyle düşün çocuğa şuanda kötü hiçbişey yapamaz mahkeme sürecinde kullanacağını biliyor. Ama sen yinede tedbir amaçlı gelir gelmez sağlık kontrolüne götürüp rapor alabilirsin. Bulunsun elinde ne olur ne olmaz..

Asla onlara bunu belli etmiyorum. onun amacı bu zaten yalvaracaksın bana yalvararak geleceksin demişti. çocuğa dayanamayacağımı bildiği için. Allah o sabrı veriyormuş zorda olsa. suç sürekli yer değiştrmek böyle durumda mahkeme yer belirliyor çocuk teslim merkezleri var bu defa oradan teslim etmen gerekiyor
Biz yaninizdayiz, hiç üzülmeyin.
Az kaldı. Sağlıcakla kavuşun 🤲🏻 ❤️

6 7 yaşında olsa inanın belki bu kadar acı vermezdi. 4 yaşında olunca küçük ya kim ne derse desin daha çok küçük. 15 gün çok fazla yine kalsaydı ama aralıklı olarak 15 güne tamamlasaydık hakim bize ilk duruşmada sordu çocuk için karar veremiyorsanız mahkemeye uyacaksınız dedi. anlayışlı insan yok karşımda. babasıysa yuvasına sahip çıksaydı diyorum madem evladına düşkünler yanında istiyolar çok zorlu değişik bir süreç gerçekten
Biraz zaman sizede onada lazim ben bosandigimda 18 aylikti cekismeli idi 3 yas 1 ay yatili verdi hakim.
gecen temmizda 15 gun aldi 1 ay alabilirsin dedim bakamadi 15 gun aldi benimkide suan 4 yasa yakin eylulde bile gel al 1 hafta dedim babasi ve cocuk istiyor gormek Kisitlayamam babasi sonucta baba evlat arasina asla girmem dedim ister alir ister almaz ama bu fikir ve anlayis cok sonradan oturdu bende de zamanla dedigim gibi yenimi bosaniyorsunuz

Biraz zaman sizede onada lazim ben bosandigimda 18 aylikti cekismeli idi 3 yas 1 ay yatili verdi hakim.
gecen temmizda 15 gun aldi 1 ay alabilirsin dedim bakamadi 15 gun aldi benimkide suan 4 yasa yakin eylulde bile gel al 1 hafta dedim babasi ve cocuk istiyor gormek Kisitlayamam babasi sonucta baba evlat arasina asla girmem dedim ister alir ister almaz ama bu fikir ve anlayis cok sonradan oturdu bende de zamanla dedigim gibi yenimi bosaniyorsunuz
kesinlikle görüşmelerine karşı değilim habersiz kalmak insanı mahvediyor. sizin iletişiminiz var ki karşı tarafa bunları diyebiliyorsunuz. biz onu hiç sağlayamadık. ne olsa annesinde ablasındaydı herşeyi onlarla karar verdi en özelimizi bile halada öyle barışma gibi bir durum söz konusuydu ablasına sorduğunu duydum şu şu şartları var kabul ediym mi gibisinden. o yüzden çok çok zor iletişim bizim için. aklını başkaları kullanıyor çocuğum için en hayrlısı bu asla ortak karar alamıyorduk çünkü okul konusunda, sağlıkta bile. ama siz yine de çocuğunuzu çok fazla verip düzenini bozmayın derim çocuk bir orada bir sizde düzenini kaybeder. aynı yerdeyseniz istediği zaman görmesi taraftayım ama küçük yaştaki çocuklar annelerinden başka anlayan olmaz. tabi bu benim fikrim

• Beğen
Reactions: Cac
X